صفحه 5 از 38 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 372

موضوع: کمک به کسانی که نتونستن وقت بگیرن

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوستان من رسما دیگه امیدی ندارم به این ترم برسم. حالا یه سوالی داشتم. اگه دیفر کنیم I-20 دیگه صادر میکنن بعد چند ماه قبل میشه با اون رفت سفارت ؟ منظورم وقت عادیه چون میدونم با اضطراری 3 ماه قبل میشه. اخه اگه بخوام دیفر کنم دیگه واقعا اعصاب استرس کشیدن را برای بار دومندارم. مرسی
    دوستمون راست میگن..شما همه تلاشتو بمن اونا I_20 رو صادر کنن..میدونی واسشون 2 روز کاری زمان میبره..این حرفیکه میگمواز خانومه مسیولش توdepartment امون شنیدم..فقط باید پیگیر باشی..شده هر روز..برا من که جواب داد..اگر مدارکت همه کامل دستشونه اعم از official gre.toefl.trascripts...واسشون هیچ کاری نداره i-20..به قول دوستان می تونی مثلا از دوبی که بدون i-20وقت میده وقت بگیری و تا اون بازه ام با پیگیری زیاد i-20رو بگیر..این کار کم زحمت نیست ولی خیلی بهتر از deferکردن هستش

پیش فرض پاسخ : کمک به کسانی که نتونستن وقت بگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    همین امروز یکی از بچه ها که 25 می میل زده بود سفارت بش اوکی داده(برین قسمت وقت گرفتن از انکارا)..اما به یه خانومی که زودتر از ایشون میل زده امروز سفارت گفته نمی تونیم بهت وقت بدیم!!یه کم صبر کنین اما جاهای دیگرم چک کنین..از هیچی بهترن..غیر از بیروت البته!
    25 مي به انكارا ايميل زده بوده؟ من 4 جون زدم امروز صبح هم به سفارت زنگ زدم گفت عجيبه كه جواب ندادن دوباره ايميل بزن يعني ممكنه تا چند روز جواب من رو هم بدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط celia نمایش پست ها
    25 مي به انكارا ايميل زده بوده؟ من 4 جون زدم امروز صبح هم به سفارت زنگ زدم گفت عجيبه كه جواب ندادن دوباره ايميل بزن يعني ممكنه تا چند روز جواب من رو هم بدن؟
    پیگیر باش مطمین باش میگیری وقت.اگرم که خوذ سفارت گفته دوباره میل بزن خب بزن..اره اونچه گفتم رو بچه های انکارا دیروز بهش پیام خصوصی دادم ازش پرسیدم که دقیق کی میل زده.که همونکه بالا گفتم بوده جوابشون..موفق میشی ایشالا...

من تازه i20 به دستم رسیده... امیدی هست؟؟؟ کجاها میل بزنم؟ برای مستر میخوام برم و فاند هم دارم...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjanchemical نمایش پست ها
    من تازه i20 به دستم رسیده... امیدی هست؟؟؟ کجاها میل بزنم؟ برای مستر میخوام برم و فاند هم دارم...
    اميد كه هميشه هست. به دوبي و عشق اباد و امرنستان ايميل بزنيد. هر كدوم زودتر وقت داد برو. موفق باشي.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

آخه به من گفتن باید 15 آگوست برای جلسۀ معارفه اونجا باشم... اما کلاسام 27 اگوست شروع میشه!!!

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjanchemical نمایش پست ها
    آخه به من گفتن باید 15 آگوست برای جلسۀ معارفه اونجا باشم... اما کلاسام 27 اگوست شروع میشه!!!
    مرجان عزیز من هم شرایطم مثل شماست و قصد ندارم ناامید بشم. پس شما هم نشید. امیدمون بخداست. این روزا دبی خیلی خوب جواب میده. موفق باشید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

بچه ها کویت خیلی جای خالی داره چرا اونجا نمیره کسی؟

ممنون آیدا جان شما هم هیچ جا وقت ندارین؟؟؟ من ندیدم اینجا کسی از کویت صحبت کنه!!!

کسی آیا از کویت خبر داره؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)