صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 103

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( University of South Australia ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( University of South Australia ) و مسائل مرتبط

من امروز ایمیل گرفتم که پروپوزال من جزو موارد تحریمه!!!!!!! ماشین ویژن تو کشاورزی و تحریم؟!!!؟!؟! جالب اینجاست که من پذیرش رو گرفته بودم و الان منتظر نتایج بورس بودم! این پروسه تحریم رو مگه برای بورس در نظر میگیرن؟ عجباااا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazjd نمایش پست ها
    من امروز ایمیل گرفتم که پروپوزال من جزو موارد تحریمه!!!!!!! ماشین ویژن تو کشاورزی و تحریم؟!!!؟!؟! جالب اینجاست که من پذیرش رو گرفته بودم و الان منتظر نتایج بورس بودم! این پروسه تحریم رو مگه برای بورس در نظر میگیرن؟ عجباااا
    دوست عزیز
    میشه لطفا عنوان دقیق پروپوزال و رشته ای که اپلای کردی رو بگی؟ و اینکه بهت گفتن کلا رد شدی یا اینکه قراره پروپوزالت توی DFAT یا همون کمیته ارزیابی تحریم بررسی بشه؟
    اگر گفتن رفته برای ارزیابی بیشتر و اینکه اگر رشته و پروپوزالت در کل حساس نبوده احتمالش زیاده که توی DFAT پذیرفته بشه.
    احتمالا منم همین مشکل برام پیش می آد اما هنوز ایمیلی دریافت نکردم

Junior Member

علت دیر جواب دادنشون رو بررسی به خاطر تحریم عنوان کردن. کلا پروپوزال رو زیر سوال بردن ولی به مورد خاصی تو پروپوزال اشاره نکردن. و کاملا رد کردن. دیگه 8 ژانویه اس هرچی بررسی داشتن انجام دادن دیگه. من برای دپارتمان مکانیک اقدام کرده بودم. پروپوزالم در مورد تشخیص علف هرز با ماشین ویژن و حذف اون با سیستم کنترل اتوماتیک بود. یعنی هیچ ارتباطی با موارد تحریمی نداره و بیشتر صلح برانگیزه!!!

ApplyAbroad Hero

واسه من که هنوز جواب ندادن....من هم فعلا پیگیر نشدم....
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazjd نمایش پست ها
    علت دیر جواب دادنشون رو بررسی به خاطر تحریم عنوان کردن. کلا پروپوزال رو زیر سوال بردن ولی به مورد خاصی تو پروپوزال اشاره نکردن. و کاملا رد کردن. دیگه 8 ژانویه اس هرچی بررسی داشتن انجام دادن دیگه. من برای دپارتمان مکانیک اقدام کرده بودم. پروپوزالم در مورد تشخیص علف هرز با ماشین ویژن و حذف اون با سیستم کنترل اتوماتیک بود. یعنی هیچ ارتباطی با موارد تحریمی نداره و بیشتر صلح برانگیزه!!!
    سلام
    متاسف ام بابت این خبر. من مدتیه رو ویژن حساس شدم، آخه کاربردش زیاده، مخصوصا در مسائل نظامی
    من هم از منتظرانم، طبق گفته ی استادم در دیکن رباتیک به شدت در استرالیا تحریمه (البته توی زمینه ی مدیکال ظاهرا مشکلی نیست چون که از UTS پذیرش گرفتم باهاش)، متاسفانه ضمینه ی کاری من هم رباتیک و کنترل هست، و برای دانشگاه UniSA هم پروپوزال رباتیکی نوشتم با کاربرد پزشکی، باید دید بهانه ی رد شدن من چی میتونه باشه، شاید بشه یک نتیجه گیری کلی کرد در این خصوص!!!

Junior Member

سلام
    بالاخره unisa بورس و پذیرش من را OK کرد (شهریه + بیمه + 25392$ )همین الان ایمیلش رسید.
    امیدوارم بقیه دوستان منتظر هم به زودی جواب خوش بگیرند

Member
    رشته و دانشگاه

Question پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( University of South Australia ) و مسائل مرتبط

سلام
    نامه پذیرش من هم اومد اما یک پذیرش خشک و خالی!!
    Unfortunately, your application for a scholarship was not successful.

اولا اینکه موندم که چرا به نمره زبانم که 6.5 با رایتینگ 5.5 گیر ندادند و جزء شرایط آفر نیست، به نظر شما زبان هم شامل میشه؟؟؟
    New Bitmap Image.jpg

سوال بعدیم اینه که گفته Type of Offer من Sponsored هست یعنی چی؟ یعنی باید sponsorship پیدا کنم؟ درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام
    نامه پذیرش من هم اومد اما یک پذیرش خشک و خالی!!
    Unfortunately, your application for a scholarship was not successful.

اولا اینکه موندم که چرا به نمره زبانم که 6.5 با رایتینگ 5.5 گیر ندادند و جزء شرایط آفر نیست، به نظر شما زبان هم شامل میشه؟؟؟
    New Bitmap Image.jpg

سوال بعدیم اینه که گفته Type of Offer من Sponsored هست یعنی چی؟ یعنی باید sponsorship پیدا کنم؟ درسته؟
    دوست گرامی
    متاسفم به خاطر اینکه بورستون ok نشد
    منظورشون از sponsorship این هست که شما چون بورس نداری بایستی یک ضامن مالی برای حمایت از مخارج تحصیلتون داشته باشید (که البته ارائه آن برای سفارت هم الزامی است) و منظورشون این هست که خودتون نمیتونید بگید من خودم مخارجم را تامین می کنم. یک سوم شخص به عنوان ضامن و پشتیبان مالی باید معرفی کنید ( یعنی همون self-funded که گفته نمی تونید باشید)
    در مورد IELTS هم دقیقا نمی دونم ولی فکر می کنم تاثیر داشته توی بورس نگرفتن شما . چون کمیته بررسی بورس جدا از کمیته بررسی برلی پذیرش هست و یکسری خط قرمزها دارد که اگر آن ها را نداشته باشید خیلی راحت رد می کنند.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    من پذیرش رو decline کردم و در خواست دادم ریکام هامو برای سال دیگه نگه دارند.
    احتمالا یک پذیرش خالی در راهه برای منتظران!!!

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام
    من پذیرش رو decline کردم و در خواست دادم ریکام هامو برای سال دیگه نگه دارند.
    احتمالا یک پذیرش خالی در راهه برای منتظران!!!
    سلام
    این دانشگاه که دیگه نوبرشو اورده. واسه من اوایل نوامبر نتیجه اومد ولی واسه همسرم هنوز هیچ خبری نیست!!!!! هرچند که ما هم منتظر جوابشون نیستیم و الان مدارکمون سفارته. ولی ادم باید بدونه که اپلیکیشنش به کجارسیده...