صفحه 6 از 18 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 174

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : کارشناسی در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hooriana نمایش پست ها
    من همه پست های این تاپیک رو خوندم دنبال جواب سوالی بودم که خوندن این پست ها برام سوال دیگه رو به وجود آورد!
    اینجا هیچ کس قصد نداره برای رشته های انگلیسی زبان اقدام کنه؟ یا اینکه حتی برای رشته های انگلیسی زبان هم باید امتحان ایتالیایی سفارت رو داد؟!
    و سوال خودم هم این بود: حتی برای رشته های انگلیسی زبان امتحان آلفا تست به زبان ایتالیایی برگزار می شه؟
    گرامي تحصيل در مقطع كارشناسي به زبان انگليسي گزينه هاي متعدد تحصيلي براي شما رو به چند رشته كه به تعداد انگشتهاي دست نمي رسه محدود مي كنه.توجه بفرماييد كه اگر وقت كافي داريد زبان ايتاليايي مثل آلماني يا فرانسه نيست.4 ماه و نيم كافيست.بسيار زبان شيرين،آسان و راحتيست.با تحصيل به زبان ايتاليايي مي توانيدگزينه هاي بي نهايت زيادي را پيش رويتان بگذاريد.دانشگاههاي مشهور و مطرح ايتاليا را در نظر بگيريد و براي زندگي دانشجويي در آن كشور راحت خواهيد بود.موفق باشيد و پيروز.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

یکی از مدارک لازم برای کارشناسی پلی تکنیک میلان

a certificate attesting that the University entrance examination in the country of origin has been passed
    if required by law (e.g. Vestibular for Brazil, Selectividad for Spain, Prova de Afericao o Prova Geral de Acesso ao Ensino Superior for Portugal, etc.). It is necessary for Chinese students to take the GAO KAO examination in order to apply

این یعنی اینکه قبول همون رشته ای رو که می خوایم اپلای کنیم توی کشور خودمون آورده باشیم یا فقط صرفا کنکور داده باشیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری-دانشگاه ازاد

a certificate attesting that the University entrance examination in the country of origin has been passed
    if required by law (e.g. Vestibular for Brazil, Selectividad for Spain, Prova de Afericao o Prova Geral de Acesso ao Ensino Superior for Portugal, etc.). It is necessary for Chinese students to take the GAO KAO examination in order to apply

این یعنی اینکه قبول همون رشته ای رو که می خوایم اپلای کنیم توی کشور خودمون آورده باشیم یا فقط صرفا کنکور داده باشیم؟
    تو ایتالیا چند رشته میتونی شرکت کنی و براشون مهم نیست که این درسو خوندی تو ایران یا نه
    اون رشته ای را که میخواهی رو بزن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری-دانشگاه ازاد

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    بله دوست من شرط معدل دانشگاه پلی تکنیک میلان داره و اون هم شرط معدل بالای 14 هستش.میانگین پیش و دیپلمت هم نباید کمتر از 14 باشه.
    اگه سایت ایتالیاییشو داری برام بفرست من کمکت کنم
    ایتالیایی بلدم
    برام بفرست

Junior Member

سلام من دارم کاردانی معماری سراسری میخونم میخواستم برای کارشناسی ایتالیا اقدام کنم؟میخواستم بدونم این کار امکانپذیره یا نه؟بهتر بگم حتما بایدکارشناسیو تو ایران بخونم؟؟؟
    مرسی از جوابتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی - دانشگاه شیراز

من هم میدونم که سفارت به هیچ وجه نمیذاره واسه لیسانس "ایرانیا!!" توو دوره هایی که کاملا به انگلیسی برگزار میشه، شرکت کنن! من خودم IELTS امتحان دادم که واسه لیسانس پلی تکنیک میلان اقدام کنم. نمرم هم از اونی که لازم بود بیشتر شد(شدم 7) ولی بعد رفتم سفارت و فهمیدم که نمیذارن! البته من بازم بیخیال نشدم و از طریق ایمیل پیگیر شدم ولی خوب همشون همینو گفتن!
    تازه من مدرک ایتالیاییمو هم الان گرفتم اما خوب چون انگلیسیم خیلی از ایتالیاییم بهتره! ترجیح میدادم به انگلیسی بخونم اما بازم گفتن نمیشه! یعنی داسه لیسانس اگر ایرونی باشی ( !!) حتما باید در کورسهای ایتالیایی شرکت کنی!
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_70 نمایش پست ها
    سلام به همه

چیزی که باعث شد این تایپیک رو ایجاد کنم وجود نداشتن اطلاعات کافی در زمینه ادامه تحصیل در مقطع کارشاسی برای ایتالیا بود

من تو ویکی ایتالیا هم سرچ کردم چیز زیاد واضحی ندیدم

دوستان اگه میشه در حول این محور یه خرده اطلاعات رو شیر کنید

واسه کارشناسی ایا فقط داشتن مدرک دیپلم کافی است؟

داشتن مدرک زبان؟

در ایتالیا در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی ارایه میشود یا فقط ایتالیایی است؟

هزینه شهریه دانشگاه برای رشته های فنی و ...

دوستان خواهشآ هر کس اطلاعاتی داره در اختیار بقیه بچه ها هم قرار بده
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی - دانشگاه شیراز

این مربوط به ایرانیا نمیشه. این مربوط به کشورایی میشه که یه جور امتحان یا دوره رو باید (اجبارا) بگذرونن تا بعدش بتونن واسه دانشگاه اقدام کنن.(در حالیکه اینجا ما مستقسما واسه دانشگاه اقدام میکنیم، حالا یا کنکور سراسری یا آزاد یا پیام نور، غیر انتفاعی ، بدون کنکور، بدون مدرک، بدون درس، مدرک خالی و......! )

Junior Member

من کاردانی دارم.برای ایتالیا رفتن باید چی کار کنم؟ زبان ایتالیایی رو باید تا چه حدی یاد بگیرم؟ایا درسام تطبیق داده می شه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط MahshidRz نمایش پست ها
    من هم میدونم که سفارت به هیچ وجه نمیذاره واسه لیسانس "ایرانیا!!" توو دوره هایی که کاملا به انگلیسی برگزار میشه، شرکت کنن! من خودم IELTS امتحان دادم که واسه لیسانس پلی تکنیک میلان اقدام کنم. نمرم هم از اونی که لازم بود بیشتر شد(شدم 7) ولی بعد رفتم سفارت و فهمیدم که نمیذارن! البته من بازم بیخیال نشدم و از طریق ایمیل پیگیر شدم ولی خوب همشون همینو گفتن!
    تازه من مدرک ایتالیاییمو هم الان گرفتم اما خوب چون انگلیسیم خیلی از ایتالیاییم بهتره! ترجیح میدادم به انگلیسی بخونم اما بازم گفتن نمیشه! یعنی داسه لیسانس اگر ایرونی باشی ( !!) حتما باید در کورسهای ایتالیایی شرکت کنی!
    منم خواستم حرف این دوستمونو تایید کنم، منم شرایط مشابه رو داشتم اما علاوخ بر اینکه از مدرسه جویا شدم، مراجه کردم به کنسولگری و گفتن برای رشته هایی که به انگلیسی تدریس میشه ویزا صادر نمیکنن و الانم ترم دو مدرسه هستم

میخواستم بدونم چه دانشگاههایی در ایتالیا مهندس صنایع را در مقطع لیسانس ارائه میدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)