صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 174

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شو

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    دوست عزیز من مطمئنم اگر کمی برای مطالعه بحث های گذشته وقت میذاشتید مطمئنن به جواب یه سوال کلی مثل این میرسیدید.اما با اینحال برای اینکه خیالتون راحت بشه خدمتتون عرض میکنم;

شما بعد از اینکه امتحان استرنی قبول شدید یه تاریخی بهتون اعلام میکنند برای آوردن مدارک(مثلا امسال از آخر بهمن تا وسط اسفند چندتا تاریخ اعلام کردند.باید همیشه سایت مدرسه رو مثل ایمیلتون چک کنید ) که یکی از اون مدارک برگه ی انتخاب رشته ی شما هست که از سایت miur میگیرید.شما فقط میتونید یک رشته و یک دانشگاه انتخاب کنید و در صورتی که رشته و دانشگاه مورد نظرتون ثبت نام اینترنتی هم داشته باشه خودتون باید چک کنید و انجامش بدید که زمانش معممولا حدود ماه آوریل هست.وقتی که مدارکتون رو به مدرسه تحویل میدید یه وقت بهتون میدن در حدود ماه می برای بردن مدارک ویزا به کنسولگری.والسلام.اصلا کار خاصی جز درس خوندن نباید بکنید بنابراین اصلا نگران نباشید و تمرکزتون رو بذارید روی خوندن ایتالیایی و همچنین آمادگی برای آزمون ورودی احتمالی.
    به دو تا نکته هم توحه کنید:
    -برای رشته های پزشکی و جراحی و رشته هایی از این قیبل شاید روال قدری متفاوت باشه.
    -سطح زبان آزمون استرنی A2 است که یک سطح مقدماتی محسوب میشود و بعدا برای ورود به دانشگاه احتمالا از شما آزمونی میگیرند که سطح بالاتری داره و از طرفی دیگه شما برای تحصیل و زندگی و پیشبرد اهدافتون در ایتالیا به سطح بالایی از دانش زبان ایتالیایی احتیاج دارید.پس با توجه به فرصت زیادی که دارید سعی کنید تا میتونید زبانتون رو تقویت کنید و به سطح A2 آزمون بسنده نکنید.
    سلام .مرسی که سریع جواب دادی .اول اینکه من همه پست ها رو میخونم بعد سوالمو میپرسم.
    اقا خوب این انتخاب رشته ای که میگی من انجام میدم اگه من فلان دانشگاه فلان رشته رو انتخاب کنم یعنی میشه برم ؟خود دانشگاه نمیخواد پذیرشی چیزی بگیرم؟یخرده شفاف تر میتونی بگی.بعد بین منی که دارم تو امتحان ازاد شرکت میکنم فرقی نمیکنه واسم؟با بقیه.
    و در ضمن جدیدن قبولی در سطح b1 یعنی کتاب اسپرسو 3 هم جز شروط ویزا شده

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شو

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_6974 نمایش پست ها
    سلام .مرسی که سریع جواب دادی .اول اینکه من همه پست ها رو میخونم بعد سوالمو میپرسم.
    اقا خوب این انتخاب رشته ای که میگی من انجام میدم اگه من فلان دانشگاه فلان رشته رو انتخاب کنم یعنی میشه برم ؟خود دانشگاه نمیخواد پذیرشی چیزی بگیرم؟یخرده شفاف تر میتونی بگی.بعد بین منی که دارم تو امتحان ازاد شرکت میکنم فرقی نمیکنه واسم؟با بقیه.
    و در ضمن جدیدن قبولی در سطح b1 یعنی کتاب اسپرسو 3 هم جز شروط ویزا شده
    -شما در واقع با انجام یک پیش ثبت نام میتونید ویزا بگیرید و در ایتالیا در آزمون ورودی شرکت کنید و در صورتی قبولی میتونید ثبت نام کنید وگرنه که چند راه خواهید داشت مثل ثبت نام در رشته ای که جای خالی داره یا آزمون ورودی نمیخواد.پذیرش گرفتن لازم نیست فقط بعصی از دانشگاهها لازم دارند به صورت آنلاین برای آزمون ورودیشون ثبت نام کنی که این کار رو خودت باید انجام بدی.

-مهم داشتن مدرک A2 دانشگاه سیه نا است و فرقی نداره آزاد گرفته باشی یا با شرکت در کلاس ها.

-جدیدن که میفرمایید شاید مربوط به سال دیگه باشه چون امسال هنوز همچین شرطی نذاشتن، که به نظر من گذاشته شدن همچین شرطی گرچه منطقی هست(چون بعدا دانشگاه در این سطح امتحان میگیره) اما باعث سخت تر شدن شرایط ویزا میشه.در حال حاضر شما میتونید با چند ماه وقت گذاشتن مدرک A2 بگیرید و بعد در فرصتی که برای آماده کردن مدارک ویزا دارید به تقویت زبانتون بپردازید.
    ویرایش الان سایت مدرسه رو چک کردم مثل اینکه برای سال دیگه داشتن مدرک CILS B1 دانشگاه سیه نا اجباری شده چون امتحان استرنی 95 از همین سطح گرفته میشه.
    ویرایش توسط Garibaldi : March 7th, 2016 در ساعت 03:09 AM

سلام.
    این جمله رو دقیقا از خود سایت مدرسه نقل و قول میکنم:
    فقط کسانی که موفق به اخذ مدرک B1 قبل از سال 1396 می شوند میتوانند برای ویزای تحصیلی اقدام کنند.
    دوس عزیز بعد معدل دیپل و پیش هم تاثیری داره؟میدونم میلان شرط معدل داره باقیه جا ها چی.بعد معدل کتبی نهایی که تو کارنامه هست مهمه یا معدل کل

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

Junior Member

بچه ها برای گرفتن مدرک زبان ایتالیایی چکار باید کرد؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط maedehmt نمایش پست ها
    بچه ها برای گرفتن مدرک زبان ایتالیایی چکار باید کرد؟؟
    شما باید به مدرسه ایتالیایی مراجعه کنید و دوره ها و امتحانات مربوطه را بگذرونید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام من شرایط شرکت در کلاسهای مدرسه ایتالیایی را ندارم
    با چه کتابهایی و چجوری میتونم امتحانو آذر ماه رو با موفقیت پشت سر بزارم؟؟؟؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط maedehmt نمایش پست ها
    سلام من شرایط شرکت در کلاسهای مدرسه ایتالیایی را ندارم
    با چه کتابهایی و چجوری میتونم امتحانو آذر ماه رو با موفقیت پشت سر بزارم؟؟؟؟؟
    درود
    شما باید برید مدرسه و کتاب های مربوطه را از مدرسه بگیرید و خودتون بخونید و ازاد برای امتحان شرکت کنید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام
    من الان سوم هستم و برای مدرسه ایتالیایی هم ثبت نام کردم سوالم اینه که تا زمان شروع ترم من هنوز 19 سالم نشده(پایان 18 سال) و اینکه سرباز نمی شم امکان خروج مقدروه و ایا میشه بورسیه رو قبل از شروع ترم بدن و اینکه ایا با15 ملیون سرمایه ای که مال خودم هست(من پشتیبان مالی ندارم خدارو شکر هیچکس) می تونم تا اون زمان باهاش سر کنم
    یعنی چه مدت میشه با این پول دووم اورد؟ من شرایط بورسیه استانی رو دارم (حقوق کم سرپرست 2نفر دانشجو اجاره خونه) ایا این بورس 100درصد به من تعلق میگیره؟
    ببخشید زیاد سوال کردم ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mpak19991377 نمایش پست ها
    سلام
    من الان سوم هستم و برای مدرسه ایتالیایی هم ثبت نام کردم سوالم اینه که تا زمان شروع ترم من هنوز 19 سالم نشده(پایان 18 سال) و اینکه سرباز نمی شم امکان خروج مقدروه و ایا میشه بورسیه رو قبل از شروع ترم بدن و اینکه ایا با15 ملیون سرمایه ای که مال خودم هست(من پشتیبان مالی ندارم خدارو شکر هیچکس) می تونم تا اون زمان باهاش سر کنم
    یعنی چه مدت میشه با این پول دووم اورد؟ من شرایط بورسیه استانی رو دارم (حقوق کم سرپرست 2نفر دانشجو اجاره خونه) ایا این بورس 100درصد به من تعلق میگیره؟
    ببخشید زیاد سوال کردم ممنون
    درود
    برای سربازی که ببینید کی مشمول میشید به تاپیک مربوطه سر بزنید.
    بورس اگه مدارکتون کامل باشه شامل میشه.(برای اطلاعات تکمیلی به تاپیک مربوطه سر بزنید)
    اگه بورس بهتون تعلق بگیره و خیلی اداره ای و با حساب کتاب پیش برید برای دو سال میتونه کافی باشه ولی واقعا باید با حساب کتاب پیش برید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)