صفحه 70 از 72 نخستنخست ... 2060616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical engineering(qazvin azad

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

سلام. اگر اعتبار فرم DS2019 برای فرصت مطالعاتی به پایان رسیده باشد ایا با ویزای مالتیپلی که بیشتر از ۱ سال هم اعتبار دارد میشود وارد امریکا شد یا نه ؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical نمایش پست ها
    سلام. اگر اعتبار فرم DS2019 برای فرصت مطالعاتی به پایان رسیده باشد ایا با ویزای مالتیپلی که بیشتر از ۱ سال هم اعتبار دارد میشود وارد امریکا شد یا نه ؟
    اعتبار ویزای شما برای ورود به آمریکا تابع DS2019 هست و اگه اعتبار DS2019 تموم شده باشه یا فایل سویس شما رو بسته باشن، نمیتونید وارد آمریکا بشید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان

کسی می تونه مراحل کاری رو که من باید انجام بدم بعد از گرفتن پذیرش از دانشگاه توضیح بده؟

من سال آخر هستم و دو هفته پیش دوباره رفتم ویزا گرفتم و بهم ویزای مولتی دادن. حالا اگه چند ماه دیگه برم روی OPT، این مولتی بودن ویزام باقی می مونه؟ یا به محض رفتن روی OPT دیگه سینگل میشه ویزام؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    من سال آخر هستم و دو هفته پیش دوباره رفتم ویزا گرفتم و بهم ویزای مولتی دادن. حالا اگه چند ماه دیگه برم روی OPT، این مولتی بودن ویزام باقی می مونه؟ یا به محض رفتن روی OPT دیگه سینگل میشه ویزام؟
    تا وقتی‌ status خودتون رو حفظ کنید، اعتبار و شرایط ویزای شما مشکلی‌ نداره. اگه status خودتون رو در آمریکا تغییر بدید، اون موقع هست که ویزای قبلی‌ برای ورود مجدد به آمریکا به درد نمیخوره. مالتیپل بودن ویزای F1 شما سر جای خودش هست، چون شما وقتی‌ OPT بشید هم هنوز در F1 status هستید. ولی‌ ورود و خروج به آمریکا در شرایط OPT جزئیاتی داره که باید با اینترنشنال آفیس دانشگاهتون صحبت کنید و مرتبط با موضوع اینجا نیست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    شما اگر با ویزا بری سفارت، ویزات باطل میشه
    جسارتا این حرف رو بر چه اساسی میزنید؟ منبعی هست که این حرفو تایید کنه یا از کسی که قبلا تجربه داشته باشه شنیدید؟
    اگه بیشتر توضیح بدید خیلی ممنون میشم، چون من شنیدم که یکی این کارو کرده ولی جزییاتشو نمیدونم.

سلام،

آیا مطرح کردن این که قصد داری در طول تحصیلت در کنفرانس های بین المللی شرکت کنی یا اسکچنج استیودنت دانشگاهی در کشور دیگه ای بشی در طی مصاحبه ممکنه به ویزای مالتیپل بیانجامه؟ یا ممکنه دقیقا برعکس عمل کنه و برای خود ویزا هم مشکل ساز بشه؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Chrisplendid27 نمایش پست ها
    سلام،

آیا مطرح کردن این که قصد داری در طول تحصیلت در کنفرانس های بین المللی شرکت کنی یا اسکچنج استیودنت دانشگاهی در کشور دیگه ای بشی در طی مصاحبه ممکنه به ویزای مالتیپل بیانجامه؟ یا ممکنه دقیقا برعکس عمل کنه و برای خود ویزا هم مشکل ساز بشه؟!
    از نظر من نگفتنش بهتره

نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها
    از نظر من نگفتنش بهتره
    منطق خاصی هم پشتش هست؟ آخه اتفاقا یه دانشجوی خوب فقط تو دانشگاه خودش نمی شینه و مقاله ارائه می ده و از فرصت ها استفاده می کنه. چرا ممکنه تاثیر منفی بذاره؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Chrisplendid27 نمایش پست ها
    سلام،

شما در حالت كلي نبايد چيزي بگي...مگر اينكه ازت بپرسن و اگر از شما پرسيدن بايد راستش رو بگي و هيچ چيزي رو پنهان نكني!
    اين قانون كلي مصاحبه براي دريافت ويزاي 190 كشور جهانه !!!
    و اينكه البته خير ! هيچ تضميني هم نه براي دادن ويزا و نه براي گرفتن مالتيپل يا سينگل نيست...مگر در مواردي شبيه رشته هاي خاص !
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)