صفحه 71 از 72 نخستنخست ... 21616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    شما در حالت كلي نبايد چيزي بگي...مگر اينكه ازت بپرسن و اگر از شما پرسيدن بايد راستش رو بگي و هيچ چيزي رو پنهان نكني!
    اين قانون كلي مصاحبه براي دريافت ويزاي 190 كشور جهانه !!!
    و اينكه البته خير ! هيچ تضميني هم نه براي دادن ويزا و نه براي گرفتن مالتيپل يا سينگل نيست...مگر در مواردي شبيه رشته هاي خاص !

منظور من این بود که کاملا نامحسوس تو جواب یه سوال دیگه بگنجونیش. مثلا دانشگاه و رشته من (علوم سیاسی) من کلا با NGO های مختلف ارتباط داره و خیلی ها پروژه آخر سالشون رو مثلا می رن آفریقا تحقیق میدانی انجام می دن به جای پایان نامه کتابخونه ای. می تونم وقتی پرسیدن چرا این دانشگاه و این رشته همین که hands-on project زیاد داره رو مطرح کنم به عنوان یکی از مواردی که توجهم رو جلب کرد. این طوری غیر مستقیم هم گفتم که در طول تحصیلم ممکنه بخوام از امریکا خارج شم برای پروژه هام.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان.
    من از آمریکا و استرالیا admission دارم. تصمیم واسه ی آمریکا بود که بعد از تصمیم supreme court به استرالیا شد که متاسفانه گفتند defer کنم چون دیر بود.
    الان می خوام بدونم خیلی دیر شده واسه ی US واسه ی fall؟ همه مدارکم آمادست.
    و اینکه آیا الان به خاطر قوانین جدید همه ی ایرانی ها حتی اگر سربازی نرفته باشند clearnace می خورند؟ و اون به صورت میانگین چقدر طول می کشه؟
    فکر می کنین defer کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Koosh5 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من از آمریکا و استرالیا admission دارم. تصمیم واسه ی آمریکا بود که بعد از تصمیم supreme court به استرالیا شد که متاسفانه گفتند defer کنم چون دیر بود.
    الان می خوام بدونم خیلی دیر شده واسه ی US واسه ی fall؟ همه مدارکم آمادست.
    و اینکه آیا الان به خاطر قوانین جدید همه ی ایرانی ها حتی اگر سربازی نرفته باشند clearnace می خورند؟ و اون به صورت میانگین چقدر طول می کشه؟
    فکر می کنین defer کنم؟
    سلام ، در حال حاضر تمامى ايرانى ها كليرنس ميخورن و پروسش هم مدت نا معلومى داره .. بين ١٠ روز تا ٦ ماه يا حتى بيشتر طول ميكشه. كه بيشتر بستگى به نحوه ى مصاحبه داره ، ولى رشته و موارد ديگه هم تأثير داره ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط eliyou نمایش پست ها
    سلام ، در حال حاضر تمامى ايرانى ها كليرنس ميخورن و پروسش هم مدت نا معلومى داره .. بين ١٠ روز تا ٦ ماه يا حتى بيشتر طول ميكشه. كه بيشتر بستگى به نحوه ى مصاحبه داره ، ولى رشته و موارد ديگه هم تأثير داره ...
    ممنون از پاسختون.
    رشته مهندسی مکانیک مسترز هست و نکته ی دیگه اینه که من 10 ساله که با ویزای دانشجویی در هندوستان درس می میخونم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Koosh5 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    رشته مهندسی مکانیک مسترز هست و نکته ی دیگه اینه که من 10 ساله که با ویزای دانشجویی در هندوستان درس می میخونم.
    در متن تراول بن اتباع کشورهای مورد اشاره شامل محدودیتهایی که دوستان ذکر کرده اند میشود و حتی اگر شما از کشور دیگری اقدام کنید یا اقامت کشور دیگری را هم داشته باشید بر اساس شرایط فعلی اکستندد کلیرنس و مدت نامعلوم رسیدگی در مرحله AP را خواهید داشت.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان من در مورد دوره پست داک سوال دارم من و همسرم میخواهیم برای پست داک اقدام کنیم فقط نمیدونم با توجه به قوانین جدید آیا همزمان خوب هست با هم اقدام کنیم یا اول یکی به صورت j1 و دیگری j2 و بعد جاها عوض بشه. من باید امروز نهایی کنم و به استادم خبر بدهم در این مورد. خیلی ممنون میشم از راهنمایی شما دوستان عزیز بهره مند شوم.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahefeshan نمایش پست ها
    سلام دوستان من در مورد دوره پست داک سوال دارم من و همسرم میخواهیم برای پست داک اقدام کنیم فقط نمیدونم با توجه به قوانین جدید آیا همزمان خوب هست با هم اقدام کنیم یا اول یکی به صورت j1 و دیگری j2 و بعد جاها عوض بشه. من باید امروز نهایی کنم و به استادم خبر بدهم در این مورد. خیلی ممنون میشم از راهنمایی شما دوستان عزیز بهره مند شوم.
    با تشکر
    سلام . ترجیحا با هم برید برای مصاحبه .اگه نمیشه دوتایی برید اول j1 بره و به سفارت بگه و ایمیل هم بزنه که j2 هم فلان تاریخ مصاحبه داره. و ترجیحا ارمنستان یا قبرس برید. بهتر برای j ویزا میدن. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eliyou نمایش پست ها
    سلام . ترجیحا با هم برید برای مصاحبه .اگه نمیشه دوتایی برید اول j1 بره و به سفارت بگه و ایمیل هم بزنه که j2 هم فلان تاریخ مصاحبه داره. و ترجیحا ارمنستان یا قبرس برید. بهتر برای j ویزا میدن. موفق باشید.
    متشکر از راهنمایی های ارزنده شما. ببخشید من خوب سوالم رو نپرسیده بودم استاد الان از من پرسیده که هر دوی ما همزمان میخواهیم برای ویزای j1 درخواست بدیم یا اول یکی از ما و بعد دومی. به نظر من بهتر هست که هر دو با هم برای j1 همزمان اقدام کنیم اینطوری بهتر ویزا میدن درسته؟ فکر کنم با j2 بیشتر مشکل دارن؟

Junior Member

سلام وقت بخیر
    صدور ویزای تحصیلی امریکا در حال حاضر به چه شکل انجام میشه برای ایرانی ها؟ آیا با وجود تغییرات قوانین مهاجرتی و تحریم ها در روند صدور این وبزا مشکلی ایجاد نشده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahefeshan نمایش پست ها
    متشکر از راهنمایی های ارزنده شما. ببخشید من خوب سوالم رو نپرسیده بودم استاد الان از من پرسیده که هر دوی ما همزمان میخواهیم برای ویزای j1 درخواست بدیم یا اول یکی از ما و بعد دومی. به نظر من بهتر هست که هر دو با هم برای j1 همزمان اقدام کنیم اینطوری بهتر ویزا میدن درسته؟ فکر کنم با j2 بیشتر مشکل دارن؟
    فرقى نميكنه ، هر دو مورد بوده .. وقتى دلايل خوب بياريد موقع مصاحبه ، مشكلى پيش نمياد .