صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 89101112131415161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 174 , از مجموع 174

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

Moderator

پیش فرض پاسخ : کارشناسی در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط g_unittech نمایش پست ها
    لطفا بگین که برای پذیرش لیسانس به زبان انگلیسی دانشگاه پلی تکنیک تورین اقدام کنیم . سفارت ویزا میده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahad116 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست در این مورد اطلاعی داشته باشه؟
    درود
    بله هیچ مشکلی نداره.
    اگه پذیرش بگیرید و مدارکی که سفارت خواسته تکمیل باشه ویزا مگیرید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

با سلام به همگی

بنده لیسانس ادبیات انگلیسی دارم. میخوام برای دوره لیسانس دانشگاه پادووا اقدام کنم که به انگلیسی ارایه میشه.
    1- اگر دانشگاه بدونه که من لیسانس دارم، برای پذیرش مشکلی بوجود میاد؟ بدونن بهتره یا ندونن؟
    2- در مورد ویزا چی، مشکلی بوجود میاد؟
    3- در مورد بورس چی؟ مشکل ساز نمیشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Of Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinZF نمایش پست ها
    با سلام به همگی

بنده لیسانس ادبیات انگلیسی دارم. میخوام برای دوره لیسانس دانشگاه پادووا اقدام کنم که به انگلیسی ارایه میشه.
    1- اگر دانشگاه بدونه که من لیسانس دارم، برای پذیرش مشکلی بوجود میاد؟ بدونن بهتره یا ندونن؟
    2- در مورد ویزا چی، مشکلی بوجود میاد؟
    3- در مورد بورس چی؟ مشکل ساز نمیشه؟

درود بر شما

پاسخ سوال اولتون: اگر دانشگاه بدونه دانشجو یا فارغ التحصیل لیسانس ایران هستید مشکل خاصی پیش نخواهد اومد اما لزومی به ایشن کار نیست و بهتره این کار رو نکنید.
    پاسخ سوال دوم: برای پروسه ویزا بهتر هست هیچ اشاره ای به مقطع لیسانس ایرانتون نداشته باشید و اگر این کار رو بکنید برای توجیه این مساله که چرا تکرار مقطع می کنید با چالش مواجه خواهید شد.
    پاسخ سوال سوم: در رابطه با بورس که اصلا لزومی نداره که اشاره ای به لیسانس ایران بکنید.

پیروز باشید

Junior Member

سلام
    برای تحصیل فرزندم در مقطع کارشناسی در ایتالیا آیا صرفا مدارک و ریز نمرات دوره دوم متوسطه کفایت می کند یا اینکه باید مدارک و ریز نمرات دوره اول متوسطه را نیز ارائه دهم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)