صفحه 7 از 72 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : ویزای دو ساله آمریکا بدون محدودیت ورود و خروج شامل ما میشه؟

جواب این پست رو جای دیگه دادم- تویه تاپیک مربوط
    بدلیل نقض قوانین نمیتونم اینجا کپی کنم- می تونید اونجا بخونید

رشتهء معماری فنی حساب میشه یا فنی حساب نمیشه؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : تلاش برای تغییر مقرارت ویزا برای دانشجویان ایرانی

من هنوز عددی نیستم که بدونم چطوریه جریان
    یه سری بچه ها اینجا خوشحالی میکنند
    یه سری شک دارند- و میگند ماها که اینجا هستیم معنیش اینه که زمینمون حساس نبوده که هستیم- پس شامل ما هم میشه
    منابع آگاه هنوز مطمئن نیستند
    یه سری دارند میرند دوشنبه دفتر international education در جورجیا تک که بپرسند
    امید است که خبرهای خوبی بدند
    اگه گروه نان-تکنیکال ها مثلا هنر و تاریخ و جغرافی اینا مورد بحث باشه که اون ها که همینطوری هم 3 رووزه کلیر می شدند دیگه چه فرقی میکنه
    technical is a broad category:
    STEM:
    Science,Technology, engineering and math

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط AppUSA نمایش پست ها
    خوب دوستان مثل اینکه جواب سوالات ما رو آقای الن ایر، سخنگوی فارسی زبان وزارت امور خارجه در مصاحبه با برنامه پارازیت دادند:

این مقررات جدید شامل همه رشته های غیر حساس و غیر فنی است که این شامل تعداد قابل توجه ای از متقاضیان ایرانی ویزا می شود. این قضاوت بستگی به مصاحبه گر در حین مصاحبه دارد.

یعنی شما میرید مصاحبه اگر قبول بشید و رشته شما غیر حساس و غیر فنی توسط مصاحبه گر شناخته نشه ویزای دو ساله و اگر قبول بشید ولی رشته شما حساس یا فنی باشه فعلا همان ویزای سه ماهه را میگیرید.

موفق باشید
    خوب تصدق شما بشم ، مصاحبه کننده که علامه ی دهر نیست . براش یک لیستی تهیه میکنند که بر طبق اون نظر بده ! وگر نه اون که این همه رشته رو نمیتونه بشناسه و سرِ خود تصمیم بگیره .

لیست هم که منتشر بشه چیزِ TOP SECRET ای نخواهد بود و Publish خواهد شد .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    sensitive یعنی اونایی که کلیر نمیشن! پس به صورت کلی شامل اکثر بچه ها یی که هنوز ویزا نگرفتن میشه.
    ضمنا اینقدر دلیل برای بد بینی و نگرانی برای خوتون فراهم نکنید. شایعه پراکنی هم نکنید
    این قانون هرگز باعث سخت شدن روند اخذ ویزا نمیشه!
    آخه روزبه عزیز ، الان حتی بچه های هوافضا با سابقه ی کارِ سپاه هم کلیر میشن به راحتی . فکر نمیکنم این تعریف زیاد دقیق باشه .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

www.educationusairan.com/ تبريك به همه اونايى كه قراره multiple entry visaبگيرن.

Junior Member AppUSA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    خوب تصدق شما بشم ، مصاحبه کننده که علامه ی دهر نیست . براش یک لیستی تهیه میکنند که بر طبق اون نظر بده ! وگر نه اون که این همه رشته رو نمیتونه بشناسه و سرِ خود تصمیم بگیره .

لیست هم که منتشر بشه چیزِ TOP SECRET ای نخواهد بود و Publish خواهد شد .
    همونطور که من در پست قبل از اون پستم گفته بودم لیستی حتما وجود دارد
    ولی نکته اینجاست که داستان این لیست به نظر میرسه مثل داستان کلیرنس است. یعنی یک لیست TAL بود ولی مصاحبه کننده تصمیمی که میگرفت و کیس شما را به واشنگتن ارجاع میداد قابل پیش بینی نبود.
    به عبارت دیگر اگر این سیاست را در پیش بگیرند (که محتمل است) لیستی منتشر نمیشود و مصاحبه گر بر اساس یک سری پارامترهایی که به اون اعلام میشه توسط وزارت خارجه یک تصمیم گیری اولیه میکند و اگر شک داشت بعد از ارجاع به واشنگتن معلوم میشود (لازم نیست که همون لحظه تصمیم نهایی رو بر اساس یک لیست بگیرد).
    توجه کنید که اگر سیاست قبل رو پیش بگیرند به نظر من پروسه بالا اتفاق می افتد و اگر نه خوب باید دید ...

موفق باشید

باور میکنید من داشتم به خاطر همین ویزای سینگل قید امریکا رو میزدم و به استرالیا و ایران فکر میکردم با این کار 50% مشکل منو حل کردن!
    به همه تبریک میگم

پیش فرض پاسخ : خبر عالی ... از این پس ویزا دو ساله multiple entry برای دانشجوهای ایرانی

به همه دانشجوهای ایرانی و خانواده هاشون که دیگه میتونن به راحتی اونها رو ببینن تبریک میگم. ویزا واقعا یکی از بزرگترین مشکلات دانشجوهای ایرانی بوده (شامل خود من هم میشه).
    با این تغییر، علاوه بر اینکه میشه برای دیدار خانواده و شرکت در کنفرانسها به راحتی سفر کرد، برای گرفتن دوباره ویزا هم دیگه مشکلی نباید باشه. فقط کافیه که قبل از اینکه وقت دوساله ویزا سر بیاد، برای ویزا دوباره اقدام کرد.

با آرزوی اینکه روز به روز شرایط برای ادامه تحصیل برای دانشجوهامون بهتر بشه.

Junior Member

سلام
    تبريك ميگم به همه دوستان. من 3 جون وقت دارم. به نظرم براي ماهايي كه خيلي زود وقت داريم خيلي هم اتفاق خوبي نيست. اصولا هر تغييري تا بخاد جا بيفته طول ميكشه و قطعا با اولين كيس ها با حساسيت زيادي از جانب سفارتها برخورد ميشه تا براي خود آفيسرها هم موضوع روتين بشه. اين درحاليست كه همه ميدونن اخيرا سفارتها چقدر راحت برگ زرد ميدن. بعيد ميدونم مالتي به اين راحتي باشه. البته مسلمه كه اگر مالتي بدن خيلي خيلي عاليه ولي اميدوارم رويه جديد منجر به سخت تر شدن ويزا نشه و همچنان حداقل ويزاي سه ماهه رو راحت بدن.