صفحه 67 از 72 نخستنخست ... 1757585960616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

با عرض سلام.
    دوستان من الان پذیرش از استونی و امریکا دارم.
    میخواستم بدونم اگه ویزای استونی اوکی کنم مشکلی پیش نمیاد واسه ویزای آمریکا؟ یعنی اول ویزای استونی بگیرم ( اگه از امریکا ریجکت شدم اونجا رو از دست ندم ) بعدش واسه امریکا اقدام می کنم. حالا تو سفارت بهم نمی گن تو که ویزای استونی داری پس چرا واسه امریکا اقدام میکنی؟ احتمال ریجکت شدن بالا میره؟
    اگه سوالمو جایه نامربوط پرسیدم از مدیر محترم ممنون میشم انتقال بدن...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mrabbas نمایش پست ها
    با عرض سلام.
    دوستان من الان پذیرش از استونی و امریکا دارم.
    میخواستم بدونم اگه ویزای استونی اوکی کنم مشکلی پیش نمیاد واسه ویزای آمریکا؟ یعنی اول ویزای استونی بگیرم ( اگه از امریکا ریجکت شدم اونجا رو از دست ندم ) بعدش واسه امریکا اقدام می کنم. حالا تو سفارت بهم نمی گن تو که ویزای استونی داری پس چرا واسه امریکا اقدام میکنی؟ احتمال ریجکت شدن بالا میره؟
    اگه سوالمو جایه نامربوط پرسیدم از مدیر محترم ممنون میشم انتقال بدن...
    من هم همین سوال رو از شما میکنم چه برسه به سفارت!! ویزای دانشجویی استونی حتما تو پاسپورت شما سوال بر انگیز خواهد بود.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    من هم همین سوال رو از شما میکنم چه برسه به سفارت!! ویزای دانشجویی استونی حتما تو پاسپورت شما سوال بر انگیز خواهد بود.
    سوال بر انگیز هست ولی لزوما منجر به ریجکت نمیشه. کسانی بودن که ویزای کشورهای اروپایی داشتن و برای ویزای آمریکا هم اقدام کردن. اگه سؤالی پیش اومد میشه توضیح داد که ترجیح من ادامه تحصیل در آمریکا هست و اون موقع که برای استونی اقدام کردم از وضعیت آمریکا رفتنم یا پذیرش یا فاند در دانشگاه آمریکایی مطمئن نبودم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

دوستان می‌شه بگید که شرط صدور ویزای سینگل یا مالتیپل چیه؟ اگر شانسی هست که خیلی ریسک داره اپلای کردن و آفر گرفتن و اقدام برای ویزا چون من سینگل نمی‌تونم برم. ممکنه بهم بگید که چجوریه این توزیع؟ و آیا می‌شه درخواست خاصی کرد برای مالتی؟؟؟؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط paolo3 نمایش پست ها
    دوستان می‌شه بگید که شرط صدور ویزای سینگل یا مالتیپل چیه؟ اگر شانسی هست که خیلی ریسک داره اپلای کردن و آفر گرفتن و اقدام برای ویزا چون من سینگل نمی‌تونم برم. ممکنه بهم بگید که چجوریه این توزیع؟ و آیا می‌شه درخواست خاصی کرد برای مالتی؟؟؟؟
    درخواست خاصی نداره. گرفتنش تلفیقی از حساس نبودن رشته و زمینه ی تحقیق شما، آفیسر مصاحبه کننده، شانس و ... هست.
    Never Say Never

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    درخواست خاصی نداره. گرفتنش تلفیقی از حساس نبودن رشته و زمینه ی تحقیق شما، آفیسر مصاحبه کننده، شانس و ... هست.

ممنون. فقط یک چیز: این قانونی که اخیراً تصویب شد چی؟ من فکر کردم دیگه کلاً مالتیپل ندن به ایرانی‌ها.
    از حساس نبودن رشته مطمئنم اما شانس و آفیسر....خیلی ریسکه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Meer نمایش پست ها
    سلام
    کسی اطلاع داره که باکو برای ویزای اف 2 هم مالتیپل میده یا نه؟
    من امروز مصاحبه داشتم و رفتم کلیرانس اما افیسر گفت کاراتو زودتر حل میکنیم تا زودتر بری پیش شوهرت میخوام بدونم حتما مالتیپل میشه ویزام یا سینگل هم احتمالش هس که بشه؟
    کسی نمیدونه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Meer نمایش پست ها
    کسی نمیدونه؟
    ببنید گرفتن ویزای مالتی به موارد خیلی زیادی بستگی داره و نمیشه با قاطعیت نظر داد، ضمن اینکه نظر ما اینجا تاثیری بر نتیجه اونها نخواهد داشت!

فقط من یادم میاد که 2-3 تا از خوانم های دوستان ویزای مالتی گرفته بودن، بعدا که بهشون ملحق شده بودند، ولی بازهم نمیشه 2-3 تا مورد رو به همه تعمیم داد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط paolo3 نمایش پست ها
    ممنون. فقط یک چیز: این قانونی که اخیراً تصویب شد چی؟ من فکر کردم دیگه کلاً مالتیپل ندن به ایرانی‌ها.
    از حساس نبودن رشته مطمئنم اما شانس و آفیسر....خیلی ریسکه
    قانونی که تصویب شد هیج ربطی به ویزای دانشجویی نداشت. قانون مربوط به ایرانی هایی که شهروند کشور های دیگه بودند بود، که الان باید برای ویزا اپلای کنند.

شما اگه رشتتون فیزیکه به هر حال ریسک سینگل گرفتن هست. ولی اگه زمینتون حساس نیست می تونید امید داشته باشید که مالیتپل بگیرید. قطعیتی در کار نیست.

آقا من واقعا ااین روزهای آخری بدجوری استرس گرفتم ...نمی دونم نیاز هست راجع به معتبر بودن ویزام از دانشگاه یا سفارت یا امنیت ملی آمریکا سوال کنم یا نه..
    ببینید می ترسم یه موقع بپرسم ازشون و اونها گیج بازی در بیارن و دسته گل آب بدن که بگن باید از نو ویزا بگیری...قضیه من اینه:
    ژانویه 2016 مالتی گرفتم برای ترم Spring که یه هفته بعدش شروع میشد. ولی بخاطر کمبود منابع مالی! دیفر کردم به ترم پاییز که تو آگوست شروع میشه...
    I20جدید هم برای ترم آتی گرفتم که سویس نامبر توش تغییر نکرده و دانشگاه میگه فایلت درسته.
    آیا به نظرتون موردی وجود داره که از قلم انداخته باشم؟ این فاصله میان تاریخ صدور ویزا و تاریخی که درسم رو شروع میکنم میتونه مشکل ساز بشه؟!!(هفت- هشت ماه)
    ممنون