صفحه 69 از 72 نخستنخست ... 195960616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

سه ماه اعتبار ویزا با مدت اعتبار کلیرنس یکی نیست. اعتبار کلیرنس (که بین ۹۰ تا ۱۲۰ روز هست بسته به سفارت) برای دریافت ویزا هست. اعتبار ویزای سینگل ۳ ماه از تاریخ صدور ویزا هست و این اعتبار ۳ ماهه ویزا برای ورود به آمریکاست. ویزای مالتیپل محدودیت ۳ ماهه برای ورود به آمریکا رو نداره. چند پست بالاتر با ذکر لینک توضیح دادم که در شرایط خاصی میشه با ویزای مالتیپل دیرتر از ۳ ماه بعد از صدور ویزا وارد آمریکا شد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان. من برای ویزای شش ماهه j1 اپلای کردم و منتظر جوابم. میخواستم بدونم برای این مدت زمان کوتاه آیا احتمالش هست که ویزای مالتیپل صادر بشه. متاسفانه من مطلبی راجه به این قضیه در سایت پیدا نکردم. ممنون از وقتی که میزارید و جواب میدید.

Junior Member

سلام دوستان
    من وقت برای مصاحبه گرفتم ولی الان میخوام SEVIS ID مو عوض کنم. آیا راهی هست که بدون کنسل کردن وقتم عوضش کنم خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

آیا برای تعداد خروچ کشور با ویزای دانشچویی مالتیپل محدودیتی وجود داره؟ مثلا میشه هر ماه طرق بره کانادا اگه تو شهری باشه که نزدیکه کاناداس

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    آیا برای تعداد خروچ کشور با ویزای دانشچویی مالتیپل محدودیتی وجود داره؟ مثلا میشه هر ماه طرق بره کانادا اگه تو شهری باشه که نزدیکه کاناداس
    بله. ویزای مولتی محدودیتی نداره. شما میتونید هر چند بار که خواستین وارد و خارج بشین بدون مشکل البته تا زمان اعتبار ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط simani نمایش پست ها
    بله. ویزای مولتی محدودیتی نداره. شما میتونید هر چند بار که خواستین وارد و خارج بشین بدون مشکل البته تا زمان اعتبار ویزا
    یعنی مرزبان نمیگه این چه دانشگاهیه که تو ماهی یکبار میری بیرون از امریکا؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    یعنی مرزبان نمیگه این چه دانشگاهیه که تو ماهی یکبار میری بیرون از امریکا؟؟؟
    چیزی که هست شما فقط بار اول چک میشین و سوال و جواب از دفعات بعدی مثل یه شهروند عادی با شما رفتار میشه

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی در مورد خروج از امریکا و ورود مجدد داشتم.
    من الان تو امریکا با ویزای مولتی F1 مشغول به تحصیل هستم و تصمیم دارم برای پرزنت تو یه کنفرانس برم اروپا و دوباره برگردم. روزی که برمیگردم هنوز یک ماه از اعتبار ویزام باقیه، ایا نکته ای هست که باید بدونم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط tmthmbo9 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی در مورد خروج از امریکا و ورود مجدد داشتم.
    من الان تو امریکا با ویزای مولتی F1 مشغول به تحصیل هستم و تصمیم دارم برای پرزنت تو یه کنفرانس برم اروپا و دوباره برگردم. روزی که برمیگردم هنوز یک ماه از اعتبار ویزام باقیه، ایا نکته ای هست که باید بدونم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    قبل از سفر باید به اینترنشنال آفیس دانشگاهتون مراجعه کنید که صفحه آخر I20 شما رو امضا کنن و در جریان تاریخ مسافرت شما باشن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1985 نمایش پست ها
    سلام به همگی و آقا مهرداد
    سوالم به رشته های فنی و حساس و چگونگی گرفتن ویزا بر می گرده, من صفحه های قبلی رو خوندم ولی مشابه سوالم رو ندیدم.
    من کارشناسی ارشد رشته فناوری اطلاعات گرایش امنیت اطلاعات می خونم و الآن باید پروپوزال پایان نامه ام رو تعریف کنم, من قصد ادامه تحصیل برای دکتری در آمریکا رو دارم. با خوندن این فروم متوجه شدم که رشته من جزء رشته های حساس هستش.
    1.می خوام بدونم اگه من اپلای کنم چون رشتم جزء رشته های حساسه کلا منو ریجکت میکنن؟
    2.اگه پایان نامه ام رو با موضوعی غیر از امنیت اطلاعات و رمزنگاری کار کنم مثلا موضوعی در رابطه با کامپیوتر کار کنم برای گرفتن ویزا بهتر است ؟
    با تشکر
    بله امنیت اطلاعات حساسه. ممکنه بهتون ویزا بدن ولی شانستون کم تره و اگه بدن هم سینگل می دن. اینکه گفتید به جاش بخواید موضوعی در رابطه با کامپیوتر کار کنید هم... خب کامپیوتر خیلی بزرگه! خیلی از زمینه های دیگه مربوط به کامپیوتر هم کم و بیش حساس هستند. مثل ماشین لرنینگ هم حساسه ولی نه به اندازه امنیت اطلاعات... باید خودتون راجع به کاربردهای حساس زمینه ها تحقیق کنید.