صفحه 58 از 72 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

دوستان عزیز من این سوالمو تو فروم زمان ورود به امریکا نوشتم ولی کسی جواب نمیده!!میشه اینجا کسی اگه جواب سوالمو میدونه لطفا جواب بده؟!من با DS2019 که شروع دورش 15 ژانویه 2015 بود نوامبر 2014 وقت سفارت گرفتم و چون کیلرنس نخوردم همون اواخر نوامبر2014 ویزام issue شد. چوت میخواستم هم زمان با همسرم وارد امریکا شم و ایشون چون کلیرانس خوردن و به start date رو DS قبلی نرسیدن درخواست DS جدید کردن برای April و من هم با دانشگاه مکاتبه کردم و قبول کردن که DS2019 جدید برای من با تاریخ اوایل آپریل 2015بفرستن . ویزای من مالتیپل هست و expire date ش رو زده نوامبر 2015. من نیاز به ویزای جدید برای ورورد به امریکا که ندارم؟ چوت چندتا از دوستام گفتن که این قانون 3 ماه هم برای سینگل هست و هم مولتیپل؟!! مرسی از راهنماییهاتون

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط medicine1365 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من این سوالمو تو فروم زمان ورود به امریکا نوشتم ولی کسی جواب نمیده!!میشه اینجا کسی اگه جواب سوالمو میدونه لطفا جواب بده؟!من با DS2019 که شروع دورش 15 ژانویه 2015 بود نوامبر 2014 وقت سفارت گرفتم و چون کیلرنس نخوردم همون اواخر نوامبر2014 ویزام issue شد. چوت میخواستم هم زمان با همسرم وارد امریکا شم و ایشون چون کلیرانس خوردن و به start date رو DS قبلی نرسیدن درخواست DS جدید کردن برای April و من هم با دانشگاه مکاتبه کردم و قبول کردن که DS2019 جدید برای من با تاریخ اوایل آپریل 2015بفرستن . ویزای من مالتیپل هست و expire date ش رو زده نوامبر 2015. من نیاز به ویزای جدید برای ورورد به امریکا که ندارم؟ چوت چندتا از دوستام گفتن که این قانون 3 ماه هم برای سینگل هست و هم مولتیپل؟!! مرسی از راهنماییهاتون
    اعتبار ٩٠ روزه مربوط به ويزاي سينگل هست. اگه ويزاي مالتيپل داريد و هر ٢ شرط زير در مورد شما صادقه مي تونيد با همون ويزا وارد آمريكا بشيد:

١) شماره سويس مندرج در ويزا با شماره سويس مندرج در DS-2019 (يا شماره سويس مندرج در I20 براي ويزاي F1) مطابقت داشته باشه.
    ٢) فايل سويس شما در زمان ورود به آمريكا بسته نشده باشه. حتي اگه ويزاي شما هيچ مشكلي نداشته باشه، با فايل سويس بسته شده نمي تونيد وارد آمريكا بشيد.

در صورتيكه هر كدام از ٢ مورد فوق مشكلي داشته باشه، بايد با DSO دانشگاهتون (يعني كسي كه I20 يا DS2019 رو امضا كرده) تماس بگيريد. براي توضيح بيشتر مي تونيد FAQ مربوط به Late arrival و defer رو مطالعه كنيد

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?73804
    ویرایش توسط Mehrad : February 6th, 2015 در ساعت 03:20 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان یه سوال ویزای multiple یعنی چی؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix69 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال ویزای multiple یعنی چی؟
    ويزاي multiple-entry يا مالتيپل ويزايي هست كه به شما اجازه ميده در مدت اعتبار ٢ ساله اش با رعايت مقررات سويس و نداشتن وقفه تحصيلي بيش از پنج ماه، به هر تعداد دفعه كه بخواهيد از آمريكا خارج بشيد و برگرديد آمريكا. بعد از اتمام اعتبار ٢ ساله ويزا هم تا وقتي داخل آمريكا وضعيت دانشجويي رو به صورت تمام وقت حفظ كنيد، كسي كاري به كارتون نداره. ولي در صورتي كه بعد از اتمام اعتبار ٢ ساله ويزا از آمريكا خارج بشيد، براي ورود مجدد به آمريكا بايد با مراجعه به سفارت ويزاي جديد بگيريد. بقيه مقررات ويزاي سينگل و مالتيپل از نظر شرايط تحصيل در آمريكا كاملا يكسانه. براي توضيح بيشتر مي تونيد پستهاي قبلي رو بخونيد.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام. من پدرم فوت شده و تک فرزند پسر خانواده هستم (2 خواهرم هم دارم که ازدواج کردن). برنامه دارم که برای دکتری آمریکا اقدام کنم و به خاطر شرایطم نگرانم که نتونم تا 4-5 سال برگردم. دو سوال دارم:
    1. با توجه به شرایطم و رشتم امکان گرفتن ویزای مولتیپل دارم؟
    2. در صورت گرفتن ویزای سینگل و خارج شدن از آمریکا، امکان داره که درخواست های بعدی برای گرفتن ویزا رد بشن؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط GodFather1 نمایش پست ها
    سلام. من پدرم فوت شده و تک فرزند پسر خانواده هستم (2 خواهرم هم دارم که ازدواج کردن). برنامه دارم که برای دکتری آمریکا اقدام کنم و به خاطر شرایطم نگرانم که نتونم تا 4-5 سال برگردم. دو سوال دارم:
    1. با توجه به شرایطم و رشتم امکان گرفتن ویزای مولتیپل دارم؟
    2. در صورت گرفتن ویزای سینگل و خارج شدن از آمریکا، امکان داره که درخواست های بعدی برای گرفتن ویزا رد بشن؟
    سلام
    ضمن طلب آمرزش و شادی برای روح پدر بزرگوارتون، باید بگم که معمولاً شرایط خانوادگی در مالتیپل یا سینگل بودن ویزا تأثیر نداره. در مورد رشته تون که مهمترین فاکتور هست هم چیزی نگفتین. در مورد سوال دومتون من کیس می شناسم که ویزای سینگل داشت و برگشت ایران و دوباره بعد از کلیرنس، ریجکت شد و کیس می شناسم که برگشت و دفعه ی دوم مالتیپل گرفت و هر دوشون از دوستای من هستن نه یه آیدی تو اینترنت. البته با رشته های متفاوت.
    موفق باشید
    Never Say Never

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    سلام
    ضمن طلب آمرزش و شادی برای روح پدر بزرگوارتون، باید بگم که معمولاً شرایط خانوادگی در مالتیپل یا سینگل بودن ویزا تأثیر نداره. در مورد رشته تون که مهمترین فاکتور هست هم چیزی نگفتین. در مورد سوال دومتون من کیس می شناسم که ویزای سینگل داشت و برگشت ایران و دوباره بعد از کلیرنس، ریجکت شد و کیس می شناسم که برگشت و دفعه ی دوم مالتیپل گرفت و هر دوشون از دوستای من هستن نه یه آیدی تو اینترنت. البته با رشته های متفاوت.
    موفق باشید
    ممنون بابت پاسختون. رشته من مهندسی مکانیک، گرایش طراحی کاربردی. فکر میکنم رشتم یکم کار را برای ویزای مولتیپل سخت کنه درسته؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط GodFather1 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون. رشته من مهندسی مکانیک، گرایش طراحی کاربردی. فکر میکنم رشتم یکم کار را برای ویزای مولتیپل سخت کنه درسته؟
    خواهش می کنم. بطور کلی رو مکانیک یه مقدار حساسیت هست ولی به اون معنی نیست که 100 درصد سینگل باشه. راستش من فکر می کنم این سوال رو در تاپیک مرتبط به رشته تون بپرسید دوستان بهتر می تونن کمکتون کنن. همینطور می تونید این تاپیک رو هم ببینید.
    Never Say Never

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    ويزاي multiple-entry يا مالتيپل ويزايي هست كه به شما اجازه ميده در مدت اعتبار ٢ ساله اش با رعايت مقررات سويس و نداشتن وقفه تحصيلي بيش از پنج ماه، به هر تعداد دفعه كه بخواهيد از آمريكا خارج بشيد و برگرديد آمريكا. بعد از اتمام اعتبار ٢ ساله ويزا هم تا وقتي داخل آمريكا وضعيت دانشجويي رو به صورت تمام وقت حفظ كنيد، كسي كاري به كارتون نداره. ولي در صورتي كه بعد از اتمام اعتبار ٢ ساله ويزا از آمريكا خارج بشيد، براي ورود مجدد به آمريكا بايد با مراجعه به سفارت ويزاي جديد بگيريد. بقيه مقررات ويزاي سينگل و مالتيپل از نظر شرايط تحصيل در آمريكا كاملا يكسانه. براي توضيح بيشتر مي تونيد پستهاي قبلي رو بخونيد.
    میبخشید یعنی این ویزا مالتی هیچ محدودیتی در تعداد خروج از امریکا در یک سال برای دانشجو نداره؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    میبخشید یعنی این ویزا مالتی هیچ محدودیتی در تعداد خروج از امریکا در یک سال برای دانشجو نداره؟
    در صورت رعايت مقررات سويس در مورد غيبت از دانشگاه نه محدوديتي نيست. البته عملا بيش از ٢ بار در سال نميشه مسافرت كرد حتي اگه آدم روي گنج نشسته باشه. يك دانشجوي دكترا كه تمام وقت توي دانشگاه مشغوله حداكثر بتونه توي تعطيلات بين ترم و تابستون مسافرت كنه. تازه خيلي دانشجوها حتي تابستون هم گرفتارن و نمي تونن مدت طولاني بيرون از دانشگاه باشن. مسافرت وسط ترم هم خيلي عملي نيست مگه در شرايط اضطراري.