صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 58

موضوع: گرفتن ویزای آمریکا و نرفتن به امریکا چه مشکلاتی به همراه داره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Drexel University

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای آمریکا و نرفتن به امریکا چه مشکلاتی به همراه داره ؟

سلام دوستان،
    بر عکس این موضوع چطوره؟ اگه ویزای شنگن بگیریم ولی به کشور مورد نظر نریم جاش به آمریکا بریم چی؟ بعدا برای ورود به اروپا مشکل ایجاد میکنه؟

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط silverspur871 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    بر عکس این موضوع چطوره؟ اگه ویزای شنگن بگیریم ولی به کشور مورد نظر نریم جاش به آمریکا بریم چی؟ بعدا برای ورود به اروپا مشکل ایجاد میکنه؟
    با ویزای شنگن که نمیشه رفت آمریکا!!!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    با ویزای شنگن که نمیشه رفت آمریکا!!!!!!!!!
    منظورم این بود که برای دو ویزای شنگن و ویزای آمریکا اقدام کنیم و بعد به آمریکا بریم. بعدا برای ورود به محدوده شنگن مشکل ایجاد میشه؟

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط silverspur871 نمایش پست ها
    منظورم این بود که برای دو ویزای شنگن و ویزای آمریکا اقدام کنیم و بعد به آمریکا بریم. بعدا برای ورود به محدوده شنگن مشکل ایجاد میشه؟
    مشکل خاصی بوجود نمیاد، فقط بلافاصله باید سفارت رو از اینکه نمیرید (با دلیلی قانع کننده) آگاه کنید و جوابشون رو نگه دارید چون حتمن ازتون در آینده میخوان که اینارو ارائه بدید.
    احتمال تبدیل شدن ویزاتون به ویزای سینگل در آینده هست.
    پ.ن: هزینه های جانبی رو هم باید درنظر بگیرید که برای شنگن خیلی زیاد هست. (بلیط های کانفریم شده و رزرواسیون هتل)

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh15 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای ویزای آمریکا اقدام کنم. ولی هنوز نامه حمایت مالی وزارت علوم را دریافت نکردم. اگر ویزا بگیرم و نتونم نامه وزارت علوم را بگیرم مجبورم که رفتن را کنسل کنم. سوال اولم اینه که ویزای امریکا تا چه مدت اعتبار داره؟ دوم اینکه اگه نرم دوباره بهم ویزا میدن؟ ممنون
    سلام. منظورتون ویزای چی هست که سوال کردین چقدر اعتبار داره؟؟ اگه ویزای امریکا رو بگیرید و نرید احتمال که دوباره بهتون ویزا بدن کمتر میشه.

سلام
    من اینجا در کانادا سوالاتم رو از کنسولگری امریکا در تورونتو میپرسم و خیلی سریع هم جواب میدن. اتفاقا در مورد ویزای B1/B2 هم سوال کردم چون خودم یکی دو هفته قبل گرفتم این ویزا رو. ایشون گفتن برا ایرانیا ویزای توریستی مالتی نمیدن و همش سینگل هست فعلا. گفت که ممکنه برا دانشجویی مالتی بدن ولی توریستی خیر. بعد هم گفت که مدت اقامتتون و اینکه اساسا با وجود داشتن ویزا بازم میتونید وارد خاک امریکا بشین یا خیر رو افسر CBP لب مرز تعیین میکنه. ولی در مجموع شنیدم که تا 6 ماه به ایرونیای دارای ویزای B1/B2 اقامت میدن در خاک امریکا.

Junior Member

دوستان سلام
    من ویزام امادس (کیس نامبرم اعلام شده تو سفارت ارمنستان) ولی بنا بر دلایلی قصد ندارم امسال برم.
    توصیه شما چیه که سالهای بعد به مشکل نخورم واسه ویزا؟ ویزا رو پیکاپ بکنم یا نه؟

Junior Member

هیچ مشکلی‌. من یه بار ویزای ف‌‌۱ گرفتم برای دکترا فیزیک و نرفتم، حدود ۳ سال بعدش دوباره درخواست ویزا دادم برای مستر روانشناسی‌. بی‌ هیچ مشکلی‌ گرفتم. فقط موقع مصاحبه پرسید که چرا یه بار گرفتم و نرفتم، و من هم بهش گفتم چون تصمیم گرفتم که رشتم رو عوض کنم.

Junior Member

سلام دوستان.می خواستم بپرسم اگر کسی clear شد (ویزای F1) دانشجویی و ویزای آمریکاش رو پیک آپ کرد ولی قبل از رفتنش به آمریکا ویزای یک کشور دیگه براش اومد و تصمیم گرفت اون کشور رو بره آیا مشکلی براش بوجود می آید برای دفعات بعدی که می خواد بره آمریکا؟ و اینکه آیا باید کار خاصی بکنه مثلاً به کنسولی مربوطه که ویزاش رو صادر کرده اطلاع بده این موضوع رو؟ ممنون می شم راهنماییم کنید. EMERGENCY هست... اگرچه جواب هایی اینجا موجود هست ولی من می خوام از زبون کسی که این کار رو کرده بشنوم. اگر هم کسی با اطمینان می دونه این قضیه رو ممنون می شم در میون بگذاره. مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    sharif- electrical eng

سلام دوستان
    من پارسال ویزای دانشجویی اف 1 اپلای کردم و اپلیکیشنم اپروود شدش. بااین حال چون ویزای کانادا رو گرفته بودم و میخواستم برم کانادا ویزای آمریکا رو پیکاپ نکردم.
    الان میخوام واسه یه کنفرانس برم آمریکا. توی فرم پر کردن موندم که چی بزنم. آخه من ویزا رو نگرفتم که گزینه issued رو انتخاب کنم. کسی میدونه من باید فرم رو به چه صورت پر کنم؟
    Switching to plan B

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)