صفحه 36 از 47 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 469

موضوع: گرفتن ويزا از ازبكستان (وقت سفارت، كليرنس و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ويزا از ازبكستان (وقت سفارت، كليرنس و ...)

سلام .
    کسی می دونه بیشترین زمان clearance یا انتظار تو تاشکند چقدر بوده؟ من اینجا از 1/5 ماه بیشتر ندیدم!
    راستی من برای 24 اکتبر وقت گرفتم. اگه کسی تو اون هفته هست که خوشحال میشیم همسفر بشیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr6g6 نمایش پست ها
    سلام .
    کسی می دونه بیشترین زمان clearance یا انتظار تو تاشکند چقدر بوده؟ من اینجا از 1/5 ماه بیشتر ندیدم!
    راستی من برای 24 اکتبر وقت گرفتم. اگه کسی تو اون هفته هست که خوشحال میشیم همسفر بشیم.
    سلام، من 55 روز طول کشید تا کلیر بشم، و احتمالا 24 اکتبر برای پیک آپ وقت بگیرم از سفارت.

Junior Member mitch آواتار ها

دوستان،
    ازبکستان هم مثل سایر کشورها محدودیت زمان در مصاحبه داره یا میشه تمام روزها و ساعت های available رو انتخاب کرد؟

Junior Member

هر روزی رو که خالیه میتونی انتخاب کنی. هیچ محدودیتی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mitch نمایش پست ها
    دوستان،
    ازبکستان هم مثل سایر کشورها محدودیت زمان در مصاحبه داره یا میشه تمام روزها و ساعت های available رو انتخاب کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar13 نمایش پست ها
    سلام، من 55 روز طول کشید تا کلیر بشم، و احتمالا 24 اکتبر برای پیک آپ وقت بگیرم از سفارت.
    \
    scale زمانی اینجا فرق داره! مبارک باشه. من بعد از 140 روز بی خبری از دوبی می خوام برم تاشکند! شما رشتتون چی بود.
    من که مستر مکانیکم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr6g6 نمایش پست ها
    سلام .
    حساب كتا نداره من يك روزه كليز شدم يعني همون موقع مصاحبه گفت پاسپورتتو فردا بيا با ويزا بگير!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng

سلام،
    نتیجه مصاحبه من برای دریافت روادید از نوع B1:
    ریجکت شده در تاریخ 7 اکتبر 2011. دلیل: افیسر گفت من قانع نشدم و خیلی صریح گفت من با شرایط شما (احتمالا منظور ایرانی ها بوده) آشنا نیستم. بعد از مصاحبه هم به من گفت: تازه من اصلا در حال حاضر .... ندارم(کلمه دقیقش یادم نیست احتمالا منظورش این بوده از اون کاغذا که میدن برای پروسه کلیرنس). بعدم گفت شما میتونی ایمیل بزنی به سفارتمون و بگی ..... که من دیگه اصلا بهش توجه نمی کردم فقط در آخر دلیل ریجکتی رو پرسیدم که در اول خودم ذکر کردم.
    نظر خودم اینه که: یه کم زیادی راجب موضوع کارم توضیح دادم و حواسم نبود از دهنم پرید و گفتم که این تازه اولین استپ از کارم و بعدا میخوام فلان کارا رو انجام بدم. (این فقط نظر شخصی امه)
    کلا: همه مودب بودند که به نظر من کاملا طبیعی 140/50 دلار میگیرن حالا چه اکسپت چه ریجکت دلیلی نیست که غیر مودب باشن.
    در ضمن: من از یک هفته قبل استرس کمی داشتم ولی روز مصاحبه اصلا استرس نداشتم (دلیلش رو خودم نمیدونم شاید استرسام تموم شده بود توی روزهای قبل)
    و... خدا رو شکر علی رغم نتیجه که خوب جالب نبود و علی رغم همه سختی ها همه چیز خوب بود چرا: چون من جمعه پرواز داشتم و همون روز مصاحبه. پرواز 1 ساعت تاخیر کرد و من 10 صبح از تو فرودگاه ازبک تازه خارج شدم. وقتمم همون 10 بود. یه خانمی که به ظاهر انگلیسی بلد بود گفت کجا میری؟ گفتم US Embassy اونم گفت اوکی و به راننده گفت منو برسونه و ایشون هم زحمت کشیدند و منو بردند جلوی SMS Hotel . خلاصه من 10:40 رسیدم و با کلی خواهش که بابا من پروازم تاخیر داشتو اینجوری بودو اونجوری شد رفتم تو و حدود ساعت 12 به وقت ازبک مصاحبه شدم. (وقت ازبک از تهران 1.5 ساعت جلو تره
    البته تمام موارد گفته شده دلیل بر این نیست که ازبکستان ویزا به ایرانی ها نمیده (تو پست های قبل همه جورش موجود هست)
    راستی من با خودم: گواهی اشتغال به کار بردم که (دید و راجبش پرسید )، گواهی حساب بانکی (تمایلی به دیدن نداشت ولی من بهش گفتم که دارم و یه نگاهکی انداخت)، ساپورت لتر از استادمم بردم که ثابت می کرد من دانشجو ام و این تحقیقو خودم انجام دادم (هیچ حرفی نشد و ندید)
    ارزوی موفقیت برای دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1995 نمایش پست ها
    حساب كتا نداره من يك روزه كليز شدم يعني همون موقع مصاحبه گفت پاسپورتتو فردا بيا با ويزا بگير!!!
    خوشحال شدیم واست. ما رو هم امیدوار کردی. رشتت چیه؟ مکانیکی میشناسی که 1 روزه شده باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من PhD عمران، دو تا از دوستام 1 ماه پيش PhD مكانيك ويزاگرفتن از تاشكنت و يكيشون 2 هفته و ديگري 20 روزه كلير شد، ويزا هم بر عكس دوبي اينجا مالتيپل ميدن به همه حتي مكانيك!

سلام. پاسپورت من باید تا وسط هفته به تاشکند برسه و هیچ پستی این کارو انجام نمیده.اگر کسی وسط هفته از طریق ترکیش ایر یا آذال میخواد به ازبکستان ببره لطف کنه و با بنده تماس دبگیره. بینهایت ممنون میشم. در ضمن هزینش هم هرچقدر باشه پرداخت خواهد شد. 09378262244

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)