صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: Social Tie

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Social Tie

سلام
    برای social tie اگه سند زمین یا ملک به نامت باشه باید ببری کجا ترجمه کنه؟ اصلا لازمه این کار؟

دوستان آیا برای فرار از این بحث Social Tie بایستی کار خاصی انجام داد؟ من فول فاند هستم؛ آیا لازمه که سندی چیزی ببرم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط admo نمایش پست ها
    سلام
    برای social tie اگه سند زمین یا ملک به نامت باشه باید ببری کجا ترجمه کنه؟ اصلا لازمه این کار؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hanszimmer نمایش پست ها
    دوستان آیا برای فرار از این بحث Social Tie بایستی کار خاصی انجام داد؟ من فول فاند هستم؛ آیا لازمه که سندی چیزی ببرم؟

سلام

برای دانشجو سند نمیگیرن تای محسوب نمیشه. باید بتوندی آفیسر رو با شرایطتون و کلام متقاعد کنید. الات تسبت به گذشته ریجکت دانشجو با این بند کمتر شده. بندهای به مراتب مهم تر اومده.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

اینکه بگی در ایران نامزد داری چقدر کمک می کنه؟ آیا مدارکی برای اثباتش می خوان؟ اونوقت در شرایط من که پذیرش پی اچ دی مستقیم دارم ممکنه بگن چرا پنج سال می خوای نامزدتو بذاری بری؟ لطفا راهنمایی کنین. به زودی وقت سفارتم هست و نمی دونم این قضیه نامزد رو بهتره بگم یا نگم؟

سلام دوستان
    من برای ویزای F1,F2 از دوبی اقدام کردم .با یکبار ریجکت با 214b
    اینکه همسرم f2 بگه من بعد از اینکه خانمم شرایطش راست و ریس بشه باید برگردم چون 6 ماه مرخصی داره تاثیر مثبت داره
    و دیگه اینکه بعد از درس بنده برای کار همسرم و زندگی به آلمان میریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhhsaaa نمایش پست ها
    اینکه بگی در ایران نامزد داری چقدر کمک می کنه؟ آیا مدارکی برای اثباتش می خوان؟ اونوقت در شرایط من که پذیرش پی اچ دی مستقیم دارم ممکنه بگن چرا پنج سال می خوای نامزدتو بذاری بری؟ لطفا راهنمایی کنین. به زودی وقت سفارتم هست و نمی دونم این قضیه نامزد رو بهتره بگم یا نگم؟
    سلام. این قضیه نامزد رو چی کار کردید؟ گفتید یا نه؟ مفید بود یا مضر؟؟

سلام دوستان. براي من با شرايط زير، چه راهكاري دارين؟ من دو هفته پيش از آنكارا در مصاحبه اول با همين بند مسخره‌ي 214B ريجكت شدم:
    - پذيرش دكتراي مهندسي انرژي فول فاند از دانشگاه با رنك 168
    - ليسانس و فوق‌ليسانس مهندسي انرژي در ايران
    - فوق‌ليسانس زمين‌شناسي از اروپا (ويزاي شنگن)
    - كارمند رسمي دولت
    - همسرم سربازي ارتش بوده
    - عموي همسرم ساكن و سيتيزن امريكا هستن. ايالت دانشگاهي كه من پذيرش گرفتم با ايالت سكونت عموي همسرم، فرق داره
    - بي اس نسبتا خوب دارم

كي برم مصاحبه دوم؟ كجا برم؟ چه چيزي رو تغيير بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rozepoo نمایش پست ها
    سلام دوستان. براي من با شرايط زير، چه راهكاري دارين؟ من دو هفته پيش از آنكارا در مصاحبه اول با همين بند مسخره‌ي 214B ريجكت شدم:
    - پذيرش دكتراي مهندسي انرژي فول فاند از دانشگاه با رنك 168
    - ليسانس و فوق‌ليسانس مهندسي انرژي در ايران
    - فوق‌ليسانس زمين‌شناسي از اروپا (ويزاي شنگن)
    - كارمند رسمي دولت
    - همسرم سربازي ارتش بوده
    - عموي همسرم ساكن و سيتيزن امريكا هستن. ايالت دانشگاهي كه من پذيرش گرفتم با ايالت سكونت عموي همسرم، فرق داره
    - بي اس نسبتا خوب دارم

كي برم مصاحبه دوم؟ كجا برم؟ چه چيزي رو تغيير بدم؟
    با توجه به مصاحبتون در باکو ریجکتتون مطمئنا به رشته انرژی برمیگرده. صبر کنید توافق نهایی که انجام شد (انشالله!!) بعدش برید. چون باید تحریم مربوط به نفت و انرژی برداشته بشه

3- جدیدا یه خونه به نامم زدم و bs مناسبی دارم و با خانواده زندگی میکنم. آیا برای social tie مناسبه همینا یا کار دیگه ای هم باید بکنم؟

Junior Member

ما 28 اپریل مصاحبه داشتیم عشق اباد. همون خانم جوان بود. خیلی راحت و الکی ردمون کرد. در عرض 4 دقیقه 4 تا سوال کردو بعدم گفت متصفانه نمیتونم بهتون ویزا بدم. دلیل ریجکت 214 بود . جالبه ک اصلا هیچ سوالی درباره برنامم بعد تحصیل نکرد و نپرسید بر میگردی یا نه؟ حتی هییییچ مدرکیم ازم نخواست واسه اثبات برگشتنم. مسخره بود واقا. معلوم بود ک 214 بهونه بوده.
    من از ی دانشگاه رنک 200 بدون فاند پزیرش دارم واسه ارشد برق . لطفا بگین اینبار چیکار کنم ک رد نشم و نگین چون فاند ندارم رد شدم!!!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)