صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 174

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

پیش فرض پاسخ : کارشناسی در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar_13 نمایش پست ها
    برای دوره کارشناسی ویزا و پذیرش گرفتن سخته؟ شهریه چقدره؟ میشه بورس هم گرفت؟
    سلام
    نه بیشتر سختیش فقط گرفتن مدرک زبان که امتحان امسال ۳هفته جلو افتاده.بورس هم تقریبا راحت میشه گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط rainygirl نمایش پست ها
    دو ترم سه ماه زمان من کتاب کویی بود که دو ترمش برای گرفتن ویزا کافی بود یه ترم سوم هم داشت برای کسایی که علاقه داشتن می تونستن آن را هم بخونن الان که کتاب ها تغییر کرده نمی دانم هنوز این ترم سوم هم هست یا نه! ولی همون قبولی دو ترم برای زبان یا دادن امتحان آزاد که باز آن موقع خیلی سخت بود و قبولی توش کافی بود
    سلام
    الان کتاب اسپرسو هستش و برای بچه های مدرسه ایتالیایی مثل اینکه ۲مرحله و بچه های خارج از مدرسه ۱مرحله

نقل قول نوشته اصلی توسط raziye نمایش پست ها
    سلام من دیپلم فنی معماری دارم . اگه پیش داشته باشم کافیه؟ یا حتما باید فوق دیپلم داشت تا بهم بورس بدهند برای ایتالیا؟
    سلام
    یا پیش دانشگاهی باید داشته باشی یا کاردانی کافیه

Junior Member

سلام به تمامی دوستان

بچه ها کسی اطلاعات دقیقی برای انتخاب رشته و شرایط دانشگاه ها برای پذیرش دانشجو بعد از تکمیل مدارک و دریافت مدرک زبان از مدرسه داره ؟ شنیدم بچه های کارشناسی بعد از گرفتن ویزا و رفتن باید تو دانشگاه امتحانی به نامه آلفا تست بدن یا امتحان ورودی ، می خوام بدونم این امتحان راجع به چیه و بعد از امتحان واحد پیش بهت میخوره یا نمی زارن وارد دانشگاه بشی.
    ممنون می شم اگر اطلاعاتی دارید برامون به اشتراک بزارید.

Banned

دوستان من ترسیدم یکی از این اکتحان الفا بگه واقعیه؟
    الان سکته میکنم

کتاب آلفا تست رو از مدرسه باید بگیرید و آسونه نگران نباشید ... امتحان از اون کتاب گرفته میشه !!! بسته به رشتتون کتاب مورد نظر رو میگیرید !!
    اگر در امتحان ورودی قبول نشدید خود دانشگاه یه رشته دیگه رو میگه امتحان بده یا خودتون یه رشته دیگه رو انتخاب میکنید !!!

هم کتاب رو مدرسه میده هم جواباشو !!! اگر اشتباه نکنم قیمتش هم 30 تومان بود !!

Banned

کتابش چند صفحه ست؟
    برا منی که میخام از برق بیام کامپیوتر بخونم سخته یا اسون؟
    چقدر وقت میدن بخونیمش؟
    ...............................
    میشه چند تا نمونه سوال بگی درباره رشته خودتون؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    کتابش چند صفحه ست؟
    برا منی که میخام از برق بیام کامپیوتر بخونم سخته یا اسون؟
    چقدر وقت میدن بخونیمش؟
    ...............................
    میشه چند تا نمونه سوال بگی درباره رشته خودتون؟
    آلفا تست بیشتر سوالات عمومی هست. فک می‌کنم برای رشته‌های مهندسی یکی باشه
    نمونه سوال‌هاش هم تو اینترنت موجود هست هم می‌تونید از مدرسه ایتالیایی بگیرید.
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

Junior Member

بچه ها من شنيدم بعضي از بچه هايي كه رفتن ايتاليا مجبور شدن رشته اي كاملا متفاوت يا غيرمرتبط با چيزي كه از اول ميخواستن، بخونن. يعني مثلا واسه رشته ي مهندسي رفتن اما سر از هنر درآوردن يا برعكس. فقط واسه اينكه ميخواستن اونجا بمونن . دليلش هم همين امتحان آلفا بوده احتمالا. سوال من اينه كه مگه رشته ي تحصيلي در همين تهران و هنگام گرفتن پذيرش مشخص نميشه؟ و اگر در امتحان آْلفاي مرتبط با رشته ي مورد علاقمون قبول نشديم فرصت مجددي داريم يا بايد در همون مهلت كم در ايتاليا رشته ي جديدي رو انتخاب كنيم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad64 نمایش پست ها
    بچه ها من شنيدم بعضي از بچه هايي كه رفتن ايتاليا مجبور شدن رشته اي كاملا متفاوت يا غيرمرتبط با چيزي كه از اول ميخواستن، بخونن. يعني مثلا واسه رشته ي مهندسي رفتن اما سر از هنر درآوردن يا برعكس. فقط واسه اينكه ميخواستن اونجا بمونن . دليلش هم همين امتحان آلفا بوده احتمالا. سوال من اينه كه مگه رشته ي تحصيلي در همين تهران و هنگام گرفتن پذيرش مشخص نميشه؟ و اگر در امتحان آْلفاي مرتبط با رشته ي مورد علاقمون قبول نشديم فرصت مجددي داريم يا بايد در همون مهلت كم در ايتاليا رشته ي جديدي رو انتخاب كنيم؟
    یکی به این سوال پاسخ بده.
    بابا چرا تو دل مارو خالی میکنید من الان دارم از ایتالیا میترسم همه برنامه ریزی هام داره بهم میریزه میخام برم کلاس ایتالیایی دارم تردید پیدا میکنم که برم فرانسوی بهتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)