صفحه 6 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 372

موضوع: کمک به کسانی که نتونستن وقت بگیرن

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : کمک به کسانی که نتونستن وقت بگیرن

درود.
    ظاهراً در نبود یا کمبود وقت ویزا برای مصاحبه باید به سفارت های ناشناخته پناه برد. اینجا http://bishkek.usembassy.gov/non-immigrant_visas.html
    توی سفارت آمریکا در قرقیزستان من خوندم که کیسهای کشورهای ثالث هم بررسی میشه. اما فقط باید ایمیل زد و درخواست وقت مصاحبه داد.
    به این آدرس هم باید ایمیل بزنند : Consularbishkek@State.gov
    E-mail requests should specify full name, passport number and DS-160 barcode.

وبسایت سفارت => http://bishkek.usembassy.gov/non-immigrant_visas.html
    بعد هم نوشته که درخواست ها فقط ایمیلی قبول میشه و الکترونیکی ثبت نمیشود. اگر آنلاین ثبت بشه درجا دیلیت میشه.
    ضمناً سفارت آمریکا در قرقیزستان در شهر بیشکک هست تقریباً از نظر بعد فاصله (مسافت) با تاشکند ازبکستان در یک رده هست. چون همسایه هستند.

ممنون!!! آخه فقط گرفتن وقت مهم نیست که!!! مهم اینه که ویزا چجوری بدن!!! به نظرتون امتحان کنم؟

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjanchemical نمایش پست ها
    ممنون!!! آخه فقط گرفتن وقت مهم نیست که!!! مهم اینه که ویزا چجوری بدن!!! به نظرتون امتحان کنم؟
    درود.
    بله میدونم که کار ریسکی هست. ولی شما اول ایمیل بزنید و ازشون سوال کنید که آیا به کیسهای ایرانی آشنایی دارند یا خیر.
    اگر بیگانه نباشند و بتونند بررسی کنند و واقعاً جای دیگه ای نباشه که بشه رفت، تنها گزینه ها همین جاست. تقریباً یک ماه دیگه هم کلاس ها شروع میشه...
    اصلا وقت نیست. بنابراین به نظر من اول ایمیل بزنید و حتماً سوال کنید که آیا کنسول به کیسهای ایرانی آشنایی داره و روند ویزا دادنشون رو سوال کنید. اگر عادی
    باشن باید احتمالاً مثل سفارت ازبکستان باشند و نباید خیلی فرق کنه.

ضمناً اگر ایمیل زدید و جواب گرفتید، جوابشو اینجا بذارید تا ببینیم میشه اعتماد کرد یا نه.

متن ایمیل هم به شرح زیر است :

Dear Sir/Madam or Administrator)

I am --------------, an Iranian citizen, and I have been admitted to graduate program of ------------. I would like to apply for F-1 visa at one of the US embassies at which visa applications of foreign citizens are reviewed and processed. Therefore, I would like to ask you whether that your consular will review my Non-Immigrant visa application or not. I am afraid of that consular being not familiar with Iranian applicants seeking for F-1 visa. I would be greatly pleased if you could let me know whether your consular are familiar with Iranian students cases and if they will review and accept Iranian cases and issue them visa at earliest convenience.
    در صورتی که جواب مثبت و امیدوار کننده بود ایمیل مجدد بزنید و درخواست وقت اضطراری کنید
    Hereby, I would like to kindly ask for expedited interview appointment at your Embassy in Mid-July.
    I greatly appreciate you if you could consider my case because I do not have enough time for visa paperwork and etc.
    Here are all my information:
    Passport Name: --------
    Nationality: --------
    Date of Birth: --------
    Passport Number: --------

Please find attached the I-20 form.

I highly appreciate your kind advice at your earliest convenience.
    Thank you again.
    Kind regards

.
    ویرایش توسط Jupiter1 : July 7th, 2012 در ساعت 04:46 PM

اگه جواب بدن حتما میذارم جوابشونو!!!

من هنوز وقت ندارم حتی دوبی... چی کار کنم؟؟؟

Senior Member aida8404 آواتار ها

من هنوز وقت ندارم حتی دوبی... چی کار کنم؟؟؟
    کلاساتون کی شروع میشن؟ به دبی دوباره ایمیل بدید. شاید از قلم افتاده. حتما پاسخ میدن
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

27 آگوست... دوبار میل زدم... ااین دفعه سومه...

27 آگوست... دوبار میل زدم... ااین دفعه سومه...
    شرایطتون چیه؟ ممکنه approve نشده باشه درخواستتون؟ وضعیتتون که خاص نیست؟ اگه نیست حتما بهتون وقت میدن. خودتون را نگران نکنید. شاید فردا پاسخ بدن به امید خدا

نه فك نمي كنم شزايط خاصي باشه دانشجوي مستر... همين... شماره تلفني چيزي نيس بهشون زنگ بزنم؟

نه فك نمي كنم شزايط خاصي باشه دانشجوي مستر... همين... شماره تلفني چيزي نيس بهشون زنگ بزنم؟
    نگران نباشید شاید دارن اونایی که کلاساشون نزدیکتر هست را در اولویت میزارن.این شمارشونه 0097143094000. امیدوارم زودتر جواب بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)