صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: تاثیر speaking ضعیف روی ریجکت شدن؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر speaking ضعیف روی ریجکت شدن؟؟

ممنونم که راهنمایی ام کردید. اگر از من بپرسند چرا در ایران فوق لیسانس را ادامه نمیدهی چه جوابی بدم(انگلیسی)

نقل قول نوشته اصلی توسط سارا
    ممنونم که راهنمایی ام کردید. اگر از من بپرسند چرا در ایران فوق لیسانس را ادامه نمیدهی چه جوابی بدم(انگلیسی)
    خب مثلا" باید بگید که دانشگاه مقصد شما تو field مورد نظر قوی هست یا استاد خوبی اونجا دارین و این که اگه برگردین با اون مدرک تو ایران موقعیت بهتری پیدا می کنین
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

alirad
    Guest

از همين حالا بشينيد و پاسخ هاتون رو به سوالهاي احتمالي آماده كنيد : اگه از من اون سوال و بپرسن مي گم : تو كشورم از لحاظ عملي امكانات براي ادامه تحصيل در رشته من كمه ... قبلا هم گفتم به نظر من خوب صحبت كردن تاثير زيادي داره. فقط بايد راحت و با اعتماد به نفس بريد

to سارا:

مطمئن باشید که زبان شما خوب است چون خودتان میگید متوسطه. فقط کافیست روی سوالات معمول کار کنید تا خوب بفهمید مصاحبه کننده چه میگوید. بعدش هم ائ متوجه خواهد شد شما چی میگید. فقط کمی روی مصاحبه کار کنید.

راستی قراره سوالات معمول روزمره را از شما بپرسند و امتحان GRE که نمیخواهید بدید. اصلا نگران نباشید.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

nazil
    Guest

سلام دوستان من واسه ویزایه توریستی می خوام اقدام کنم
    برای مراسمی می خوام برم و دعوتنامه دارم و مدت داره ....ترکیه که پر پره...قبرسم که به دخترمجرد تنها ویزا نمیده مجبور شدم از کویت وقت بگیرم...من زبانم اصلا خوب نیست کویتم مترجم نداره ....کاری که من اونجا دارم اصلا زبان نمیخواد.....لطفاراهنمایی کنید....

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)