صفحه 16 از 72 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تلاش برای تغییر مقرارت ویزا برای دانشجویان ایرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط سمن نمایش پست ها
    منظور شما از visa revalidation انجام نمیشه چیه؟ من میخوام از امریکا برم کانادا و از کانادا دوباره برای ویزام اقدام کنم که ویزام چندبار ورود بشه! این کار مشکلی نداره؟
    منظور اینه که قبلا یک قانونی وجود داشت که شما اگر به کانادا یا مکزیک می رفتید و تا 30 روز بر می گشتید ویزاتون به صورت اوتوماتیک revalidate میشد. ولی الان باید دوباره اپلای کنید برای ویزا. از این جهت عرض کردم که حساب شده اقدام به اینکار بکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS-UIUC

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    بستگی به سفارت داره، باید بپرسید حتما

یکی‌ از بچه‌ها در کابل امروز مصاحبه شده، و بهش گفتن کسایی‌ که قبل از ۲۰ مصاحبه شدن، single میگیرن

ظاهرا تا اینجا ، آنکارا روز issue شدن ویزا رو ملاک قرار داده، و کابل روز مصاحبه رو ملاک قرار داده...
    شما آنکارا رو از کجا می دونید که روز ایشو شدن ویزا رو ملاک قرار می ده؟ خودتون پرسیدین؟
    دوستان لطفا کسایی که دارن میرن سفارت این روزها این سوال ها رو از افیسرها و مسولان سفارت بکنن.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط fardinabdi نمایش پست ها
    شما آنکارا رو از کجا می دونید که روز ایشو شدن ویزا رو ملاک قرار می ده؟ خودتون پرسیدین؟
    دوستان لطفا کسایی که دارن میرن سفارت این روزها این سوال ها رو از افیسرها و مسولان سفارت بکنن.

ممنون
    دوست عزیز
    بسیار بعیده که این موضوع به سفارت بستگی داشته باشه و احتمال بسیار زیاد همه سفارتها در چنین موضوعاتی از یک قانون پیروی می کنند. اون دوستمون در کابل هم از مسئول اسکن کردن مدارک پرسیده بود که گرچه کارمند سفارته ولی حرفش شاید زیاد هم دقیق نباشه.
    در آخر باز هم اشاره می کنم که این موضوع هیچ تأثیری در کارهای ما نداره پس روی آماده شدن برای سفارت تمرکز کنید که خیر دنیا و آخرت درش هست.
    موفق باشید
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS-UIUC

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mba نمایش پست ها
    دوست عزیز
    بسیار بعیده که این موضوع به سفارت بستگی داشته باشه و احتمال بسیار زیاد همه سفارتها در چنین موضوعاتی از یک قانون پیروی می کنند. اون دوستمون در کابل هم از مسئول اسکن کردن مدارک پرسیده بود که گرچه کارمند سفارته ولی حرفش شاید زیاد هم دقیق نباشه.
    در آخر باز هم اشاره می کنم که این موضوع هیچ تأثیری در کارهای ما نداره پس روی آماده شدن برای سفارت تمرکز کنید که خیر دنیا و آخرت درش هست.
    موفق باشید
    برای من که 3 می مصاحبه انجام دادم و الآن منتظز کلیر شدن هستم این قضیه خیلی مهمه!! چون اگر این قانون جدید شامل حالم نشه باید دوباره برم سفارت!

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : تلاش برای تغییر مقرارت ویزا برای دانشجویان ایرانی (Multiple Entry Visa)

خوب یواش یواش بریم سر مسایل Practical ...

با توجه به Multi شدن ویزا ها ، کسی میدونه که هزینه مصاحبه تغییر کرده یا نه ؟

برای مثال در عشق آباد برای Single Entry 140 دلار هست و برای مولتی تا 400 دلار هم افزایش پیدا میکنه . ( برای خود مردمِ اونجا )

آیا با مولتی شدن ویزاها هزینه ی سفارت هم تغییر کرده یا نه ؟
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : تلاش برای تغییر مقرارت ویزا برای دانشجویان ایرانی (Multiple Entry Visa)

آقا يه سئوال اساسي...
    بعضي بچه ها ، استنباط ميكنن كه اين قانون جديد كلا روند گرفتن ويزا رو ساده تر ميكنه(جداي از بحث multy) . آيا واقعا اين مصوبه ميتونه رو كمتر شدن مدت كليرنس تاثير بذاره؟ بر چه مستنداتي؟!
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    برای مثال در عشق آباد برای Single Entry 140 دلار هست و برای مولتی تا 400 دلار هم افزایش پیدا میکنه . ( برای خود مردمِ اونجا )
    رفرنس این اضافه شدن برای مولتی رو پیدا نکردم تا جایی که میدونم FMJ کلا 140 تاست قیدی هم روی مولتی و غیر نداره
    Sometimes one pays most for the things one gets for nothing.<<Albert Einstein
    I never learned anything from someone who always agreed with me.<<
    Unknown

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    آقا يه سئوال اساسي...
    بعضي بچه ها ، استنباط ميكنن كه اين قانون جديد كلا روند گرفتن ويزا رو ساده تر ميكنه(جداي از بحث multy) . آيا واقعا اين مصوبه ميتونه رو كمتر شدن مدت كليرنس تاثير بذاره؟ بر چه مستنداتي؟!
    در این مورد به نظر نمیرسه تاثیر خاصی داشته باشه .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS-UIUC

سلام،
    دوستانی که قبل از 21 می مصاجبه داشتند، من امروز خودم با واشنگتن تماس گرفتم و پاسخی که به من دادند این بود که نوع ویزای صادر شده به تاریخ صدور اون بستگی داره و ربطی به این که شما کی اپلای کردین نداره. بنابراین ویزای ما برای مولتیپل بررسی مییشه. ضمنا هیچ استثنایی هم ذکر نکردن که مثلا این قضیه تو سفارت های مختلف متفاوته!
    به امید اینکه همه مولتی بگیریم :دی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    City College of New York, Chemical Eng

اگر کسی ویزاشو پیک آپ کرده لطف کنه بیاد رشته (فنی مهندسی...) و نوع ویزایی که گرفته (M و S) رو بنویسه، ممنون