صفحه 9 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 174

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شو

من الان نگرفتم؛اگه من ايتاليايي رو ياد بگيرم سفارت هم امتحان بدم؛اولين وقتي كه ميتونم از كشور خارج شم كي هست؟
    يكي گفت اسفند امتحان برگزار ميشه.
    خوب من بعد قبول ميتونم همون اسفند برم ايتاليا؟!

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شو

نقل قول نوشته اصلی توسط faridcboy نمایش پست ها
    من الان نگرفتم؛اگه من ايتاليايي رو ياد بگيرم سفارت هم امتحان بدم؛اولين وقتي كه ميتونم از كشور خارج شم كي هست؟
    يكي گفت اسفند امتحان برگزار ميشه.
    خوب من بعد قبول ميتونم همون اسفند برم ايتاليا؟!
    دوست عزیز دانشگاه های ایتالیا معمولا ددلاینهاشون بین اکتبر تا فوریه ی هر ساله نتایج هم بین مارچ تا می میاد فرصت تشکیل پرونده هم غالبا تو می هست تا ویزا بیاد میشه آگوست و شما باید سپتامبر اونجا باشین مگه جایی پیدا کنین واسه second semester اقدام کنین که اونم باید تابستون قبلش مدارکتون رو بفرستین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Italian language

سلام
    در مورد الفا تست سوال دارم ! اول اینکه واسه مهندسی ها سخته یا اسون و دیگه اگه قبول نشیم چی میشه ؟؟؟

Junior Member

سلام و خسته نباشی
    من الان دانشجوی دانشگاه پیام نور رشته مهندسی مکانیک هستم و میخوام برم ایتالیا و تو دانشگاه میلان رشته خودمو بخونم میخوام بدونم کجا باید زبان ایتالیایی یاد بگیرم؟کدام آموزشگاه بهتره؟مدرک زبان از کجا باید بگیرم؟؟ واینکه مدرسه که میگین کارش چیه و کجاست؟؟
    این رشته که من میخوام بخونم دانشگاه بورس میده؟؟؟؟اگه آره یعنی کل لیسانسم دیگه نیازی به پرداخت شهریه و خوابگاه و غذا نیست؟؟؟
    امتحان الفا تست برای رشته من سخته یا راحت؟؟چه کتابی معرفی میکنین من بخونم که بهترین نمره رو بگیرم؟؟؟زیاد خوندن رو دوست دارم.
    لطفا کمکم کنید
    انشاالله مطمئنم اگه همه جی درست بشه با تمام وجودم درس میخونم و معدل الف میشم.
    البته انشاالله همه دانشجویان ایرانی در هر کجا که هستن موفق و باعث آبروی کشور باشند.
    با تشکر خیلی فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Italian language

نقل قول نوشته اصلی توسط domenikan نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشی
    من الان دانشجوی دانشگاه پیام نور رشته مهندسی مکانیک هستم و میخوام برم ایتالیا و تو دانشگاه میلان رشته خودمو بخونم میخوام بدونم کجا باید زبان ایتالیایی یاد بگیرم؟کدام آموزشگاه بهتره؟مدرک زبان از کجا باید بگیرم؟؟ واینکه مدرسه که میگین کارش چیه و کجاست؟؟
    این رشته که من میخوام بخونم دانشگاه بورس میده؟؟؟؟اگه آره یعنی کل لیسانسم دیگه نیازی به پرداخت شهریه و خوابگاه و غذا نیست؟؟؟
    امتحان الفا تست برای رشته من سخته یا راحت؟؟چه کتابی معرفی میکنین من بخونم که بهترین نمره رو بگیرم؟؟؟زیاد خوندن رو دوست دارم.
    لطفا کمکم کنید
    انشاالله مطمئنم اگه همه جی درست بشه با تمام وجودم درس میخونم و معدل الف میشم.
    البته انشاالله همه دانشجویان ایرانی در هر کجا که هستن موفق و باعث آبروی کشور باشند.
    با تشکر خیلی فراوان

سلام الان مجتمع فنی تهران کلاس ایتالیایی داره شعبه چیذر میتونی اونجا بری و بعد در اسفند که هر سال امتحان زبان برگزار میشه شرکت کنی
    مدرسه ایتالیایی توی فرمانیه هست اینم سایتشه : http://www.scuolaitalianatehran.com/
    برای همه رشته ها بورس هست سالی 4000 یورو که شرایط خودشو داره و سخت نیست
    الفا تست سوال خود منم هست و اینو میدونم که همه مهندسی ها یک جور امتحان میدن (ریاضی و فیزیک و انگلیسی و تست هوش و درک مطلب )

Junior Member

هیچ راهی نداره من واسه ترم مهر اونجا باشم؟؟هنوز هیچ کاری نکردم فقط الان پاسپورت دارم.

Junior Member

کسی نیست جواب ما رو بده؟؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط domenikan نمایش پست ها
    هیچ راهی نداره من واسه ترم مهر اونجا باشم؟؟هنوز هیچ کاری نکردم فقط الان پاسپورت دارم.
    دوست عزیز واسه ترم مهر نه ولی میتونین واسه ترم دوم دانشگاه میلان اقدام کنین اینم ددلاینشه:

June 11th, 2013 Opening of the online application
    August 8th, 2013 Closure of the online application /last day to upload and provide required documents
    October 1st, 2013 Last day to provide your language certificate*
    October 2013 Results notification
    October 2013 ** Contact Italian Diplomatic Representatives for documents legalization and Visa procedure
    February/March 2013 Beginning of classes

باید امتحان زبانتون رو تو آگوست یا سپتامبر بدین IELTS 6 میخواد

Junior Member

سلام میخواستم بدونم اگه من امتحان زبان ایتالیایی رو توی بهمن یا اوایل اسفند بدم و قبول بشم میتونم واسه ترم یک دانشگاه میلان (کارشناسی مهندسی مکانیک) ثبت نام کنم یا نه؟
    واسه ترم یک کی باید اقدام کنم؟
    من به بورس خیلی نیاز دارم چون یه مشکلی پیش اومده و بابام کم پول شده،،چون بورس دانشگاه سه قسمت هست که پلتینیوم و گلد و سیلور شامل میشه و میگن فقط واسه ترم اولی ها هست و موقع پذیرش هم از طریق ایمیل خبر میدن،اینی که گفتم حقیقت داره یا نه؟
    یه بورس دیگه هم هست که اسمش dsuهست و اون چقدر میدن؟؟
    بورس دانشگاه یا dsu تمام شهریه و بن غذا و خوابگاه رو شامل میشه یا نه؟؟
    نمیدونم چیکار کنم با این مشکل مالی که پیش اومده ایا هیچ راهی هست که من بورس بگیرم؟؟انشاالله من مطمئنم که اگه درست بشه هر ترم رو با معدل الف پاس کنم.چون عاشق رشته مهندسی مکانیک و درس هستم
    من از موسسات مترسم که پول زیاد بگیرن،
    خواهش و تمنا ازتون میکنم کمکم کنید،

Junior Member

ببخشید یادم رفت تو پست قبلی اینو بگم راستی من دانشجوی ترم دوم دانشگاه پیام نور در رشته مهندسی مکانیک هستم و معدلم ۱۷ میشه میخواستم بدونم دانشگاه میلان واحدهایی که پاس کردم رو تطبیق میزنه یا نه؟
    خیلی خیلی ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)