صفحه 66 از 72 نخستنخست ... 165657585960616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط volantis71 نمایش پست ها
    سلام دوستان.ممنون میشم به من راهنمایی کنین.همسر من سال 2013 اومده امریکاو بعد 2014 برگشت ایران (با ویزای سینگل) و مجدد برای ویزا اقدام کرد که ویزای مالتی گرفت. منتها حدود 1 سال بعد به دلایل خانوادگی مجبور شد دانشگاهش رو منقل کنه (سویس و ... همه فعال هستن و بسته نشدن) و الان هم یک ترم در دانشگاه جدیدش گذشته.ما برای تابستون میخاستیم برگردیم ایران. فقط میخاستم مطمئن شم که ویزاش مشکلی نداره و هم چنان مالتی هست...چون تو همین اپلای ابراذ خوندم که سویس فعال باشه مالتی پل بودن حفظ میشه...
    ممنون میشم راهنمایی کنین مخصوصا اقای مهراد.
    سلام. چون سویس فعال بوده و هست , اگه ویزا مالتی باشه تا زمان انقضا ویزا ,میتونن با همین ویزا وارد خاک آمریکا شن .

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام دوستان،

من در حال حاضر دانشجوی مستر هستم و توی کانادا درس می خونم. رشته ام هم کامپیوتره (ولی گرایشم اصلا حساس نیست). برای دکترا امریکا پذیرش دارم و چند تا سوال راجع به ویزای مالتیپل دارم:
    به نظرتون چقدر احتمالش هست که بهم ویزای سینگل بدن با این وجود که کانادا هستم و قبلا هم یک بار امریکا سفر کردم؟
    اگه مالتیپل بدن ممکنه بیش تر از دو سال اعتبارش باشه یا حداکثر دو ساله؟
    نهیاتا اینکه اگه سینگل بدن، یا مالتیپل بدن و بعدا اعتبارش تموم بشه، می تونم برگردم کانادا و از اونجا اقدام کنم دوباره؟ ممکنه ریجکت هم کنند یا اینکه تنها ریسک مدت زمانی که طول می کشه برای کلیرنس مجدد هست؟
    ممنون.

Junior Member

سلام خسته نباشد . من پذیرش و فول فاند گرفتم از یکیاز دانشگاهای امریکا الان باید برای ویزا اقدامکنم . که واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم و چی کار باید انجام بدم ممنون میشم پاسخ بدید .
    خیلی لطف میکنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahya27 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشد . من پذیرش و فول فاند گرفتم از یکیاز دانشگاهای امریکا الان باید برای ویزا اقدامکنم . که واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم و چی کار باید انجام بدم ممنون میشم پاسخ بدید .
    خیلی لطف میکنید.
    سلام. قسمت" انتخاب سفارت و گرفتن وقت مصاحبه "را بخونید .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط permutation نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من در حال حاضر دانشجوی مستر هستم و توی کانادا درس می خونم. رشته ام هم کامپیوتره (ولی گرایشم اصلا حساس نیست). برای دکترا امریکا پذیرش دارم و چند تا سوال راجع به ویزای مالتیپل دارم:
    به نظرتون چقدر احتمالش هست که بهم ویزای سینگل بدن با این وجود که کانادا هستم و قبلا هم یک بار امریکا سفر کردم؟
    اگه مالتیپل بدن ممکنه بیش تر از دو سال اعتبارش باشه یا حداکثر دو ساله؟
    نهیاتا اینکه اگه سینگل بدن، یا مالتیپل بدن و بعدا اعتبارش تموم بشه، می تونم برگردم کانادا و از اونجا اقدام کنم دوباره؟ ممکنه ریجکت هم کنند یا اینکه تنها ریسک مدت زمانی که طول می کشه برای کلیرنس مجدد هست؟
    ممنون.
    سلام. کسی نمیتونه احتمال اینچیزا را بگه که. در نهایت شما باید واسه ویزا اقدام کنید دیگه . و منتظر نتیجه بمونید. مالتی بدن اعتبارش دو ساله , نه بیشتر. ویزای کانادا را بگیری , اره . میتونی بارهای بعد بری کانادا و از اونجا واسه ویزا آمریکا اقدام کنی. کلا ار قبل, انتظار نداشته باش که درجا ویزا بدن بهت یا حتما ویزا مالتی بدن. این چیزا به نظر من حساب کتاب نداره.. ملت نگاه میکنن به آدمها دور و برشون و همینطور آمار و بعد یه احتمالی میدن , که خب منظقی نیس.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام. کسی نمیتونه احتمال اینچیزا را بگه که. در نهایت شما باید واسه ویزا اقدام کنید دیگه . و منتظر نتیجه بمونید. مالتی بدن اعتبارش دو ساله , نه بیشتر. ویزای کانادا را بگیری , اره . میتونی بارهای بعد بری کانادا و از اونجا واسه ویزا آمریکا اقدام کنی. کلا ار قبل, انتظار نداشته باش که درجا ویزا بدن بهت یا حتما ویزا مالتی بدن. این چیزا به نظر من حساب کتاب نداره.. ملت نگاه میکنن به آدمها دور و برشون و همینطور آمار و بعد یه احتمالی میدن , که خب منظقی نیس.
    سلام.

ممنون. مسئله اینه که من می خواستم بر حسب سختی شرایط ویزا تصمیم بگیرم که آفر امریکا رو قبول کنم یا منتظر آفر کانادا بمونم. اون سوال آخرم هم این بود که ممکنه کلا اصلا وثزا ندن؟ انتظار ندارم در جا بدن و مشکلی هم ندارم اگه مجبور بشم تو کانادا بیش تر بمونم. فقط سوالم اینه که تا حالا در شرایط عادی شده که کلا ریجکت کنند و آدم نتونه برگرده؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط permutation نمایش پست ها
    سلام.

ممنون. مسئله اینه که من می خواستم بر حسب سختی شرایط ویزا تصمیم بگیرم که آفر امریکا رو قبول کنم یا منتظر آفر کانادا بمونم. اون سوال آخرم هم این بود که ممکنه کلا اصلا وثزا ندن؟ انتظار ندارم در جا بدن و مشکلی هم ندارم اگه مجبور بشم تو کانادا بیش تر بمونم. فقط سوالم اینه که تا حالا در شرایط عادی شده که کلا ریجکت کنند و آدم نتونه برگرده؟
    آره. ممکنه.چرا که نه. دیگه بسته به پیشینه شما و سلیقه آفیسر.

Junior Member

سلام
    کسی اطلاع داره که باکو برای ویزای اف 2 هم مالتیپل میده یا نه؟
    من امروز مصاحبه داشتم و رفتم کلیرانس اما افیسر گفت کاراتو زودتر حل میکنیم تا زودتر بری پیش شوهرت میخوام بدونم حتما مالتیپل میشه ویزام یا سینگل هم احتمالش هس که بشه؟

Member

سلام دوستان. مالتيپل يا سينگل بودن ويزا فقط بعد از مصاحبه مشخص ميشه؟ توي پروسه وقت گرفتن يا تكميل فرم DS گزينه خاصي وجود داره كه بايد انتخاب بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    سلام دوستان. مالتيپل يا سينگل بودن ويزا فقط بعد از مصاحبه مشخص ميشه؟ توي پروسه وقت گرفتن يا تكميل فرم DS گزينه خاصي وجود داره كه بايد انتخاب بشه؟
    خیر. بعد از مصاحبه و حتی گاهی بعد از طی کردن پروسه Clearance مشخص میشه.