صفحه 12 از 72 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

Junior Member r.azadi آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تلاش برای تغییر مقرارت ویزا برای دانشجویان ایرانی

منم با نظر این دو تا دوستمون کاملاً موافقم. اینقدر تو این مملکت استرس بهمون وارد شده که حتی خبر به این خوشی هم ناراحتمون میکنه. من نمیدونم اگه این خبر باعث استرس میشه پس چه خبری میتونه خوشحال کننده باشه.
    به هر حال باید صبر کرد تا خبرای خوش در مورد ویزای multi برسه

نباید اسنرسی داشت چون فقط دانشجو های ایرانی بودند که این مشکلو داشتن و اساسا یه چیزمن در اوردی بود از اول! الان هم تازه شدیم عین هندی ها و پاکستانی ها !
    پیش بینی من اینه که روند صدور ویزا هیچ تغییری نخواهد کرد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

من بهتون قول می دم multiple میدن به اکثریت. وگرنه به قول یکی از دوستان این حجم تبلیغاتی گسترده به ضرر خودشون تموم میشه. دوستان توجه دارن دیگه که اون خانومی که شخصا با شما صحبت کرد و خبر رو به سمع و نظر شما رسوند، وزیر امور خارجه آمریکاست دیگه!!! ایشون صحبتی از موارد خاص هم نکردن. اگر هم جای دیگه مطرح شده واسه اینه که دستشون باز باشه در مواردی که واقعا تشخیص میدن طرف پرونده اش مشکل داره ( حالا به هر دلیل) همون single بدن . مطمئن باشید اونا خودشون می دونن اکثر بچه ها که از ایران می رن رشته های مهندسی هستن و اگر میخواستن به اکثریت multi ندن دیگه لزومی نداشت اینجوری مانور بدن و خانوم کلینتون شخصا بیاد پیام بده. لزوما نباید خوش بین باشید فقط کافیه یه کم واقع بین باشید تا متوجه شید قراره multiple بدن به اکثریت!!!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

سلام

نحوه گرفتن ویزای multiple entry چطور است؟ آیا برای کسایی که در ایران هستند و می خواهند برای کنفرانس به آمریکا بروند نیز استفاده می شود؟
    جدیدترین و سریعترین راه دریافت این ویزا چیست؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر عالی ... از این پس ویزا دو ساله multiple entry برای دانشجوهای ایرانی

سلام

نحوه گرفتن ویزای multiple entry چطور است؟ آیا برای کسایی که در ایران هستند و می خواهند برای کنفرانس به آمریکا بروند نیز استفاده می شود؟

ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط Mgrailoo نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    مگه برای شرکت در کنفرانس هم multiple لازم دارید؟!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

کشور های دیگه شاید بدن اما امریکا حرفیکه زدن برای دانشجو ها یعتی ویزا F,M,J بود و ویزا برای کنفرانس B1 هست که فکر نمیکنم بدن البته به خارجی ها میدن ام به ما نه!
    یادمه یه وکیل ترک دیدم تو انکارا میگفت برای دیدن ویزا گرفتم از امریکا و بهش 10 ساله مالتی پل داده بودن !

Junior Member

آقا من مصاحبم 19 آوريل بود، سه شنبه هفته پيش زنگ زدم واشينگتن براي پي‌گيري! اون روز يه چيزي بود كه خيلي توجه من رو جلب كرد! اون اپراتوري كه بهم جواب داد بعد از اينكه شماره پاسم رو پرسيد خيلي با خنده و شادي بهم گفت كه كه پروندتون اينجاست و داره بررسي ميشه! لطفاً از طريق همون كنسول دبي پيگير باشيد! من اون موقع تعجب كردم كه اين چرا داره اينجوري با ملايمت و مهربوني به من جواب ميده! نگو ميدونسته قراره ويزامون رو multiple كنند

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط falakowen نمایش پست ها
    آقا من مصاحبم 19 آوريل بود، سه شنبه هفته پيش زنگ زدم واشينگتن براي پي‌گيري! اون روز يه چيزي بود كه خيلي توجه من رو جلب كرد! اون اپراتوري كه بهم جواب داد بعد از اينكه شماره پاسم رو پرسيد خيلي با خنده و شادي بهم گفت كه كه پروندتون اينجاست و داره بررسي ميشه! لطفاً از طريق همون كنسول دبي پيگير باشيد! من اون موقع تعجب كردم كه اين چرا داره اينجوري با ملايمت و مهربوني به من جواب ميده! نگو ميدونسته قراره ويزامون رو multiple كنند
    آقا ما از آخر نفهمیدیم چی شد ! یعنی شما از لحن صحبت پشت تلفن متوجه شدید ؟ دیگه چند بار مگه با واشنگتن غیر از این تماس گرفته بودین ?
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Member

دوستان من هم با مطالعیه بیشتر به این نتیجه رسیدم که احتمالن به بیشتره درخاستها (شامل فنی و مهندسی) ویزایه Multiple میدن و بقیه هم احتمالن راحتتر ویزا میگیرند. کلن به نظر یه تغییر مثبت میاد. گزاره هایه Non-Sensitive Non-technical هم احتمالن برایه این گفته شده که اگه خاستن به یه مواردی ندن من و شمایه ایرانی ازشون شکایت نکنیم!!!
    از تأخیر پریشان مشو، چونان کسی که میفهمد منتظر بمان؛ آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد، خدایان آماده اطاعتند.