صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: تاثیر speaking ضعیف روی ریجکت شدن؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

پیش فرض پاسخ : تاثیر speaking ضعیف روی ریجکت شدن؟؟

سلام

من از دبی رد شدم و کاملاً موافقم که Speaking در روند کار بسیار موثره. حداقلش اینه که اگر نتونید خوب صحبت کنید، نمی تونید طرف رو قانع کنید و راحت آدم رو می پیچونه.

موفق باشید.
    Nothing is impossible

please be advised that any one willing to go to another country for the purpose of studying, is supposed to have a minimum standard knowledge of the language of that country.

sometimes some of our friends can not even say a complete simple sentence correctly, but they expect to get the US visa
    That is almost impossible.

When I said, being too good in speaking is not that important, I ment you would not to be as fluent of a native speaker.
    But if you have had serious problems in speaking, you should have improved your language before applying.

or at least try to be familiar with common expressions

The other important factor is your accent. if you do not know many words in English - like me - you should try to acquire a good accent. it is really rewarding. believe me.

Wish you the best

Senior Member saheb آواتار ها

من به نظرم سوالاتي نمي پرسند كه شما بخواهي از كلمات تخصصي ئ گرامرهاي پيچيده استفاده كني
    يك سري سوالات راحت كه شما مي توني جوابهاي آسان هم بدهي
    در ثاني به نظرم اگه زبان كسي اونقدر ضعيفه كه نمي تونه جواب سوالات ساده آفيسر را بده بهتره يك سالي يا يك ترمي ديفر كنه تا زبانش خوب شه بعد بره ديار غربت اخه اگه زبان بلد نباشي كه نمي توني با كسي دوست شي و اذيت مي شي!!!!
    HAPPINESS

Junior Member

به نظر من مساله ساده يا سخت بودن سوالات افيسر نيست
    آدم كه يه خورده استرس داشته باشه زبان مادريش هم يادش مي ره!!!!!!!
    من 1 دقيقه اول مصاحبه احساس مي كردم هيچي نمي شنوم.
    .Hope for the best and prepare for the worst

به نظر من به میزانی که شما زبان باید بدانید حتما می دانید و این موضوع را دانشگاه تشخیص میدهد نه مصاحبه کننده .
    اما مصاحبه کننده میخواهد بداند که آیا شمابر میگردید یا نه. لذا اصلا نگران این موضوع نباشید.

اصلا شنیدید که به کسی بگن چون شما زبان خوب حرف نمیزنید ردید!؟
    دنبال موارد اصلی باشید.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    به نظر من به میزانی که شما زبان باید بدانید حتما می دانید و این موضوع را دانشگاه تشخیص میدهد نه مصاحبه کننده .
    اما مصاحبه کننده میخواهد بداند که آیا شمابر میگردید یا نه. لذا اصلا نگران این موضوع نباشید.

دنبال موارد اصلی باشید.
    استدلال شما درسته ولی بوده اند کسانی که به علت زبان ضعیف رد شده اند. این مطلب را که ضعیف بودن زبان می تواند عامل رد شدن شما شود را حتی در وب سایت های نیمه رسمی (مثل وب سایتی که گلی عامری معرفی کرده است) هم نوشته اند.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط davoudi
    نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala

دنبال موارد اصلی باشید.
    استدلال شما درسته ولی بوده اند کسانی که به علت زبان ضعیف رد شده اند. این مطلب را که ضعیف بودن زبان می تواند عامل رد شدن شما شود را حتی در وب سایت های نیمه رسمی (مثل وب سایتی که گلی عامری معرفی کرده است) هم نوشته اند.
    زبان ضعيف كه البته ما ها نميتونيم بگيم چه تعريفي داره و افيسر بنابر مقتضيات حال تشخيص ميده بر روي رد شدن تاثير داره بخصوص در كشور هاي بهانه گير

Junior Member

سلام -من دو هفته دیگه مصاحبه دارم و و زبانم متوسط هست ولی میخواهم آنجا بگم زبان فارسی مصاحبه شوم . آیا ممکن است باعث رد شدنم شود؟ چون با ویزای تحصیلی میخوام برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb
    من به نظرم سوالاتي نمي پرسند كه شما بخواهي از كلمات تخصصي ئ گرامرهاي پيچيده استفاده كني
    من هم چند بار برای مهاجرت و هم برای استخدام در کانادا مصاحبه شده ام واگه ielts امتحان می دادم شاید 5 هم نمی شدم . اعتماد به نفس شما خیلی مهم است. یادتان باشد که ایرانی ها خیلی سلیس و بدون لهجه صحبت می کنند و سوالات هم معمولا ساده است. مهم این است که سوال را درست متوجه شوید. اگثر سوالها مشابه هم است.
    من listening خوبی دارم. در ایران خیلی انگلیسی گوش می کردم. در تهران شبی یک ساعت رادیو FM برنامه انگلیسی داشت و شبکه چهار سیما هم برنامه زبان اصلی داشت. در ماشین هم انواع نوار انگلیسی داشتم
    در ضمن اگر یاسخ را با لبخند یا با استرس و ناراحتی بدهید اثر متفاوتی در شنونده دارد. من اگر سوالی را متوچه نشوم با لبخند می گویم sorry, I did not get that

Junior Member

به نظر من اين كار رو نكنيد. سوال ها سوالهاي روتيني هستند. اگه از قبل تمرين كنيد قاعدتا مشكلي نداريد. officer ها واضح صحبت مي كنند.
    .Hope for the best and prepare for the worst

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)