صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 174

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

Junior Member

پیش فرض تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

سلام به همه

چیزی که باعث شد این تایپیک رو ایجاد کنم وجود نداشتن اطلاعات کافی در زمینه ادامه تحصیل در مقطع کارشاسی برای ایتالیا بود

من تو ویکی ایتالیا هم سرچ کردم چیز زیاد واضحی ندیدم

دوستان اگه میشه در حول این محور یه خرده اطلاعات رو شیر کنید

واسه کارشناسی ایا فقط داشتن مدرک دیپلم کافی است؟

داشتن مدرک زبان؟

در ایتالیا در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی ارایه میشود یا فقط ایتالیایی است؟

هزینه شهریه دانشگاه برای رشته های فنی و ...

دوستان خواهشآ هر کس اطلاعاتی داره در اختیار بقیه بچه ها هم قرار بده
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

پیش فرض پاسخ : کارشناسی در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_70 نمایش پست ها
    سلام به همه

چیزی که باعث شد این تایپیک رو ایجاد کنم وجود نداشتن اطلاعات کافی در زمینه ادامه تحصیل در مقطع کارشاسی برای ایتالیا بود

من تو ویکی ایتالیا هم سرچ کردم چیز زیاد واضحی ندیدم

دوستان اگه میشه در حول این محور یه خرده اطلاعات رو شیر کنید

واسه کارشناسی ایا فقط داشتن مدرک دیپلم کافی است؟

داشتن مدرک زبان؟

در ایتالیا در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی ارایه میشود یا فقط ایتالیایی است؟

هزینه شهریه دانشگاه برای رشته های فنی و ...

دوستان خواهشآ هر کس اطلاعاتی داره در اختیار بقیه بچه ها هم قرار بده
    مرسی
    سلام.
    برای کارشناسی باید دوره ۱۲ ساله رو گذرونده باشید. که حالا یا پیش دانشگاهی هست یه فوق دیپلم کاردانی. برای نمونه میتونید مدارک لازم برای دانشگاه پلی‌تکنیک تورین رو بخونید.
    برای مقطع کارشناسی کنسولگری در شرایط فعلی سختگیرانه‌تر برخورد میکنه. تا جایی که من میدونم تنها راه برای گرفتن ویزا داشتن مدرک زبان ایتالیایی و اقدام برای رشته‌های ایتالیایی هست.
    بله رشته‌هایی هست که به صورت کامل به انگلیسی ارایه میشه. و خیلی از رشته‌ها هم هستن که فقط سال اولشون رو هم به انگلیسی و هم به ایتالیایی برگزار میکنن که خودتون یکیشون رو میتونید انتخاب کنید.
    هزینه‌ها هم شهر به شهر و دانشگاه به دانشگاه و رشته به رشته فرق داره. تو قسمت ایزو یا هزینه‌های تحصیل اطلاعات بیشتری در این مورد می‌تونید پیدا کنید.
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    سلام.
    برای کارشناسی باید دوره ۱۲ ساله رو گذرونده باشید. که حالا یا پیش دانشگاهی هست یه فوق دیپلم کاردانی. برای نمونه میتونید مدارک لازم برای دانشگاه پلی‌تکنیک تورین رو بخونید.
    برای مقطع کارشناسی کنسولگری در شرایط فعلی سختگیرانه‌تر برخورد میکنه. تا جایی که من میدونم تنها راه برای گرفتن ویزا داشتن مدرک زبان ایتالیایی و اقدام برای رشته‌های ایتالیایی هست.
    بله رشته‌هایی هست که به صورت کامل به انگلیسی ارایه میشه. و خیلی از رشته‌ها هم هستن که فقط سال اولشون رو هم به انگلیسی و هم به ایتالیایی برگزار میکنن که خودتون یکیشون رو میتونید انتخاب کنید.
    هزینه‌ها هم شهر به شهر و دانشگاه به دانشگاه و رشته به رشته فرق داره. تو قسمت ایزو یا هزینه‌های تحصیل اطلاعات بیشتری در این مورد می‌تونید پیدا کنید.
    مرسی از جوابتون

ولی من میخوام در مورد متن قرمز رنگ بیشتر بدونم

این که لیست دانشگاه هایی که به زبان انگلیسی تدریس میکنند و لیست درشته های و رشته ها و دانشگاههایی که سال اول رو به انگلیسی برگذار میکنند رو از کجا پیدا کنم؟
    چون همه میگن که رشته هایی هست ولی هیچ کی نمیگه چه رشته هایی و در چه دانشگاههایی

یه چیز دیگه اینکه گذروندن 2 ترم زبان ایتالیایی در مدرسه ایتالیایی ها چقدر هزینه میبره تقریبآ؟؟؟

Junior Member

تا اونجا که من میدونم ترمی 280 تومن
    من دارم تو آموزشگاه خوارزمی ایتالیایی میخونم خیلی آسونتر از انگلیسیه

Junior Member

سلام من دیپلم فنی معماری دارم . اگه پیش داشته باشم کافیه؟ یا حتما باید فوق دیپلم داشت تا بهم بورس بدهند برای ایتالیا؟

Junior Member

یعنی به زودی میشه یاد گرفت؟ چند ترم باید خوند تا بشه رفت اون طرف؟

Junior Member

شما دو ترم بخونی حله

Junior Member

دو ترم سه ماه زمان من کتاب کویی بود که دو ترمش برای گرفتن ویزا کافی بود یه ترم سوم هم داشت برای کسایی که علاقه داشتن می تونستن آن را هم بخونن الان که کتاب ها تغییر کرده نمی دانم هنوز این ترم سوم هم هست یا نه! ولی همون قبولی دو ترم برای زبان یا دادن امتحان آزاد که باز آن موقع خیلی سخت بود و قبولی توش کافی بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دیپلم معماری

برای دوره کارشناسی ویزا و پذیرش گرفتن سخته؟ شهریه چقدره؟ میشه بورس هم گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط raziye نمایش پست ها
    یعنی به زودی میشه یاد گرفت؟ چند ترم باید خوند تا بشه رفت اون طرف؟
    سلام
    اول باید کلاس زبان برید ولی‌ دوستان من که رفتن و روزی حداقل ۴سا@ درس خوندن تونستن توی ۳ماه تموم کنن و من خودم هم روزی ۴-۵ سا@ درس می‌خونم و از نرم افزار رزتا استون هم استفاده می‌کنم،ایشالا که قبول بشم

صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)