صفحه 9 از 72 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 719

موضوع: همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر- دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : تلاش برای تغییر مقرارت ویزا برای دانشجویان ایرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    کجا گفته به فنی‌ ها single میدن؟ چرا باید سخت تر بشه!

هر کی‌ فنی‌ هست قرار نیست که مشمول sensitive بشه، حداقل بذارید خودشون بگن به فنی‌‌ها multiple نمیدیم، بعدش بیایم این بحثارو بکنیم

وقتی‌ چیزی نگفتن، پیش داوری، می‌شه شایعه پراکنی، که تاثیر بدی میذاره روی بقیه دوستان

اینا میخوان کارو واسه ما راحت کنن، مریض نیستن که از این ور ویزارو multiple کنن، از اون ور بخوان ویزا ندن

مطمئناً این قانون قبل از اینکه به منو شما توی رسانه گفت بشه، به کاردان‌های سفارت‌های آمریکا ابلاغ شده بوده، و بچهای که هفته پیش ویزا گرفتن ، همگی‌ گفتن خیلی‌ ساده گرفتن، و احتمالا این قانون مشمول اونا هم می‌شه، چون تاریخ خوردن ویزا تو pass مهم هست نه زمان مصاحبه

see the bright side
    از کجا می دونید که کدوم تاریخ مهمه؟
    در مصاحبه، آقای آلن ایر گفتن افیسر تعیین می کنه که مالتیپل می دن یا نه.( تا جایی که من متوجه شدم)
    به نظر من، کلی حرف زدن که دستشون باز باشه در تصمیم گیری در مورد هر نفر. پس بحث کردن خیلی فایده نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط untitled نمایش پست ها
    از کجا می دونید که کدوم تاریخ مهمه؟
    در مصاحبه، آقای آلن ایر گفتن افیسر تعیین می کنه که مالتیپل می دن یا نه.( تا جایی که من متوجه شدم)
    به نظر من، کلی حرف زدن که دستشون باز باشه در تصمیم گیری در مورد هر نفر. پس بحث کردن خیلی فایده نداره.
    من کلی‌ بحث کردم اینجا شما گیر دادین به تاریخ!

به قول دوستمون ، آخه تصدّقت! اونا که مثل ما نیستن که کاراشون بدون هماهنگی‌ باشه! حتما officer‌ها با سفارت هماهنگ هستن، و به نظر من میدونستن هم چین خبری هست، قرار به سخت گیری بود، واسه بچه‌های چند روز پیش هم سخت میگرفتن، در حالی‌ که همه تاکید کردن، تمام officer‌ها خوشبرخورد، و همون سؤالای رایج رو میپرسیدن... بحث من سر تاریخ نبود، سر منفی‌ بافی بود..... من میگم اونا هنوز چیزی نگفتن، اینجا یه‌سری عزا عمومی‌ اعلام کردن که دیگه مصاحبه سخت میشه، یکی‌ مثل من که ۲ هفته دیگه وقت داشته باشه واسه مصاحبه، بیاد اینجا این حرفارو بخونه، میگرخه که (میترسه!)

در بدترین حالت، با فنی‌‌ها مثل سابق برخورد میشه و single میدان، و با رشتهای کاملا safe, به همون سادگی‌ قبلی‌ ویزا میدان ، اما از نوع multiple... اگه اینجوریم باشه، باز خودش یه گام به جلو هست، به قول آذری ها، گاماس گاماس داداش
    ویرایش توسط mohammad8816 : May 21st, 2011 در ساعت 05:35 PM

Junior Member sepideh.1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Nebraska, Lincoln

TO ALL:
    lets not stop trying
    me and a few friends of mine have decided to email and call on monday to the offices and ask for more convenient way to get this multiply entrance visa for students already in US.
    let's tryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
    please email and call this week!

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

کجا گفته به فنی‌ ها single میدن؟ چرا باید سخت تر بشه!

هر کی‌ فنی‌ هست قرار نیست که مشمول sensitive بشه، حداقل بذارید خودشون بگن به فنی‌‌ها multiple نمیدیم، بعدش بیایم این بحثارو بکنیم

وقتی‌ چیزی نگفتن، پیش داوری، می‌شه شایعه پراکنی، که تاثیر بدی میذاره روی بقیه دوستان

اینا میخوان کارو واسه ما راحت کنن، مریض نیستن که از این ور ویزارو multiple کنن، از اون ور بخوان ویزا ندن

مطمئناً این قانون قبل از اینکه به منو شما توی رسانه گفت بشه، به کاردان‌های سفارت‌های آمریکا ابلاغ شده بوده، و بچهای که هفته پیش ویزا گرفتن ، همگی‌ گفتن خیلی‌ ساده گرفتن، و احتمالا این قانون مشمول اونا هم می‌شه، چون تاریخ خوردن ویزا تو pass مهم هست نه زمان مصاحبه

see the bright side

فقط نکته اون لیستی هست که به officer دادن

باید بریم CV رو جوری درست کنیم که از نزدیک اون لیستم رد نشیم.. ، حالا اون لیست چی‌ هست، پیدا کنید پرتقال فروش را!
    دقیقا نکتش همینه که شما گفتی .

بنابراین یک موقعیتی قراره به وجود بیاد که بچه ها شروع کنن برای گرفتن Multi به Miss-present کردن ! و اونها هم اینو میدونن که همچین حالتی پیش میاد ! بنابراین سعی میکنن دقیق تر مصاحبه کنند که همچین

کیس هایی رو پیدا کنند .

بازم به نظر من برای نظر دادن و تحلیل و برون یابی و درون یابی خیلی زوده ، به زودی با تجربه ی دوستان مشخص میشه .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh.1983 نمایش پست ها
    TO ALL:
    lets not stop trying
    me and a few friends of mine have decided to email and call on monday to the offices and ask for more convenient way to get this multiply entrance visa for students already in US.
    let's tryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
    please email and call this week!
    اینجا ملت دارن خودشون رو میکشن که ویزا بگیرن ! حالا هرچی میخواد باشه !

ان شالله شما بزارین مشکل ما بیچاره ها توی ایران حل بشه ، بعد به مسائل جانبی هم میرسیم ! که ان شالله دلتنگی دوستان در آمریکا برای خانواده هاشون مرتفع بشه با خیال

راحت و بدون دغدغه !!
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

عزيزان من از يكي از دانشگاههاي ويرجينيا در رشته دكتري مهندسي مكانيك پذيرش گرفتم امروز هم با سفارت مكاتبه كردم اين جوا ب گرفتمThank you for writing.

It’s actually not possible to tell in advance of the interview, where we would discuss your specific specialties, whether your field of study in mechanical engineering would fall under sensitive or technical fields, or not. Sometimes it’s rather obvious (piano, say) but engineering is an area that could well be sensitive or technical. We will inform you at your interview whether this is the case.

يك خواهشي كه از همه دارم اينه كه از منابع معتبر اطلاعات كسب كنيد نه بخدا خيلي راحتتره تا بيايم اينجا به هم استرس بديم.
    ویرایش توسط Pearson : May 22nd, 2011 در ساعت 02:09 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem31 نمایش پست ها
    عزيزان من از يكي از دانشگاههاي ويرجينيا در رشته دكتري مهندسي مكانيك پذيرش گرفتم امروز هم با سفارت مكاتبه كردم اين جوا ب گرفتمThank you for writing.

It’s actually not possible to tell in advance of the interview, where we would discuss your specific specialties, whether your field of study in mechanical engineering would fall under sensitive or technical fields, or not. Sometimes it’s rather obvious (piano, say) but engineering is an area that could well be sensitive or technical. We will inform you at your interview whether this is the case.

يك خواهشي كه از همه دارم اينه كه از منابع معتبر اطلاعات كسب كنيد نه بخدا خيلي راحتتره تا بيايم اينجا به هم استرس بديم.
    والا، من دوست ندارم بحث شخصی‌ بشه هیچ وقت، اما از اونجا که شما جمع بستی و همرو مشمول کردی باید بگم آقای باهوش که مثل ما غار نشین نیستی‌، خوشبحالت که پرسیدی، good for you, اما لطف کن ادبیات محترمانه استفاده کن که نیاز نداشته باشی‌ اولش معذرت خواهی‌ کنی‌ به خاطرش، دوم اینکه بقیرو نمیدونم، اما من از همون غار تاریک خودم، بدون میل زدن به سفارت، جوابی‌ که شما از سفارت گرفته بودین رو تو چند تا پست بالاتر بیان کردم!
    آخرشم ما نفهمیدیم چی‌ واسه شما با این میل روشن تر شد!
    اینو یکی‌ از دوستان تو پست‌های قبل گذاشته بود که!!
    خوب دوستان مثل اینکه جواب سوالات ما رو آقای الن ایر، سخنگوی فارسی زبان وزارت امور خارجه در مصاحبه با برنامه پارازیت دادند:
    این قضاوت بستگی به مصاحبه گر در حین مصاحبه دارد.
    یعنی شما میرید مصاحبه اگر قبول بشید و رشته شما غیر حساس و غیر فنی توسط مصاحبه گر شناخته نشه ویزای دو ساله و اگر قبول بشید ولی رشته شما حساس یا فنی باشه فعلا همان ویزای سه ماهه را میگیرید.

Post #107
    ویرایش توسط Pearson : May 22nd, 2011 در ساعت 02:11 PM

از مدیران محترم تقاضا دارم از پست شماره 51 به بعد را به یک تاپیک جدید منتقل کنند با عنوانی شبیه: ایجاد ویزای کثیرالورود برای دانشجویان ایرانی - مه 2011

این موضوع بسیار مهم است و نیاز به یک بحث گسترده (شاید یک انجمن مجزا دارد).

Junior Member

والا، من دوست ندارم بحث شخصی‌ بشه هیچ وقت، اما از اونجا که شما جمع بستی و همرو مشمول کردی باید بگم آقای باهوش که مثل ما غار نشین نیستی‌، خوشبحالت که پرسیدی، good for you, اما لطف کن ادبیات محترمانه استفاده کن که نیاز نداشته باشی‌ اولش معذرت خواهی‌ کنی‌ به خاطرش، دوم اینکه بقیرو نمیدونم، اما من از همون غار تاریک خودم، بدون میل زدن به سفارت، جوابی‌ که شما از سفارت گرفته بودین رو تو چند تا پست بالاتر بیان کردم!
    آخرشم ما نفهمیدیم چی‌ واسه شما با این میل روشن تر شد!
    اینو یکی‌ از دوستان تو پست‌های قبل گذاشته بود که!!
    خوب دوستان مثل اینکه جواب سوالات ما رو آقای الن ایر، سخنگوی فارسی زبان وزارت امور خارجه در مصاحبه با برنامه پارازیت دادند:
    این قضاوت بستگی به مصاحبه گر در حین مصاحبه دارد.
    یعنی شما میرید مصاحبه اگر قبول بشید و رشته شما غیر حساس و غیر فنی توسط مصاحبه گر شناخته نشه ویزای دو ساله و اگر قبول بشید ولی رشته شما حساس یا فنی باشه فعلا همان ویزای سه ماهه را میگیرید.

Post #107
    اولا ميشه اون ايميلي كه توش عين متن جواب سفارت بود برام نشون بديد چون من متاسفانه اونو پيدا نميكنم. دوم اينكه استدلال شخصي حضرتعالي چه اعتباري داره كه يكي بايد زندگي خودشو روش بذاره؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوست عزيزمون hashem31 مسئله ي خوبي رو بيان كردن ولي شايد با يه بيان بد!!! به نظرم راه حل خوبيه كه همه ايميل بزنن به سفارت هاي مختلف تا اينكه نظر شخصي بدن، اينطوري بالاخره يكي دو نفر جواب خوبي ميگيرن!!
    اگه يكي از اخلاق هاي بد ما ايرانيها اين چيزي كه دوستمون اشاره كردن نباشه، اينه كه خيلي زود قضاوت ميكنيم و بر اساس يك حركت كل شخصيت فرد رو زير سوال مي بريم.
    عزيزان ايشون به نظرم به نكته ي خوبي اشاره كردن، كه جا داره رو اون تامل نكنيم، نه صرفا لحني كه استفاده كردن!
    I love you USA