صفحه 13 از 18 نخستنخست ... 3456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 174

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

Moderator

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شو

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmasoud_ati نمایش پست ها
    دوستان برای دوره به زبان انگلیسی ترم دوم هم ثبت نام داره؟
    اگر ابنطور هست ددلاین پذیرش و زمان تحویل مدارک به سفارت کیه ؟؟ (منظورم از زمان تاریخ هاست )
    ممنون
    تو ایتالیا پذیرش برای ترم دو تو ارشد محدوده چه برسه به کارشناسی که معدود دانشگاه هایی کورس انگلیسی برای کارشناسی دارند.
    پلیتکنیک میلان پذیرش ترم دو داره میتونی از سایتش چک کنی که شامل کارشناسی هم میشه یا نه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شو

سلام

من سال 93 فارغ التحصیل شدم از دبیرستان و با پیگیری هایی که داشتم آموزش و پرورش منطقه راضی شد به من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو ارائه بدن ، اگر نامه از سفارت بیارم که توضیح بده من مدرکم رو برای ترجمه ، برای ارائه به سفارت می خوام

سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا سفارت ایتالیا به من همچین نامه ای رو می ده ؟؟؟ تا حالا به کسی همچین نامه ای دادند

لطفا اگر اطلاع دارید لطفا کمک کنید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط tmnt نمایش پست ها
    سلام

من سال 93 فارغ التحصیل شدم از دبیرستان و با پیگیری هایی که داشتم آموزش و پرورش منطقه راضی شد به من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو ارائه بدن ، اگر نامه از سفارت بیارم که توضیح بده من مدرکم رو برای ترجمه ، برای ارائه به سفارت می خوام

سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا سفارت ایتالیا به من همچین نامه ای رو می ده ؟؟؟ تا حالا به کسی همچین نامه ای دادند

لطفا اگر اطلاع دارید لطفا کمک کنید
    درود
    اصلا امکان نداره
    سفارت حق نداره به هیچ ارگانی تو ایران نامه بده یا چیزی بگه.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

دوستان عزیز سلام
    من دارم برای استرنی آماده میشم و قصد تحصیل در مقطع کارشناسی در ایتالیا دارم.
    میخواستم بدونم بعد از قبولی در استرنی چقدر وقت داریم برای تحویل مدارک به مدرسه؟
    من قبلا در دوره ی روزانه دانشگاههای دولتی درس میخواندم و 3 سال پیش به علت 3 مشروطی متوالی اخراج شدم، و هنوز تسویه حساب نکردم که مدارکم رو پس بگیرم.برای همین میخوام بدونم بعد از استرنی چه مدت وقت دارم برای تسویه حساب + ترجمه مدارک
    (و یه سوال دیگه که اگه نامربوط هست مدیران پاک کنند لطفا، دانشجوهای اخراجی هم مثل انصرافی ها باید جریمه بدهند؟)

Junior Member

سلام می خواستم بدونم برای تحصیل در رشته نقاشی اکادمی هنر های زیبای فلورانس برای کارشناسی باید امتحان الفا تست بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری دانشگاه شیراز

سلام دوستان
    آیا امکانش هست کسی که 8-9 سال از زمان گرفتن دیپلمش گذشته بتونه از این دانشگاه ها اپلای بگیره یا حتی بورس بشه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط dp6768 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا امکانش هست کسی که 8-9 سال از زمان گرفتن دیپلمش گذشته بتونه از این دانشگاه ها اپلای بگیره یا حتی بورس بشه؟
    درود
    بله مشکلی نیست میتونید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Unimi

دوستان من دانشجو قبرسم، میتونم از سفارت ایتالیا تو ترکیه ویزا بگریم واسه لیسانس؟ میخوام رشته و کشورم رو عوض کنم .

پ.ن: ایران به خاطر سربازی نمیتونم بیام .

میدین.پیشاپیش ممنون از اینکه جوابمو میدین.
    من میخوام تو امتحان ازاد استرنی سال 1395 که تو اذر ماه شرکت کنم.
    فرض کنین قبول میشم.
    ایا برای پذیرش گرفتن خودم باید اقدام کنم و از دانشگاه خودم پذیرش بگیرم؟
    یا اینکه مدرسه واسم انجام میده ؟شنیدم میشه انتخاب رشته کرد.تو رو خدا کمکم کنین خیلی سردرگرم شدم که ببینم چجوریه.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_6974 نمایش پست ها
    میدین.پیشاپیش ممنون از اینکه جوابمو میدین.
    من میخوام تو امتحان ازاد استرنی سال 1395 که تو اذر ماه شرکت کنم.
    فرض کنین قبول میشم.
    ایا برای پذیرش گرفتن خودم باید اقدام کنم و از دانشگاه خودم پذیرش بگیرم؟
    یا اینکه مدرسه واسم انجام میده ؟شنیدم میشه انتخاب رشته کرد.تو رو خدا کمکم کنین خیلی سردرگرم شدم که ببینم چجوریه.
    دوست عزیز من مطمئنم اگر کمی برای مطالعه بحث های گذشته وقت میذاشتید مطمئنن به جواب یه سوال کلی مثل این میرسیدید.اما با اینحال برای اینکه خیالتون راحت بشه خدمتتون عرض میکنم;

شما بعد از اینکه امتحان استرنی قبول شدید یه تاریخی بهتون اعلام میکنند برای آوردن مدارک(مثلا امسال از آخر بهمن تا وسط اسفند چندتا تاریخ اعلام کردند.باید همیشه سایت مدرسه رو مثل ایمیلتون چک کنید ) که یکی از اون مدارک برگه ی انتخاب رشته ی شما هست که از سایت miur میگیرید.شما فقط میتونید یک رشته و یک دانشگاه انتخاب کنید و در صورتی که رشته و دانشگاه مورد نظرتون ثبت نام اینترنتی هم داشته باشه خودتون باید چک کنید و انجامش بدید که زمانش معممولا حدود ماه آوریل هست.وقتی که مدارکتون رو به مدرسه تحویل میدید یه وقت بهتون میدن در حدود ماه می برای بردن مدارک ویزا به کنسولگری.والسلام.اصلا کار خاصی جز درس خوندن نباید بکنید بنابراین اصلا نگران نباشید و تمرکزتون رو بذارید روی خوندن ایتالیایی و همچنین آمادگی برای آزمون ورودی احتمالی.
    به دو تا نکته هم توحه کنید:
    -برای رشته های پزشکی و جراحی و رشته هایی از این قیبل شاید روال قدری متفاوت باشه.
    -سطح زبان آزمون استرنی A2 است که یک سطح مقدماتی محسوب میشود و بعدا برای ورود به دانشگاه احتمالا از شما آزمونی میگیرند که سطح بالاتری داره و از طرفی دیگه شما برای تحصیل و زندگی و پیشبرد اهدافتون در ایتالیا به سطح بالایی از دانش زبان ایتالیایی احتیاج دارید.پس با توجه به فرصت زیادی که دارید سعی کنید تا میتونید زبانتون رو تقویت کنید و به سطح A2 آزمون بسنده نکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)