صفحه 63 از 72 نخستنخست ... 135354555657585960616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

ممنونم از پاسختون آقا مهراد. شاید من نتونستم سوالم رو خوب بنویسم. در واقع سوال من این که برای دانشجوی اف وان که اولین بار می خواهد وارد آمریکا بشه و ویزای مولتیپل داره آیا از تاریخ ایشو شدن ویزا ( مثل ویزای سینگل ) سه ماه وقت داره وارد خاک آمریکا بشه یا اینکه تا تاریخ انقضای ویزاش وقت داره و میتونه با آی تو انی جدید وارد بشه؟؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط tour نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون آقا مهراد. شاید من نتونستم سوالم رو خوب بنویسم. در واقع سوال من این که برای دانشجوی اف وان که اولین بار می خواهد وارد آمریکا بشه و ویزای مولتیپل داره آیا از تاریخ ایشو شدن ویزا ( مثل ویزای سینگل ) سه ماه وقت داره وارد خاک آمریکا بشه یا اینکه تا تاریخ انقضای ویزاش وقت داره و میتونه با آی تو انی جدید وارد بشه؟؟
    در پستهای قبلی همین تاپیک توضیح دادم که برای ویزای دانشجویی، چه سینگل باشه و چه مالتیپل، ورود به آمریکا تابع تاریخ I20 و منوط به امکان ثبت نام تمام وقت در دانشگاه هست. یعنی چه با ویزای سینگل و چه ویزای مالتیپل، امکان ورود شما به آمریکا مشروط به این هست که بتونید حداکثر ۳۰ روز بعد از ورود به آمریکا در دانشگاه به طور تمام وقت ثبت نام کنید.

تنها فرق ویزای مالتیپل در این مورد اینه که محدودیت ۹۰ روزه اعتبار ویزای سینگل رو نداره و اگه ترمی رو که ویزا براش صادر شده از دست بدید، در صورتی که I20 معتبر برای ترم بعد داشته باشید و فایل سویس مربوط به اون ویزا بسته نشده باشه، می تونید طبق ضوابط I20 جدید وارد آمریکا بشید. یعنی حداکثر ۳۰ روز قبل از تاریخ I20 و در صورت تاخیر ورود، حداکثر تا زمانی که نامه late arrival برای ترم جدید اجازه بده. همه مقررات مربوط به ورود به آمریکا و ثبت نام در دانشگاه برای ویزای سینگل و مالتیپل یکسانه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام. دانشجوی PhD روانشناسی هستم. برای خودم به عنوان F1 و همسرم به عنوان F2 ویزای مالتیپل صادر شده اما برای پسر ۶ ساله ام ویزای سینگل F2. به نظرتون چنین چیزی ممکنه یا خطا و اشتباهی شده؟ چون پسرم با مادرش یک کیس نامبر داشتند.

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سوال در مورد اتمام ویزای مولتیپل دارماما مطمئن نیستم آیا در تاپیک درست هستم یا خیر.
    ویزای مولتیپل من تا چند ماه دیگه تموم میشه.در وهله اول برای تمدید ویزام نمی دونم کجا باید بروم. آیا باید به International office برم یا خیر؟ و مهم تر از این، آیا کسی با ویزایمولتیپل نوتسته بعد از انقضای ویزاش، با تمدید تاریخ آن، باز هم همان ویزا رابگیرد یا به ویزای سینگل تبدیل می شود؟
    منتظر راهنمایی از طرف شما هستم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hajarfaal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال در مورد اتمام ویزای مولتیپل دارماما مطمئن نیستم آیا در تاپیک درست هستم یا خیر.
    ویزای مولتیپل من تا چند ماه دیگه تموم میشه.در وهله اول برای تمدید ویزام نمی دونم کجا باید بروم. آیا باید به International office برم یا خیر؟ و مهم تر از این، آیا کسی با ویزایمولتیپل نوتسته بعد از انقضای ویزاش، با تمدید تاریخ آن، باز هم همان ویزا رابگیرد یا به ویزای سینگل تبدیل می شود؟
    منتظر راهنمایی از طرف شما هستم
    سلام.تمدیدی در کار نیست. شما هر موقع از خاک آمریکا خارج شدید, واسه ورود مجدد , مثل بار اول میرید و واسه ویزا اپلای میکنید. امکان داره سینگل بگیرید یا دوباره مالتی. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام.تمدیدی در کار نیست. شما هر موقع از خاک آمریکا خارج شدید, واسه ورود مجدد , مثل بار اول میرید و واسه ویزا اپلای میکنید. امکان داره سینگل بگیرید یا دوباره مالتی. موفق باشید.
    ممنونم از پاسخ تون. خوب اگر نخوام از آمریکاخارج بشم وقتی اعتبار ویزای من تموم شده و هنوز 2 سال دیگه باید اینجا درس بخونمبایستی تاریخ ویزام رو تمدید بکنم این سوال منه ک تاریخ ویزامو کجا تمدید کنم چونبدون ویزا ک نمیشه تو آمریکا موند

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hajarfaal نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخ تون. خوب اگر نخوام از آمریکاخارج بشم وقتی اعتبار ویزای من تموم شده و هنوز 2 سال دیگه باید اینجا درس بخونمبایستی تاریخ ویزام رو تمدید بکنم این سوال منه ک تاریخ ویزامو کجا تمدید کنم چونبدون ویزا ک نمیشه تو آمریکا موند
    اعتبار ویزا فقط برای «ورود» به آمریکا اهمیت داره. گرفتن ویزای جدید فقط وقتی لازمه که از آمریکا خارج بشید و بخواهید بعد از اتمام اعتبار ویزا به آمریکا برگردید. بعد از اینکه وارد آمریکا شدید، «حضور» شما در آمریکا ربطی به اعتبار ویزای شما نداره. برای «حضور» در آمریکا باید status خودتون رو حفظ کنید. در مورد ویزای دانشجویی و status دانشجویی برای حفظ status خودتون باید دانشجوی تمام وقت باقی بمونید. یعنی همه ترمهای پاییز و بهار به صورت تمام وقت ثبت نام کنید. تا وقتی وضعیت دانشجویی تمام وقت خودتون رو حفظ کنید و در مدت تحصیل قصد خروج از آمریکا نداشته باشید، اتمام اعتبار ویزا اهمیتی نداره.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aghil55 نمایش پست ها
    سلام. دانشجوی PhD روانشناسی هستم. برای خودم به عنوان F1 و همسرم به عنوان F2 ویزای مالتیپل صادر شده اما برای پسر ۶ ساله ام ویزای سینگل F2. به نظرتون چنین چیزی ممکنه یا خطا و اشتباهی شده؟ چون پسرم با مادرش یک کیس نامبر داشتند.
    احتمال اشتباه وجود داره. با سفارت تماس بگیرید.
    البته موارد دیگه ای هم بوده که به اعضای خانواده یک جور ویزا ندادن. ولی اینکه به مادر و فرزند که هر دو F2 هستن، ویزاهای یکسان ندن عجیبه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    احتمال اشتباه وجود داره. با سفارت تماس بگیرید.
    البته موارد دیگه ای هم بوده که به اعضای خانواده یک جور ویزا ندادن. ولی اینکه به مادر و فرزند که هر دو F2 هستن، ویزاهای یکسان ندن عجیبه.
    ممنون از پاسخ تون. به غیر از ایمیل روش دیگری برای تماس پیشنهاد می کنید؟

Junior Member

سلام آقامهراد. تو برگه آی تو انی جدید من 5000 تا به هزینه های من اضافه شد و به خاطر اون من یه بنک استیت منت جدید به دانشگاه ارائه دادم. الان که می خواهم پاسم رو پیکاپ کنم اون بنک استیت منت جدید رو هم با آی تو انی جدید بفرستم؟