صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 103

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( University of South Australia ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( University of South Australia ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    من هم برای این دانشگاه اپلی کردم....قبل از 31 اگوست....رزموتون رو میشه بگین که استادتون گفته شانس خوبی دارین...و همچنین رشتتون رو؟
    من 11 تا مقاله ISI خوب داشتم که همگی اسم اول بودم....ارشد 16.25 و لیسانس 12.7........البته هنوز مدرک ایلتس رو براشون نفرستادم ولی درخواست دادم با توجه به مقالاتم شرط زبان رو برام بردارن (البته ینو با توجه به بندی که توی خود سایت دانشگاه بود (توی قسمت انگلیش ریکوارمنت) درخواست دادم)...هرچند که الان امتحان ایلتس دادم و منتظر نتیجه هستم)
    چند اکتبر نتیجه میاد؟
    در مورد اینکه پروپوزال ایرانیا رو واسه DFAT فرستادن یا نه چیزی به شما نگفتن؟
    رزومه من به صورت خلاصه اینه :

3 تا مقاله ISI
    2 تا مقاله غیر ISI
    7 کنفرانس بین المللی که اکثرا IEEE بوده
    1 سال سابقه تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و آزاد.
    معدل ارشد 16.34 و کارشناسی 14.42
    تافل 94
    رشته ام هم مخابرات

در مورد شرط زبان به من گفتن که در برنده شدن یا نشدن شما در بورس تاثیری نداره و اگر بورس رو برنده شدید می تونید بعدا نمره رو ارائه کنید، با این حال من مجدد آزمون دادم و مینیمم رو آوردم. در مورد سوال آخر هم نه همچین چیزی به من نگفتن! شما رشته تون چیه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    رزومه من به صورت خلاصه اینه :

3 تا مقاله ISI
    2 تا مقاله غیر ISI
    7 کنفرانس بین المللی که اکثرا IEEE بوده
    1 سال سابقه تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و آزاد.
    معدل ارشد 16.34 و کارشناسی 14.42
    تافل 94
    رشته ام هم مخابرات

در مورد شرط زبان به من گفتن که در برنده شدن یا نشدن شما در بورس تاثیری نداره و اگر بورس رو برنده شدید می تونید بعدا نمره رو ارائه کنید، با این حال من مجدد آزمون دادم و مینیمم رو آوردم. در مورد سوال آخر هم نه همچین چیزی به من نگفتن! شما رشته تون چیه؟
    من mechanical engineering and manufacturing اپلی کردم...نمره زبان جدیدتون رو که مینمم نمره لازم رو داشت رو قبل ددلاین فرستادین؟یا هنوز واسه دانشگاه نفرستادین؟
    ایشالله که همگی بورس بشیم......
    دقیقا در مورد زمان نتایج نگفتن که اوایل اکتبر میاد یا اوخرش؟
    اگه اطلاعات جدید در مورد نتایج یا پروپوزال داشتین ممنون میشم اینجا بزارین...
    احیانا شما که برای Vision Lab اپلی نکردین؟!
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

من mechanical engineering and manufacturing اپلی کردم...نمره زبان جدیدتون رو که مینمم نمره لازم رو داشت رو قبل ددلاین فرستادین؟یا هنوز واسه دانشگاه نفرستادین؟
    ایشالله که همگی بورس بشیم......
    دقیقا در مورد زمان نتایج نگفتن که اوایل اکتبر میاد یا اوخرش؟
    اگه اطلاعات جدید در مورد نتایج یا پروپوزال داشتین ممنون میشم اینجا بزارین...
    احیانا شما که برای Vision Lab اپلی نکردین؟!
    من به مسئول RHD Admission ایمیل زدم و گفت که لازم نیست فعلا مدرک جدید زبانتون رو ارائه کنید، اگر بورس رو بردید اون موقع باید ارائه کنید. در مورد اینکه دقیقا کی می یاد چیزی نگفتن اما تاکید داشتن که نتایج حتما توی October مشخص می شه.

در مورد سوال آخر هم نه، من برای ITR اقدام کردم. به امید ملاقات در Adelaide

خسته شدیم از انتظار برای استرالیا، من که ایمیل زدم جواب دادن As soon as possible جوابها رو اعلام می کنن (خیلی دقیق گفتن واقعا ! )
    بچه ها توی اون پی دی اف که نحوه امتیاز دادن به IPRS رو برای UniSa توضیح داده بود، گفته بود که از 100 امتیاز 50 تاش مربوط به نمرات کارشناسی هستش! حالا منی که معدل کارشناسیم 14.42 بوده و ترمای آخر وضعیت خیلی بهتری نسبت به ترمای اول داشتم، حدودا چند امتیاز از این 50 رو می تونم بگیرم؟ (به نظرم 20 نمره توصیه نامه + 5 نمره مقالات + 20 نمره از ارشد رو از باقی مونده امتیازها خواهم گرفت که روی هم می شه 45 امتیاز)

ApplyAbroad Hero

خسته شدیم از انتظار برای استرالیا، من که ایمیل زدم جواب دادن As soon as possible جوابها رو اعلام می کنن (خیلی دقیق گفتن واقعا ! )
    بچه ها توی اون پی دی اف که نحوه امتیاز دادن به IPRS رو برای UniSa توضیح داده بود، گفته بود که از 100 امتیاز 50 تاش مربوط به نمرات کارشناسی هستش! حالا منی که معدل کارشناسیم 14.42 بوده و ترمای آخر وضعیت خیلی بهتری نسبت به ترمای اول داشتم، حدودا چند امتیاز از این 50 رو می تونم بگیرم؟ (به نظرم 20 نمره توصیه نامه + 5 نمره مقالات + 20 نمره از ارشد رو از باقی مونده امتیازها خواهم گرفت که روی هم می شه 45 امتیاز)
    با توجه به معدلت احتمالا 30 نمره از 50 بگیری (جدول 2 رو ببین)
    کلا توصیه نامه ها 10 امتیاز داره و هر کدوم 5 امتیاز
    10 امتیاز هم ریپورت سوپروازور داره
    استادت با شما در مورد مصاحبه با skype چیزی نگفت؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

با توجه به معدلت احتمالا 30 نمره از 50 بگیری (جدول 2 رو ببین)
    استادت با شما در مورد مصاحبه با skype چیزی نگفت؟
    کلا توصیه نامه ها 10 امتیاز داره و هر کدوم 5 امتیاز
    الان که دقت کردم دیدم آره توصیه نامه 10 امتیاز داره و Research strength هم 10 امتیاز! به من چیزی در مورد Skype و مصاحبه نگفتن، به شما گفتن مصاحبه داره؟!
    این Minimum quality assessment threshold for 2011 commencement رو دیدید؟
    Institute for Telecommunications Research که من براش اپلای کردم بالاترین امتیاز رو داره تو این جدول ! خودم که محاسبه می کنم احساس می کنم بتونم 70 امتیازی که گفته رو بگیرم...

ApplyAbroad Hero

الان که دقت کردم دیدم آره توصیه نامه 10 امتیاز داره و Research strength هم 10 امتیاز! به من چیزی در مورد Skype و مصاحبه نگفتن، به شما گفتن مصاحبه داره؟!
    این Minimum quality assessment threshold for 2011 commencement رو دیدید؟
    Institute for Telecommunications Research که من براش اپلای کردم بالاترین امتیاز رو داره تو این جدول ! خودم که محاسبه می کنم احساس می کنم بتونم 70 امتیازی که گفته رو بگیرم...
    research strength hamoon ریپورت سوپروایزورته روی اپلیکیشنت...
    استاد من باهاش با اسکایپ صحبت کردم البته چیزه خاصی نبود بیشتر روی پروژه صحبت کردیم..
    خوشبختانه فکولتی من 55 تا مینیمم میخواد...هرچند اینجا بحث مینیمم نیست چون رقابت خیلی فشردست...
    متاسفانه من از لیسانسم 20 نمره بیشتر نمیگیرم!

ApplyAbroad Superstar

research strength hamoon ریپورت سوپروایزورته روی اپلیکیشنت...
    استاد من باهاش با اسکایپ صحبت کردم البته چیزه خاصی نبود بیشتر روی پروژه صحبت کردیم..
    خوشبختانه فکولتی من 55 تا مینیمم میخواد...هرچند اینجا بحث مینیمم نیست چون رقابت خیلی فشردست...
    متاسفانه من از لیسانسم 20 نمره بیشتر نمیگیرم!
    دوست خوب متاسفانه این دانشگاه بر خلاف انچه که میگه خیلی لیسانس مهم نیست اتفاقا خیلی هم اهمیت میده من ریس دانشگاه پروپوزالم را خوند رزومه من را هم کامل بررسی کرد و گفت اپلای کن بعد یکماه پیش نامه ریجکتی امد من که اخر نفهمیدم نقش ریس دپارتمان و دانشکده در شورا با نقش کچ دیوار چه فرقی داره این استرالیا هم عجب داستانی داره!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب متاسفانه این دانشگاه بر خلاف انچه که میگه خیلی لیسانس مهم نیست اتفاقا خیلی هم اهمیت میده من ریس دانشگاه پروپوزالم را خوند رزومه من را هم کامل بررسی کرد و گفت اپلای کن بعد یکماه پیش نامه ریجکتی امد من که اخر نفهمیدم نقش ریس دپارتمان و دانشکده در شورا با نقش کچ دیوار چه فرقی داره این استرالیا هم عجب داستانی داره!
    Saaaam عزیز مثل اینکه درست متوجه موضوع نشدی همون طور که گفتم این دانشگاه به معدل لیسانس اهمیت خیلی زیادی میده به طوری که 50% !!! از کل امتیازات رو به معدل لیسانس داده!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    شما اسطوره مقاومت و الگوی ما هستید جناب سام.

جالبه که من امسال، خیلی از تجربیات سال گذشته شما رو به عینه دارم می بینم: نامه ریجکتی از CQU و دریافتش دم درب منزل در حالی که استاد می گفت تو بهترینی و حتما بورس می شی و .... (آبرو نگذاشتن برامون این CQ ای ها، آخه یکی نیست بگه چرا با پست می فرستید دم در خونه نامه ریجکتی رو )، رد شدن از ECU به دلیل معدل لیسانس و حالا هم رسیدم به UniSa ! امیدوارم این یک بار دیگه نتیجه متفاوتی بگیرم و بتونم بورس رو ببرم. والله استاد که در اینجا خیلی بهم دل گرمی داد موقع اپلای کردن و بازم همون حرفای تکراری که رزومه خوبی داری و بورس رو می تونی ببری و حتما اپلای کن و ..... ولی خب از این حرفا زیاد می زنن........