صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: ليسانس در سویس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ليسانس در سویس

سلام من مدرک زبان فرانسه کارشناسی دانشگاه فردوسی گرفتم ولی اصلا معدلم خوب نیست واسه همین دوباره میخوام واسه کارشناسی از دانشگای ژنو پذیرش بگیرم ایا باید دوباره مدرک tcf بگیرم و اینکه میشه موقع پذیرش ارائه ندم بگم هنوز اماده نیست واسه کارشناسی ویزا میدن یا خواهش میکنم یکی جواب بده

Junior Member

سلام، تحصيل در مقطع ليسانس در سوئيس شدنيه و مانعي براش وجود نداره. اما شرايط تحصيل، زبان ومدارك لازم براي اپلاي در دانشگاههاي مختلف و حتي رشته هاي مختلف متفاوته. به همين خاطر بايد حتما ليستي از دانشگاههايي كه مدنظر دارين تهيه كنيد و به سايت اين دانشگاه ها مراجعه كنيد تا بتونين به جواب اين سوالها برسيد. من فقط از دانشگاه eth و uzh زوريخ اطلاع دارم. تحصيل در مقطع ليسانس هر دو دانشگاه فقط به زبان آلماني هستش و بايد مدرك c1 ارائه بديد. (البته فكر ميكنم براي بعضي رشته ها مدرك b2 كفايت ميكنه) به طور كلي هزينه تحصيل در سوئيس مناسبه ولي هزينه زندگي بالاست مخصوصا در زوريخ و ژنو.

Junior Member

مدارك لازم براي تحصيل در مقطع ليسانس در دانشگاههاي مختلف:
    https://www.swissuniversities.ch/en/...ountries/iran/

Junior Member

امتحان ورودي دانشگاه eth براي مقطع ليسانس:
    https://www.ethz.ch/en/studies/regis...ance-exam.html

Junior Member fateme20 آواتار ها

سلام
    ببخشید برای گرفتن پذیرش مقطع لیسانس در سوییس حتما باید مدرک زبان داسته باشیم؟
    ایا به این شکل هم هست که بعدازگرفتن پذیرش ویزارم بدون نیاز به مدرک زبان بدن و وقتی وارد سوییس شدیم کلاس زبان بریم هرروز تا به اون سطحی که برای وذود به دانشگاه نیازه برسیم؟

دوستان گرفتن پذیرش در مقطع لیسانس دانشگاه های سوییس و همچنین پروسه ی سفارت به چه شکل هست؟ آیا مثل آلمان رفتار میشه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)