صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 58

موضوع: گرفتن ویزای آمریکا و نرفتن به امریکا چه مشکلاتی به همراه داره ؟

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای آمریکا و نرفتن به امریکا چه مشکلاتی به همراه داره ؟

سلام
    منم ویزای دانشجویی گرفتم. اما نرفتم. دوباره اپلای کردم ویزا گرفتم و هیچ مشکلی نبود. حتی اولش نفهمید من نرفتم! گفت خوب چرا اومدی اینجا؟! منم گفتم مشکل داشتم نرفتم و حالا دوباره می خوام ویزا بگیرم. پرسید چرا نرفتی و بعد هم گفت مراحل قبلی تکرار می شه( کلیرنس) که 20 روزه کلیر شدم.

جای هیچ نگرانی نیست.

ا سلام دوستان اگه لطف کنن راهنمایی کنند ممنون میشم.
    من واسه فال 2014 پذیرش دارم بدون فاند. دبی مصاحبه رفتم و 14july ایمیل اومد که ویزا آماده هست . تاریخ I20 من 18 آگوست هست. طبق ایمیل من 90 روز فرصت دارم پیک آپ کنم ویزامو. سوال اول بعد از گرفتن ویزا چقد زمان داریم واسه وارد شدن به خاک آمریکا؟
    من قرار بود فاند TA بهم داده بشه که هنوز معلوم نیست! بنظرتون اگه من دیفر کنم واسه ترم بهار با توجه به اینکه یکی از استادا گفته از ترم بعد میتونه RA بهم بده بنظرتون میتونم بدون دوباره مصاحبه رفتن و با I20 جدید واسه ترم بعد برم آمریکا؟

Junior Member

سلام دوستان، منم سوالم مثل دوست بالایی هست با این تفاوت که:
    استادم همین دوهفته پیش بهم فاند داده (هنوز نامه آفر نیومده) و گفته ترجیح میده من پاییز بیام و اگر نشد دیفر میکنه واسه ترم بهار. حالا از اونجایی که خیلی دیره، می‌خواستم ببینم
    اول اینکه: اگر من الان برم مصاحبه ویزا و ویزام بعد از تاریخ درج شده رو I-20 برسه به دستم و دیفر کنم، آیا واسه ترم بهار باید دوباره اقدام به اخذ ویزا بکنم؟
    دوم: شنیدم برای پیکاپ 90 روز و رفتن به آمریکا بعد از پیکاپ هم 90 روز فرصت داریم، میشه از این فرصت استفاده کرد و با همون ویزا ولی I-20 جدید رفت آمریکا؟
    ممنون دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_r_1364 نمایش پست ها
    ا سلام دوستان اگه لطف کنن راهنمایی کنند ممنون میشم.
    من واسه فال 2014 پذیرش دارم بدون فاند. دبی مصاحبه رفتم و 14july ایمیل اومد که ویزا آماده هست . تاریخ I20 من 18 آگوست هست. طبق ایمیل من 90 روز فرصت دارم پیک آپ کنم ویزامو. سوال اول بعد از گرفتن ویزا چقد زمان داریم واسه وارد شدن به خاک آمریکا؟
    من قرار بود فاند TA بهم داده بشه که هنوز معلوم نیست! بنظرتون اگه من دیفر کنم واسه ترم بهار با توجه به اینکه یکی از استادا گفته از ترم بعد میتونه RA بهم بده بنظرتون میتونم بدون دوباره مصاحبه رفتن و با I20 جدید واسه ترم بعد برم آمریکا؟
    بعد ویزا 4 ماه وقت دارین و تا 1 ماه زودتر از i-20 نمیشه وارد بشین. در مورد ویزای مالتی ظاهرا این زمان 2 سال هست. سوال دوم هم در صورتی که این زمان رو پوشش بده جوابش مثبت هست.

Junior Member

سلام
    اگه می تونید من را راهنمایی کنید...
    کمتر از 2 ماه است که من و خانواده ام ویزایمان برای J1 , J2 حاضر است ولی DS2019 که با فاند بود باطل شده است. از دانشگاه دیگری دارم DS می گیرم ولی فاند ندارد. بنظر شما چیکار کنم؟ آیا این ویزا را بگیرم؟ آیا می شود از این ویزا برای دانشگاه جدید استفاده کرد ؟ آیا باید برای سفارت نامه بزنم؟ کجا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of South Carolina, Chemistry

سلام
    اول اینکه کی می خواهید آمریکا باشید؟ هروقت ویزا رو پیکاپ کنید 4 ماه مهلت ورود به آمریکا دارید.
    من در مورد ویزای F میدونم که امکانش هست فقط لازمه که برای سویس یک تغییر انجام بشه اما در مورد j اطلاعاتی ندارم. کدوم سفارت رفتید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nirvan نمایش پست ها
    سلام
    اگه می تونید من را راهنمایی کنید...
    کمتر از 2 ماه است که من و خانواده ام ویزایمان برای J1 , J2 حاضر است ولی DS2019 که با فاند بود باطل شده است. از دانشگاه دیگری دارم DS می گیرم ولی فاند ندارد. بنظر شما چیکار کنم؟ آیا این ویزا را بگیرم؟ آیا می شود از این ویزا برای دانشگاه جدید استفاده کرد ؟ آیا باید برای سفارت نامه بزنم؟ کجا؟

Junior Member

سلام
    من دبی رفته ام. یکی اینکه برای ترم آینده می خواهم آنجا باشم یعنی 4-5 ماه بعد و الان بیش 70 روز از ایمیل سفارت برای ویزام می گذرد و نمی دانم نوع ویزایم چیست. چون شنیده ام برای مولتیپل بجای 4 ماه فقط دوماه بعد از ویزا فرصت هست.
    ممنون می شوم من را راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    دوستان من با یه چالش مواجه شدم. من اواخر آپریل مصاحبه کردم و تا اوایل آگوست که تاریخ I 20 ام بود صبر کردم وقتی دیدم خبری از کلیر نیست چون یه پذیرش 3 ماهه از اروپا برای شرکت در یه آزمون داشتم برای اینکه این فرصت رو از دست ندم اومدم اروپا. حالا ذیروز بعد از نزدیک 5 ماه کلیر شدم ویزای اروپام هم تا آخر اکتبر اعتبار داره که اگه آزمون رو قبول شم دانشجوی PhD می شم و ویزام تمدید می شه. می خواستم اگه میشه بهم بگین اگه من با پاسم اواخر اکتبر یا اوایل نوامبر برم سفارت آمریکا ریکلیرنس می خورم چون مسافرت خارج داشتم؟ سوال دوم اگه اصلا نرم ویزای آمریکا رو پیکاپ کنم و بیخیال آمریکا بشم آیا اگر در آینده بخوام از آمریکا دوباره ویزا بگیرم واسم مشکلی پیش می آد؟ ممنون می شم جواب بدین خیلی فوریه.

سلام دوستان. من واسه ترم بهار میخواستم برم امریکا اما به دلیل جور نشدن پول میخوام دیفر کنم واسه پاییز 2015.
    من مصاحبه هم رفتم ولی فعلا جوابش نیومده. اما فرض کنیم که دو هفته دیگه کلییر شدم .اونوقت اعتبار ویزام تا فال 2015 محفوظ می مونه؟؟؟
    (من شنیدم تا 4 ماه وقت دارم پیکاپ کنم و بعد از لحظه پیکاپ هم 3 ماه . یعنی مجموعا 7 ماه میتونم رفتن رو به تعویق بندازم و مشکلی از بابت اعتبار ویزا پیش نیاد)

با سلام

من برای fall 2015 پذیرش بگیرم و آی 20 هم تا ژانویه بیاد. من می تونم برای ویزا از الان اقدام کنم؟ ایا ویزا رو برای fall 2015 الان میدن؟ با فرض زود اومدن میتونم برای عید برم؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)