صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36

موضوع: چگونگی ورود به NASA

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چگونگی ورود به NASA

نقل قول نوشته اصلی توسط OKAII نمایش پست ها
    وحيد جان خيلي ممنون از وقتي كه واسم گذاشتي،
    آره كاملا حق با شماست، فقط در مورد اون 5سال سابقه اقامت دائم چيزي ننوشته بود، آيا اون جزء قوانين نانوشته است يا اينكه لازم نيست 5سال سابقه اقامت دائم داشته باشي؟؟

ارادتمند همگي،
    علي
    منبع اونو یادم نیست . ولی فکر کنم (اطمینان کامل ندارم) چون ۵ سال پس از PR میتونید سیتیزن بشید اینو نوشته بودن.....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط OKAII نمایش پست ها
    امير جان ممنون از جوابت،
    من نمي دونم دقيقا منظورت از پروژه مشترك چيه؟؟ در مورد من اسپانسر پروژه NASA ست. در ضمن آدم خفني هم نيستم؛ ولي آي گفتي از اين كلير شدن كه با اجازت 120 روز استرس كشيدم تا بالاخره اومد (مصاحبم 2 ژوئن بود) البته خوب ديفر كرده بودم و الان براي ژانويه دارم مي رم.
    بالاخره من نفهميدم كه اين قضيه داشتن شرط پرمننت رزیدنت یا شهروند براي كار در NASA ضرورت داره يا نه؟؟؟ وقتي خوندم خورد تو پرم چون واقعا از زمان پروژه ارشدم هميشه دوست داشتم براي NASA كار كنم كه با گرفتن اين پروژه فكر كردم نصف راه رو رفتم ولي انگار كه ذهي خيال باطل...

باز هم ارادت،
    علي
    مشترک منظورم همین بود که ساپورتشون با NASA بودو یکیشون که واسه خودم جالب بود یه پروژه بود که 11 بند داشت در مورد سفر به مریخ از شرایط پرواز و طراحی فضا پیما تا شرایط خود مریخ برای پیاده شدن. و نوشته بود که باید پرمننت رزیدنت با سیتیزن باشن. حالا اگه لینکش رو پیدا کردم می زارم اینجا. به هر حال فعلا برو حال کن که کلیر شدی و داری می ری، بقیه اش هم درست می شه.

سلام بچه ها
    یه سوال داشتم و اونم اینه که چطوری شما تز هایی دارین که از طرف یه سری جاهایی حمایت مالی میشه یا اصلا اونا تعریف کردن. چون من هم میخام تز فوق لیسانس رو با یکی از همین موسسات خارجی کار کنم تا توی مرحله پذیرش گرفتن بهم کمک کنه، باید چه کار کنم؟
    ممنون

Junior Member

نميدونم اين قضيه هنوزم مورد سوال دوستان هست يا نه. اما من خودم يجورايي فقط ميخوام برم امريكا چون ميخوام خودمو يجوري تو ناسا جا كنم. اينكه چقدر امكانش هست نميدونم، اما آرزومه!
    براي همين گشتم، جستجو كردم،‌رشته هوافضا كه فقط مشمول اونهايي ميشه كه سيتيزن دارند حالا هر كشوري كه باشه، سوئد، آمريكا ....
    خود سايت ناسا و شرايط استخدام شدن تو ناسا را هم بررسي كردم، اشاره دقيقي به اينكه سيتيزن امريكا باشيد داره. حتما بايد سيتيزن باشيد، يك سري شرايط فيزيكي هم داره مثل قد و قدرت ديد و .... بعد يكسري دوره داره بعد آزمون، البته براي ورود به دوره اش هم يكسري بررسي هاي علمي صورت ميگيره كه دقيق يادم نيست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salmaniai نمایش پست ها
    نميدونم اين قضيه هنوزم مورد سوال دوستان هست يا نه. اما من خودم يجورايي فقط ميخوام برم امريكا چون ميخوام خودمو يجوري تو ناسا جا كنم. اينكه چقدر امكانش هست نميدونم، اما آرزومه!
    براي همين گشتم، جستجو كردم،‌رشته هوافضا كه فقط مشمول اونهايي ميشه كه سيتيزن دارند حالا هر كشوري كه باشه، سوئد، آمريكا ....
    خود سايت ناسا و شرايط استخدام شدن تو ناسا را هم بررسي كردم، اشاره دقيقي به اينكه سيتيزن امريكا باشيد داره. حتما بايد سيتيزن باشيد، يك سري شرايط فيزيكي هم داره مثل قد و قدرت ديد و .... بعد يكسري دوره داره بعد آزمون، البته براي ورود به دوره اش هم يكسري بررسي هاي علمي صورت ميگيره كه دقيق يادم نيست
    این حرف شما کاملا درسته. من خودم الان دارم Okstate هوافضا می خونم ولی هنوز نتونستم assistantship بگیرم. چون اینجا همه ی Grant ها از NASA میاد و فقط سیتیزن ها می تونن تو research شرکت کنن. تا جاییکه یکی از استادا به من گفت که یکی از دوستاش به خاطر اینکه به یه ایرانی از NASA پروژه داده تو زندانه!!! این هم از شانس ما.

Junior Member mehdi1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان عزیز
    شاید صحبتی را که اینجا مطرح می کنم ، خیلی مناسب نباشد.
    ولی دوستان من با رشته مهندسی صنایع ( در زمینه های مکانیک - ایمنی و ارگونومی هم ریسرچ داشتم )می توانم بعد از دکترا در ناسا اقدام کنم ؟ چون خیلی از ایرانی ها را دیدم که تونستن در این مسیر وارد بشن.
    البته من اول راهم ولی هدفم ناسا است .

می خواستم کمی راهنماییم کنی ، چون بسیار از این فروم شیرینتون لذت بردم .
    راهی که از رویاها به موفقیت می رود وجود دارد ، تنها باید با دیدی درونی آن را بیابیم ، با شهامت در آن پا بگذاریم و با پشتکار آن را دنبال کنیم . (کالپاناچاوالا K.C )(فضانورد کشته شده فاجعه کلمبیا)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    شاید صحبتی را که اینجا مطرح می کنم ، خیلی مناسب نباشد.
    ولی دوستان من با رشته مهندسی صنایع ( در زمینه های مکانیک - ایمنی و ارگونومی هم ریسرچ داشتم )می توانم بعد از دکترا در ناسا اقدام کنم ؟ چون خیلی از ایرانی ها را دیدم که تونستن در این مسیر وارد بشن.
    البته من اول راهم ولی هدفم ناسا است .

می خواستم کمی راهنماییم کنی ، چون بسیار از این فروم شیرینتون لذت بردم .
    خیلی از موقعیت ها در ناسا (یا موسسات تحقیقاتی مشابه) نیازمند سیتیزن بودنه و حتی بعضی هاشون نیازمند Security Clearance بالا هم هست، ولی شغل هایی هم برای خارجی ها دارند. قطعا می تونید اقدام کنید ولی اصلا روش حساب ویژه باز نکنید، موقعیت ها برای خارجی ها محدوده و متقاضی ها احتمالا بسیار زیاد.

Junior Member mehdi1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

ممنونم جهت پاسخ مثبتت
    این که فرمودید آیا قبل از اخذ ویزا هست یا بعد از آن در داخل خاک آمریکا( security clearance )
    آیا مهندسی صنایع یا رشته هایی مثل مدیریت بحران یا مدیریت محیط زیست در ناسا جایی دارند ؟
    میخواستم نظرنتونو در مورد این بدونم که من بیشتر در چه فازی(رشته ای ، ....) وارد شوم تا بتونم به هدفم برسم؟
    ارادت
    راهی که از رویاها به موفقیت می رود وجود دارد ، تنها باید با دیدی درونی آن را بیابیم ، با شهامت در آن پا بگذاریم و با پشتکار آن را دنبال کنیم . (کالپاناچاوالا K.C )(فضانورد کشته شده فاجعه کلمبیا)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1986 نمایش پست ها
    ممنونم جهت پاسخ مثبتت
    این که فرمودید آیا قبل از اخذ ویزا هست یا بعد از آن در داخل خاک آمریکا( security clearance )
    آیا مهندسی صنایع یا رشته هایی مثل مدیریت بحران یا مدیریت محیط زیست در ناسا جایی دارند ؟
    میخواستم نظرنتونو در مورد این بدونم که من بیشتر در چه فازی(رشته ای ، ....) وارد شوم تا بتونم به هدفم برسم؟
    ارادت
    مال وقتی است که سیتیزن شدید و برای پست های حساس که نیاز به امنیت اطلاعات دارند نیاز به Clearance بالاست. ارتباطی با این واژه Clearance در پروسه ویزا گرفتن نداره. اطلاعات بیشتر

ناسا در زمینه های بسیار زیادی فعالیت می کنه و شاید اصلا رشته فنی ای نباشه که اونجا استخدام نشن، ولی فکر می کنم اکثریت شغل های فنی در اونجا فیزیک، مکانیک، برق و کامپیوتر باشه. به سایتش برید و ببینید دقیقا چه شغل هایی در زمینه شما داره و چه شاخه ای بهتره.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    مال وقتی است که سیتیزن شدید و برای پست های حساس که نیاز به امنیت اطلاعات دارند نیاز به Clearance بالاست. ارتباطی با این واژه Clearance در پروسه ویزا گرفتن نداره.
    اطلاعات بیشتر

ناسا در زمینه های بسیار زیادی فعالیت می کنه و شاید اصلا رشته فنی ای نباشه که اونجا استخدام نشن، ولی فکر می کنم اکثریت شغل های فنی در اونجا فیزیک، مکانیک، برق و کامپیوتر باشه. به سایتش برید و ببینید دقیقا چه شغل هایی در زمینه شما داره و چه شاخه ای بهتره.
    مهندس عمران هم جذب می کنند؟ توی سایتشون، همه چیز بود غیر از عمران!
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)