صفحه 65 از 72 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط salva1 نمایش پست ها
    سلام. پس امکان این که تو خود آمریکا ویزای جدید بگیرین و بعد خارج بشین نیس؟درسته؟ تو کانادا این طوریه که می تونی اول ویزا درخواست بدی و ویزای جدیدت رو در حالی که تو کانادایی بگیری و بعد بری سفر.
    نه. ویزا رو فقط در سفارت میشه گرفت. داخل آمریکا شما با status حضور دارید نه با ویزا.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

دوستان ویزای من ۱۸ ژانویه ۲۰۱۶ باطل میشه. میخام دسامبر برم ایران و چند روز مونده به باطل شدن برگردم به امریکا. مشکلی وجود نداره؟ مثلا بگن ۲ ۳ روز مونده ویزات تموم بشه برا چی اومدی و مشکلاتی از این قبیل.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    دوستان ویزای من ۱۸ ژانویه ۲۰۱۶ باطل میشه. میخام دسامبر برم ایران و چند روز مونده به باطل شدن برگردم به امریکا. مشکلی وجود نداره؟ مثلا بگن ۲ ۳ روز مونده ویزات تموم بشه برا چی اومدی و مشکلاتی از این قبیل.
    خود آمریکا مشکل نداره ولی برخی کشورهای بین راه ممکنه گیر بدن. مثلا آلمان. فکر کنم میگه ویزای آمریکا باید حداقل ۶ روز از اعتبارش مونده باشه. دقیقا چند روزش رو مطمئن نیستم. وبسایت وزارت خارجه آلمان رو چک کنید. توی پستهای قدیمی تر لینکش رو گذاشته بودم. در تاپیک خدمات آژانسهای مسافرتی و برخی پستهای قدیمی همینجا.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

دوستان پاسپورت چقدر باید اعتبار داشته باشه برای ورود به امریکا؟ من یه جا ۶ ماه خوندم و اینکه من اواسط جولای تموم میشه پاسپورتم و وقتی بخام برگردم امریکا چند روز ممکنه از اون حداقل ۶ ماه گذشته باشه. مشکلی پیش میاد به نظرتون؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    دوستان پاسپورت چقدر باید اعتبار داشته باشه برای ورود به امریکا؟ من یه جا ۶ ماه خوندم و اینکه من اواسط جولای تموم میشه پاسپورتم و وقتی بخام برگردم امریکا چند روز ممکنه از اون حداقل ۶ ماه گذشته باشه. مشکلی پیش میاد به نظرتون؟
    خود وزارت خارجه آمریکا میگه موقع ورود به آمریکا حداقل ۶ ماه باید از اعتبار پاسپورت مونده باشه. ولی جای دیگه وبسایت این رو هم گفته که حتی اگه گرین کارت داشته باشید، ایرلاینها مقررات خودشون رو دارن. ممکنه ایرلاین اصلا اجازه نده سوار هواپیما بشید اگه کمتر از ۶ ماه از اعتبار پاسپورت مونده باشه. بهتره ریسک نکنید و زودتر برگردید آمریکا. یا اینکه از طریق دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن پاسپورت رو عوض کنید. اگه مدارک رو پست کنید یک ماه طول می کشه و اگه حضوری اقدام کنید، معمولا یک روزه صادر می کنن. یا اینکه بلافاصله بعد از ورود به ایران پاسپورت رو تعویض کنید. با نشون دادن پاسپورت قدیم و جدید می تونید برگردید آمریکا.

رشته و دانشگاه

...
    ويزاي شما مشكلي نداره. اينجا توضيح دادم

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2153070
    ویرایش توسط mehrdadk25 : December 27th, 2015 در ساعت 01:27 AM دلیل: پینگلیش

Junior Member

سلام. دوستان هيچ راهي وجود نداره وقتي وارد آمريكا شدي ويزاي single رو تبديل به multiple كني ؟؟

تنها راهش این هستش که از آمريكا خارج شيد و دوباره ویزا اپلای کنید و اگر صلاح دونستن به شما مالتیپل می دهند .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moheb7 نمایش پست ها
    سلام. دوستان هيچ راهي وجود نداره وقتي وارد آمريكا شدي ويزاي single رو تبديل به multiple كني ؟؟
    ویرایش توسط mehrdadk25 : December 22nd, 2015 در ساعت 03:48 PM
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

Junior Member

سلامف
    من در رشته توریسم پذیرش دکتری فول فاند گرفتم. با توجه به رشته و کار تحقیقاتی که در لب باید انجام بدم نیاز میشه که سفر خارجی برم. راهی هست که مطمئن بشم ویزای چند بار ورود بهم بدن؟ مثلا اینکه استاد نامه بده و اینو بگه یا دانشگاه؟

توضیح اینکه من مستر رو آلمان خوندم و هنوز هم تموم نشده و پایان نامه مونده. الان ایران هستم و احتمالا از کشورهای اطراف برا ویزا اقدام کنم و نه آلمان.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط benjohnson نمایش پست ها
    سلامف
    من در رشته توریسم پذیرش دکتری فول فاند گرفتم. با توجه به رشته و کار تحقیقاتی که در لب باید انجام بدم نیاز میشه که سفر خارجی برم. راهی هست که مطمئن بشم ویزای چند بار ورود بهم بدن؟ مثلا اینکه استاد نامه بده و اینو بگه یا دانشگاه؟

توضیح اینکه من مستر رو آلمان خوندم و هنوز هم تموم نشده و پایان نامه مونده. الان ایران هستم و احتمالا از کشورهای اطراف برا ویزا اقدام کنم و نه آلمان.
    سلام. خیر راهی نیس که مطمئن شید. اگه مورد خاصی نداشته باشید تو سابقه تون, به نظرم باید مالتی بدن دیگه. با توجه به رشته . میتونی روز مصاحبه به آفیسر بگی که چرا نیاز داری به مالتی. موفق باشی