صفحه 52 از 72 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_ نمایش پست ها
    ویزای سینگل و مالتی بر چه اساسه؟
    کدوم سفارت بیشتر الان مالتی میده؟
    سلام
    اساسش خيلي قطعي نيست و هر موردي رو كه بخواهيد ملاك بگذاريد حتما درش استثنا ديده ميشه. اما اصولا هر چه فرد كم خطر تر باشه حتي از نظر دسترسي به تكنولوژي يا كلا سوابق قبليش احتمالش بالاتره. فعلا امسال باكو ولي از سفارت هاي ديگه هم تك و توك گاهي مالتي ديده شه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان. من الان ویزای مالتی دارم و دانشجو هستم.ویزای مالتی من تا ۲۲ دسامبر ۲۰۱۵ معتبر هست. یه سوال دارم. اگه من بخوام میتوتم ۲۰ دسامبر ۲۰۱۵ از آمریکا خارج بشم و یک ماه بعد یعنی ۲۰ زانویه ۲۰۱۵ وارد آمریکا بشم؟ با توجه به اینکه ویزای مالتی من تا ۲۲ دسامبر ۲۰۱۵ معتبره؟
    don't forget to smile

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

تاريخ اعتبار ويزا براي "ورود" به آمريكا هست نه خروج از آمريكا. وقتي تاريخ اعتبار ويزاي شما تا ٢٢ دسامبر ٢٠١٥ هست معنيش اينه كه بعد از اون تاريخ ٢٢ دسامبر ٢٠١٥ ويزاي شما اعتبار نداره و ديگه نميشه با اون ويزا وارد آمريكا شد. حتي اگه يك روز از تاريخ اعتبار گذشته باشه هم نميشه وارد آمريكا شد. آخرين تاريخي كه مي تونيد با اون ويزا وارد آمريكا بشيد، همون ٢٢ دسامبر ٢٠١٥ هست. البته بليت گرفتن براي اون تاريخ هم كار درستي نيست چون اگه به دليل اتفاقات غيرمنتظره مجبور بشيد تاريخ بليت رو عقب بندازيد، ديگه امكان ورود به آمريكا با اون ويزا رو نخواهيد داشت. بهتره آدم جوري برنامه ريزي كنه براي بليت كه چند روز قبل از انقضاي ويزا وارد آمريكا بشه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم
    من که رشتم برق مخابراته و سابقه کار ندارم و معافیت کفالت دارم کیس حساس محسوب میشم ؟ و واسه مستر بدون فاند میرم از آنکارا شانس مولتیپل دارم ؟ آنکارا کلا مولتی میده ؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط don2424 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم
    من که رشتم برق مخابراته و سابقه کار ندارم و معافیت کفالت دارم کیس حساس محسوب میشم ؟ و واسه مستر بدون فاند میرم از آنکارا شانس مولتیپل دارم ؟ آنکارا کلا مولتی میده ؟
    ربطی نداره....ممکنه برق مخابرات به قدری حساس باشه که ریجکت بشید حتی!

شما اگر مالتی میخواهید آنکارا نرید که شانسش پایینه! فقط فکر می کنم باکو بهتون بده مالتری رو که اونم چون بدون فاندید ریجکت میشید!

کلاً شما شانستون خیلی پایینه... مگر این که با کار های جانبی شانس رو زیاد کنید مثلاً دانشگاه رو راضی کنید که شما رو course based معرفی کنند.... و بگن ریسرچ ندارید!

اون طوری شاید از دبی و ایروان شانس داشته باشید... که شانس خود ویزا از ایروان پایینه!! چون فاند ندارید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

لطفاً فقط دوستانی که وارد هستند و اطمینان دارن جواب بدن!

همه میدونیم که ویزای سینگل از لحظه صدور 90 روز اعتبار داره برای ورود!

من یادمه یه جایی خونده بودم که ویزای مالتیپل دانشجویی که 2 سال اعتبار داره.... اولین ورودش باید در عرض 180 روز (شش ماه) از صدور اولیه صورت بگیره!

به عبارتی نمیشه کسی ویزای مالتیپل دو ساله بگیره و مثلاً نره و نره و نره... بزاره بعد از 1.5 سال بره!!

اگر میشه یکی که وارده و تجربه داره این رو confirm کنه! ممنونم!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

در مورد ورود به آمريكا با ويزاي مالتيپل به طور مفصل در همين تاپيك ويزاي مالتيپل و همچنين تاپيك late arrival توضيح دادم. جواب مختصر اينكه ويزاي مالتيپل گرين كارت نيست كه هر وقت دلتون خواست بريد آمريكا و هر وقت خواستيد بيايد بيرون. از نظر ضوابط سويس و ثبت نام دانشگاه و حفظ وضعيت تمام وقت دانشجويي، مقررات در مورد ويزاي مالتيپل و سينگل يكسانه. اگه وضعيت فايل سويس initial شما به دليل عدم ورود به آمريكا ظرف حداكثر ٣٠ روز بعد از تاريخ I20 (يا گاهي وقتها خيلي كمتر از ٣٠ روز بسته به شرايط) به cancelled تغيير وضعيت پيدا كنه، اون ويزاي مالتيپل دوزار نمي ارزه و نمي تونيد باهاش وارد آمريكا بشيد. جزييات بيشتر رو در پستهام در تاپيك late arrival در محدوده آگست و سپتامبر ٢٠١٢ و همچنين آگست ٢٠١٣ بخونيد. در مورد اينكه اگه ويزاي مالتيپل رو پيكاپ كرديد و بعد به هر دليل مجبور به ديفر شديد، در تاپيكهاي فوق الذكر در محدوده جولاي ٢٠١٣ توضيح دادم. آيدا خانوم هم تجربه خودش رو در اين مورد در همين تاپيك ويزاي مالتيپل و تاپيك سويس در تاريخ ٤ جولاي ٢٠١٣ توضيح داده. تنها تفاوت ويزاي سينگل و مالتيپل اينه كه با ويزاي مالتيپل ميشه "به شرط رعايت ضوابط سويس و دانشگاه" در مدت ٢ سال اعتبارش ورود و خروج داشت. پستهاي قبلي رو با دقت بخونيد كه براي تقويت چشم خاصيت داره.

پي نوشت: يك نكته هم اضافه كنم در ارتباط با سوال اصلي، هرچند مرتبط با اين تاپيك نيست. اون اعتبار ٩٠ روزه ويزاي سينگل هم همچين تضميني نيست. دوبي كارهاي عجيب و غريب زياد مي كنه. يكي از كارهاي عجيبشون هم اين كه مواردي ديده شده كه اعتبار ويزاي سينگل رو كمتر از ٩٠ روز بزنن. حتي مورد زير ٨٠ روز هم ديدم. براي همينه كه هميشه توصيه مي كنم برنامه سفرتون به آمريكا رو خيلي دقيقه نودي نكنيد، حالا ويزاتون سينگل باشه يا مالتيپل.
    ویرایش توسط Mehrad : April 19th, 2014 در ساعت 06:51 AM دلیل: توضيحات بيشتر در مورد مهلت I20
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام

با ویزای مولتیپل قائدتا هر چند بار که بخواهیم می تونیم خارج و داخل آمریکا بشیم. اگر مثلا 10 بار بریم و بیایم آفیسر فرودگاه امکان داره گیر بده تو چرا 10 بار خارج شدی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    در مورد ورود به آمريكا با ويزاي مالتيپل به طور مفصل در همين تاپيك ويزاي مالتيپل و همچنين تاپيك late arrival توضيح دادم. جواب مختصر اينكه ويزاي مالتيپل گرين كارت نيست كه هر وقت دلتون خواست بريد آمريكا و هر وقت خواستيد بيايد بيرون. از نظر ضوابط سويس و ثبت نام دانشگاه و حفظ وضعيت تمام وقت دانشجويي، مقررات در مورد ويزاي مالتيپل و سينگل يكسانه. اگه وضعيت فايل سويس initial شما به دليل عدم ورود به آمريكا ظرف حداكثر ٣٠ روز بعد از تاريخ I20 (يا گاهي وقتها خيلي كمتر از ٣٠ روز بسته به شرايط) به cancelled تغيير وضعيت پيدا كنه، اون ويزاي مالتيپل دوزار نمي ارزه و نمي تونيد باهاش وارد آمريكا بشيد. جزييات بيشتر رو در پستهام در تاپيك late arrival در محدوده آگست و سپتامبر ٢٠١٢ و همچنين آگست ٢٠١٣ بخونيد. در مورد اينكه اگه ويزاي مالتيپل رو پيكاپ كرديد و بعد به هر دليل مجبور به ديفر شديد، در تاپيكهاي فوق الذكر در محدوده جولاي ٢٠١٣ توضيح دادم. آيدا خانوم هم تجربه خودش رو در اين مورد در همين تاپيك ويزاي مالتيپل و تاپيك سويس در تاريخ ٤ جولاي ٢٠١٣ توضيح داده. تنها تفاوت ويزاي سينگل و مالتيپل اينه كه با ويزاي مالتيپل ميشه "به شرط رعايت ضوابط سويس و دانشگاه" در مدت ٢ سال اعتبارش ورود و خروج داشت. پستهاي قبلي رو با دقت بخونيد كه براي تقويت چشم خاصيت داره.

پي نوشت: يك نكته هم اضافه كنم در ارتباط با سوال اصلي، هرچند مرتبط با اين تاپيك نيست. اون اعتبار ٩٠ روزه ويزاي سينگل هم همچين تضميني نيست. دوبي كارهاي عجيب و غريب زياد مي كنه. يكي از كارهاي عجيبشون هم اين كه مواردي ديده شده كه اعتبار ويزاي سينگل رو كمتر از ٩٠ روز بزنن. حتي مورد زير ٨٠ روز هم ديدم. براي همينه كه هميشه توصيه مي كنم برنامه سفرتون به آمريكا رو خيلي دقيقه نودي نكنيد، حالا ويزاتون سينگل باشه يا مالتيپل.
    سلام

ببخشید من ویزام 14 آپریل صادر شده و مالتیپل دوساله هم هست.

بلیطم رو برای 18 جولای گرفتم. یعنی دو سه روز از سه ماه بیشتر!!

خواستم ببینم مشکلی برام ایجاد میشه؟ یا اینکه فقط برای سینگلها اون قضیه هست؟

Junior Member

سلام مى خواستم بدونم كه حفظ شرايط دانشجويى فقط شامل ادامه تحصيل توي همون دانشگاه/ مركز اوليه و همون sevis number اوليه ميشه؟ در صورت تغيير دانشگاهو شماره سويس ويزا مالتيپل ميمونه يا قوانين اش مثل تغيير نوع ويزاست؟