صفحه 68 از 72 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjavanpoor نمایش پست ها
    آقا من واقعا ااین روزهای آخری بدجوری استرس گرفتم ...نمی دونم نیاز هست راجع به معتبر بودن ویزام از دانشگاه یا سفارت یا امنیت ملی آمریکا سوال کنم یا نه..
    ببینید می ترسم یه موقع بپرسم ازشون و اونها گیج بازی در بیارن و دسته گل آب بدن که بگن باید از نو ویزا بگیری...قضیه من اینه:
    ژانویه 2016 مالتی گرفتم برای ترم Spring که یه هفته بعدش شروع میشد. ولی بخاطر کمبود منابع مالی! دیفر کردم به ترم پاییز که تو آگوست شروع میشه...
    I20جدید هم برای ترم آتی گرفتم که سویس نامبر توش تغییر نکرده و دانشگاه میگه فایلت درسته.
    آیا به نظرتون موردی وجود داره که از قلم انداخته باشم؟ این فاصله میان تاریخ صدور ویزا و تاریخی که درسم رو شروع میکنم میتونه مشکل ساز بشه؟!!(هفت- هشت ماه)
    ممنون
    نه مشکلی نداره. اینجا رو ببینید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1253672

و اینجا

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?73804
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

به نظرتون میشه با ویزا مالتی، حدود یک ماه قبل از اکسپایر شدن، وفت سفارت و مصاحبه گرفت و بعدش با همون ویزای قبلی برگشت تو امریکا و منتظر کلیرنس موند؟

برای دوره کوتاه مدت مثلا 6 ماهه هم ویزای دوساله صادر میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hmhm نمایش پست ها
    به نظرتون میشه با ویزا مالتی، حدود یک ماه قبل از اکسپایر شدن، وفت سفارت و مصاحبه گرفت و بعدش با همون ویزای قبلی برگشت تو امریکا و منتظر کلیرنس موند؟
    به نظرم اگه شما برید سفارت،خود به خود ویزای مالتی شما باطل میشه و شما باید منتظر بمونید برای صدور مجدد ویزا و دیگه نتونید برگردید، چون مراجعه به سفارت بدلیل تمدید ویزا هست و هرچی باقی بمونه باطل میشه. با این اوضاع کلیرنس من باشم میچسبم به همون ویزا.حالا نمیشه رفت و اومد ولی حداقل میشه موند.

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    برای دوره کوتاه مدت مثلا 6 ماهه هم ویزای دوساله صادر میشه؟
    ویزا را به اندازه مدت اقامت میدن ینی چیزی که اون دانشگاه صادر میکنه که دانشگاه هم براساس دوره صادر میکنه، پس بعیده.

سلام. آیا ویزای مولتیپل هم مثل ویزای سینگل برای اولین ورود به خاک امریکا فقط 3 ماه فرصت داره؟ تاریخ شروع دانشگاه 4 ماه بعد از صدور ویزاست.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط navamehregani نمایش پست ها
    سلام. آیا ویزای مولتیپل هم مثل ویزای سینگل برای اولین ورود به خاک امریکا فقط 3 ماه فرصت داره؟ تاریخ شروع دانشگاه 4 ماه بعد از صدور ویزاست.
    محدودیت ۳ ماه برای ورود به آمریکا فقط مربوط به ویزای سینگله. با ویزای مالتیپل در مدت اعتبار ۲ ساله ویزا میشه به دفعات متعدد ورود و خروج داشت. البته ورود به آمریکا چه برای اولین بار و چه در طول تحصیل تابع مقررات سویس و شرایط دانشگاه هست و نمیشه هر وقتی که بخواهید مسافرت کنید. به خصوص اولین بار که وارد آمریکا میشید باید در مهلت تعیین شده I20 باشه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjavanpoor نمایش پست ها
    آقا من واقعا ااین روزهای آخری بدجوری استرس گرفتم ...نمی دونم نیاز هست راجع به معتبر بودن ویزام از دانشگاه یا سفارت یا امنیت ملی آمریکا سوال کنم یا نه..
    ببینید می ترسم یه موقع بپرسم ازشون و اونها گیج بازی در بیارن و دسته گل آب بدن که بگن باید از نو ویزا بگیری...قضیه من اینه:
    ژانویه 2016 مالتی گرفتم برای ترم Spring که یه هفته بعدش شروع میشد. ولی بخاطر کمبود منابع مالی! دیفر کردم به ترم پاییز که تو آگوست شروع میشه...
    I20جدید هم برای ترم آتی گرفتم که سویس نامبر توش تغییر نکرده و دانشگاه میگه فایلت درسته.
    آیا به نظرتون موردی وجود داره که از قلم انداخته باشم؟ این فاصله میان تاریخ صدور ویزا و تاریخی که درسم رو شروع میکنم میتونه مشکل ساز بشه؟!!(هفت- هشت ماه)
    ممنون
    این که شما ویزاتون valid هست توش صحبتی نیست
    اینکه M هم هست صحبتی نیست
    مشکل اینه برای سیتیزن های غیر کانادا، استرالیا و شینگن حداکثر مهلت اولین ورود سه ماه بعد از چاپ ویزا هست(و اون سه ماه تاریخ اعتبار کلیرنس شماست و با تمام ارادتی که برای اینجا قائلم ولی کاملا در سیستم اینجا دورویی دیده میشه و ففط به جامعه علم اموخته اینا سخت میگیرند، بعد تعداد زیادی افراد که از خانوادگی لاتاری سرمایه گذاری-(افرادی بی هنر که از راه های ارسن لپنی مال اندوختند و بدست اوردند(ایرانی ها)) را با گرین کارت حتی اگر در رفت و امد باشند با ایران هنوز به آمریکا راه میدن
    یا تابعیت و گرین کارت امریکا را باید از افرادی که به ایران سفر میکنند گرفت یا نباید چیزی به نام اعتبار سه ماه کلیرنس وجود داشته باشه، چون در غیر اینصورت مشخص میشه که همش صوری است و برای امنیت امریکا نیست!!!

به نظر من به بخش CBP یکی از دفاتر USCIS در امریکا زنگ بزنید
    اگر نمیشه و اگر کسی رو در آمریکا دارید بفرستید بره چک کنه
    توی لس آنجلس طبقه بالاست من همین هفته پیش سوالی داشتم برای ویزای مادر پدرم رفتم پرسیدم
    ویرایش توسط involvement : August 10th, 2016 در ساعت 01:02 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط navamehregani نمایش پست ها
    شما 1 ماه قبل از تاریخ شروع میتونی به خاک مملکت ورود کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط hmhm نمایش پست ها
    شما اگر با ویزا بری سفارت، ویزات باطل میشه