صفحه 59 از 72 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    در صورت رعايت مقررات سويس در مورد غيبت از دانشگاه نه محدوديتي نيست. البته عملا بيش از ٢ بار در سال نميشه مسافرت كرد حتي اگه آدم روي گنج نشسته باشه. يك دانشجوي دكترا كه تمام وقت توي دانشگاه مشغوله حداكثر بتونه توي تعطيلات بين ترم و تابستون مسافرت كنه. تازه خيلي دانشجوها حتي تابستون هم گرفتارن و نمي تونن مدت طولاني بيرون از دانشگاه باشن. مسافرت وسط ترم هم خيلي عملي نيست مگه در شرايط اضطراري.
    شما حساب کنید دانشگاه لب مرز کانادا و یا مکزیک و طرف اخر هفته ها میره و بر میگرده (-; راستی دانشجو که ویزا مالتی داره میتونه بدون روادید بره کانادا؟
    میبخشید یه سواله دیگه ویزای j هم مالتی هست؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    شما حساب کنید دانشگاه لب مرز کانادا و یا مکزیک و طرف اخر هفته ها میره و بر میگرده (-; راستی دانشجو که ویزا مالتی داره میتونه بدون روادید بره کانادا؟
    میبخشید یه سواله دیگه ویزای j هم مالتی هست؟
    ويزاي مالتيپل كه گرين كارت نيست. فقط اجازه ورود و خروج به آمريكا رو ظرف اون ٢ سال اعتبارش ميده. براي ورود به ساير كشورها بايد ويزاي اون كشورها رو گرفت. براي سفر به كانادا بدون ويزا بايد گرين كارت داشته باشيد. ويزاي مالتيپل J من زياد نشنيدم ولي مواردش هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته برق قدرت (گرایش اقتصاد سیستم های قدرت) ممکنه غیر حساس شناخته بشه و بهش ویزای مولتی بدن؟ اصلا خود قدرت جزو موارد تحریم محسوب نمیشه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    رشته برق قدرت (گرایش اقتصاد سیستم های قدرت) ممکنه غیر حساس شناخته بشه و بهش ویزای مولتی بدن؟ اصلا خود قدرت جزو موارد تحریم محسوب نمیشه؟
    قاعده مشحصی وجود نداره کلا تو این موارد که اگه حساس باشه سینگل, اگه نباشه مالتی بدن . امکان داره حساس نباشه بازم سینگل بدن و بالعکس.

Junior Member

سلام دوستان ،آیا کسی‌ هست که اطلاع داشته باشه چجوری می‌شه ویزای دبی رو از آمریکا گرفت. در ضمن ویزای امریکام سینگل هست.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط pegi_a نمایش پست ها
    سلام دوستان ،آیا کسی‌ هست که اطلاع داشته باشه چجوری می‌شه ویزای دبی رو از آمریکا گرفت. در ضمن ویزای امریکام سینگل هست.
    اگه بليتتون رو از امارات بگيريد، به شما امكان stopover در دوبي ميده و مي تونيد توي همون وبسايت تقاضاي ويزا كنيد. جزيياتش يادم نيست ولي مي تونيد روي وبسايت emirates.com ببينيد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان،

می خواستم تجربه ام رو اینجا باهاتون در میون بذارم. حدود 2 ماه قبل همین جا یه سوالی رو مطرح کردم در مورد ویزای مالتیپل J1 که هنوز expire نشده ولی به دلیل اینکه من institution رو عوض کردم دیگه program number که روی ویزا هست با program number فرم DS-2019 یکی نیست. مشکل اینجا پیش اومد که international office تو institution من گفت با این ویزا و این DS-2019 جدید نمیتونم travel کنم و ویزای جدید باید بگیرم. در نهایت من با کلی نامه نگاری با CBP و USCIS تا حد زیادی مطمئن شدم مشکلی تو ویزا ندارم و رفتم ایران و برگشتم! تو فرودگاه هم Officer اصلا براش مهم نبود که من institution رو عوض کردم. ولی در کل تا برم و برگردم کلی استرس کشیدم. خواستم اینجا به کسانی که case مشابه دارن بگم که مشکلی نیست تو وضعیت من!

Junior Member

سلام.
    من امروز برگه ی I-20 رو دریافت کردم میخواستم برای سفارت دبی اقدام کنم. یه سری دوستام گفتن که دبی معمولا ویزا سینگل میده و جاهایی مثل آنکارا و باکو بیشتر مالتیپل میدن. میخواستم بپرسم این حرف تا چه حد صحت داره؟ یعنی سفارت روی سینگل یا مالتیپل گرفتن تاثیر داره؟
    ممنون

Junior Member

سلام به دوستان عزیز. سال نو همگی مبارک باشه. من دانشجوی مستر هستم و ویزای مولتییپل دارم که تاریخ expire شدنش سپتامبر هست. منتها من یک مشکلی برام پیش اومد و درسم دو ترم دیرتر تموم می شه. یعنی سویسم فعاله. یک بار هم با ویزام ایران رفتم. البته چون پاپورتم کمتر از 6 ماه اعتبار داره باید درخواست پاسپورت کنم. می خواستم بدونم که اگر من این تابستون بخوام دو ماهی به ایران برم و اواخر آگوست بگردم آیا با توجه به نزیک بودن تاریخ اکسپایر شدن ویزام آیا موقع برگشتم برام مشکلی ایجاد می شه ( با توجه به این که قائدتاض باید درسم این جون تموم می شد اما به خاطر مشکلی که برام پیش اومد یک ترم نتونستم دانشگاه برم و درسم دیرتر تموم می شه) و دیگه اینکه آیا اینکه باید پاسپورت جدید بگیرم برای ویزام مشکلی پیش می یاد. خیلی سردرگمم چون بنا به دلایلی لازمه برم ایران ولی نمی خوام موقع برگشت برام مشکلی پیش بیاد. راستی! این رو هم بگم که پدر و مادرم منتظر گرین کارتشون هستند و مصاحبشون رو چند ماه پیش انجام دادند. پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنونم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    اگر تاثیر داشت مثلا آنکارا هرگز مالتیپل نمیداد. اونقدری که وضعیت خود شما و رشته اتون تاثیر داره سفارت نداره. ولی مثلا من هم همین صحبت های شما رو در مورد باکو شنیدم. ریسکش بالاست اما برای کسی که خیلی براش حیاتیه امتحانش موردی نداره. گرفت که شانس آورده نگرفتم از یکی از سفارت های اصلی اقدام میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix69 نمایش پست ها
    سلام.
    من امروز برگه ی I-20 رو دریافت کردم میخواستم برای سفارت دبی اقدام کنم. یه سری دوستام گفتن که دبی معمولا ویزا سینگل میده و جاهایی مثل آنکارا و باکو بیشتر مالتیپل میدن. میخواستم بپرسم این حرف تا چه حد صحت داره؟ یعنی سفارت روی سینگل یا مالتیپل گرفتن تاثیر داره؟
    ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.