صفحه 2 از 47 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 469

موضوع: گرفتن ويزا از ازبكستان (وقت سفارت، كليرنس و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت سفارت ازبكستان

نقل قول نوشته اصلی توسط shanshayanshan نمایش پست ها
    سلام برای ویزا نمیتونی خودت اقدام کنی من میخواستم راه برگشتو از ترکمنستان با قطار بیام زنگ زدم سفارت ترکمنستان گفت باید دعوتنامه داشته باشی ازبکستان هم همینو میگه!!!کسی میدونه جریان چی برای چی اذیت میکنن خب مگه بد توریست بره کشورشون پول خرج کنه اینکه دیگه ناز کردن نداره!!ویزا آمریکا کم بدبختی داره یه ویزا دیگه هم بهش اضافه شده!!ما ها کلا چندین و چند بار 7خان رستم رو طی میکنیم یه بار سر ادمیشن گرفتن بعد سر پست کردن مدارک به ایران بعد پول نمیشه به کالج آمریکایی فرستاد آخرشم بعد از کلی بدبختی میری سفارت میگه برو ترکیه ما با کیست آشنا نیستیم!!حکایتی
    تركمنستان با ازبكستان قطع رابطه هستند . از كسي شنيدم يه همچين چيزيو. من به سفارت ازبكستان ايميل زدم گفتند با كيس ايراني آشنا هستيم و مشكلي نيست. شما فاند داريد؟ اگه نداريد Bank Statement چقدر مي بريد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AMI4SAL نمایش پست ها
    من هم برای 6 جولای وفت دارم الآن هم دنبال ویزای ازبکستانم
    ويزا رو بسپر به كس ديگه ! سريعتر اينكار رو بكن! چون جمعه به جمعه پرواز داره از ايران به ازبكستان.

Junior Member

بله من هم از طریق همان آقای رخصت دارم ویزای ازبکستان می گیرم
    راستی ازبکستان به شما گفته برید ترکیه و با کیستان آشنا نیستند؟

نه ازبکستان نگفته برید ترکیه. گرجستان به بچه ها گفته بود ولی من شنیدم هرکی رفته گرجستان ردش کردن گفتن برو ترکیه و دبی ولی ازبکستان این مشکل رو نداشته.
    درباره bank statement هم من خودم به اندازه خرج 2 سالی که قرار اونجا برای دیپلم بخونم پول گذاشتم ولی مدرسه ام گفته بود بایید نشون بدی به اندازه یک سال پول داری ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه من شنیدم بعضی ها ریجکت شدن بخاطر اینکه آفیسر گفته پولی که تو بانک خرج تمام دوران تحصیلت رو در بر نمیگیره!
    برای ویزا هم آقای رخصت برای من ویزا ازبکستان رو 1 هفته ای گرفت الان دیگه دارم وسایلمو میبندم فردا صبح ساعت 7.15 پرواز دارم.ضمنا گفتید پرواز هفته ای 1 روز صحت نداره پرواز مستقیم بله فقط 1 روزه اونم ایران ایر هواپیماشم ایرباس ولی چندین و چند کانکتیک فلایت وجود داره که تو این سایت میتونید ببینید:www.bookingbuddy.com
    شاد باشید

Junior Member

نه ازبکستان نگفته برید ترکیه. گرجستان به بچه ها گفته بود ولی من شنیدم هرکی رفته گرجستان ردش کردن گفتن برو ترکیه و دبی ولی ازبکستان این مشکل رو نداشته.
    درباره bank statement هم من خودم به اندازه خرج 2 سالی که قرار اونجا برای دیپلم بخونم پول گذاشتم ولی مدرسه ام گفته بود بایید نشون بدی به اندازه یک سال پول داری ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه من شنیدم بعضی ها ریجکت شدن بخاطر اینکه آفیسر گفته پولی که تو بانک خرج تمام دوران تحصیلت رو در بر نمیگیره!
    برای ویزا هم آقای رخصت برای من ویزا ازبکستان رو 1 هفته ای گرفت الان دیگه دارم وسایلمو میبندم فردا صبح ساعت 7.15 پرواز دارم.ضمنا گفتید پرواز هفته ای 1 روز صحت نداره پرواز مستقیم بله فقط 1 روزه اونم ایران ایر هواپیماشم ایرباس ولی چندین و چند کانکتیک فلایت وجود داره که تو این سایت میتونید ببینید:www.bookingbuddy.com
    شاد باشید
    ممنون از اطلاعاتت، ما منتظر نتیجه مصاحبه شما هستیم. موفق باشید.

سلام دوستان من الان ازبکستانم پرواز ایران ایر 320 بویینگ حدود 2 ساعت پرواز. هتلمم هتل ازبکستان خوب البته از سفارت نیم ساعت فاصله داره!!
    اگه سوالی دارید ازم بپرسید.

Junior Member

خوشحالم که بسلامتی رسیدید
    پرواز وضعیتش چجوری بود(پر بود یا خالی می خوام ببینم وضعیت جا چجوریه؟)
    من روز پنج شنبه 23 جون درخواست ویزا رو به آقای رخصت دادم 100 تومن هم ریختم به حسابش می خوام ببینم که ویزام به نظر شما چند روزه آماده می شه آخه من اول جولای پرواز دارم؟

بی صبرانه منتظر نتیجه مصاحبه شماییم راستی لطفا یکبار وضعیتتون رو میگید(رشته،مقطع پذیرش، شهر،آنا در آمریکا،فاند و ...؟

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان من الان ازبکستانم پرواز ایران ایر 320 بویینگ حدود 2 ساعت پرواز. هتلمم هتل ازبکستان خوب البته از سفارت نیم ساعت فاصله داره!!
    اگه سوالی دارید ازم بپرسید.
    ايشالا سفرتون پربار باشه و دست پر برگرديد. علاوه بر سوالايي كه دوستمون پرسيدن من ميخوام اسم هتل و هزينه اقامتتون را ازتون بپرسم. و اينكه اينترنت داره يا نه؟! و اينكه ويزاي شما را هم آقاي رخصت هماهنگ كرده؟ و اگه با آقاي رخصت هماهنگ كرديد، رسوندن شما به سفارت هم بعهده گرفتند؟ اصلا چجوري رفتيد؟ با چه امكاناتي و چقدر هزينه. ممنون.

سلام.
    ممنون
    پرواز حدودا پر بود فکر کنم 80% پر بود شنیدم از هفته دیگه خیلی شلوغ میشه بخاطر اینکه دانشجو های زیادی از ایران دارن برای مصاحبه سفارت میرن این هفته من فقط یه نفر دیدم که برای این منظور بیاد.
    ویزای ازبکستانتون رو میگیرید مشکلی نباید داشته باشید از نظر من جای نگرانی نداره
    دررابطه با خودم هم من برای 2 سال پیش دانشگاهی درخواست دادم و پذیرش گرفتم قرارا دیپلم IB بگیرم اگه خواهر یا برادر تو سن 14.15.16 اینا دارید میتونم راهنماییشون کنم چطوری پذیرش بگیرن بورسیه بگیرن ... ایالت مدرسمم تو نیو مکزیکو شهر مانتزوما یه شهر خیلی کوچک نزدیک سانتافه!

سلمانی جان:ممنون.اسم هتل هتل ازبکستان 4 ستاره خیلی خوب به آقا رخصت شرایط تون رو بگید و هزینه ای که دوست دارید از نظر مالی ... خودش میدونه چی بوک کنه.درباره ویزا هم آره ایشون برای من تلکس فرستاد رفتم سفارت همون روز برای چاپ کردن ویزا رو. حواستون باشه باید 80$ دلار با خودتون برای هر ویزا ببرید وبزا هم یکبار ورود 15 روزس.ایشون لا ریما اومد دنبالم(ریما همون مشاور و تو آژانسش کار میکنه) منو رسوند هتل سیم کارت 10$ بهش میدید بهتون میده سفارت هم گفت منو میرسونه برای پیک آپ هم گفت باید بهش وکالت بدبد حالا رفتم سفارت درباره پیک آپ میپرسم شاید عین سوید قبول کنن براشون پست کنیم اونا هم برامون پست کنن.

Junior Member

سلام.
    ممنون
    پرواز حدودا پر بود فکر کنم 80% پر بود شنیدم از هفته دیگه خیلی شلوغ میشه بخاطر اینکه دانشجو های زیادی از ایران دارن برای مصاحبه سفارت میرن این هفته من فقط یه نفر دیدم که برای این منظور بیاد.
    ویزای ازبکستانتون رو میگیرید مشکلی نباید داشته باشید از نظر من جای نگرانی نداره
    دررابطه با خودم هم من برای 2 سال پیش دانشگاهی درخواست دادم و پذیرش گرفتم قرارا دیپلم IB بگیرم اگه خواهر یا برادر تو سن 14.15.16 اینا دارید میتونم راهنماییشون کنم چطوری پذیرش بگیرن بورسیه بگیرن ... ایالت مدرسمم تو نیو مکزیکو شهر مانتزوما یه شهر خیلی کوچک نزدیک سانتافه!

سلمانی جان:ممنون.اسم هتل هتل ازبکستان 4 ستاره خیلی خوب به آقا رخصت شرایط تون رو بگید و هزینه ای که دوست دارید از نظر مالی ... خودش میدونه چی بوک کنه.درباره ویزا هم آره ایشون برای من تلکس فرستاد رفتم سفارت همون روز برای چاپ کردن ویزا رو. حواستون باشه باید 80$ دلار با خودتون برای هر ویزا ببرید وبزا هم یکبار ورود 15 روزس.ایشون لا ریما اومد دنبالم(ریما همون مشاور و تو آژانسش کار میکنه) منو رسوند هتل سیم کارت 10$ بهش میدید بهتون میده سفارت هم گفت منو میرسونه برای پیک آپ هم گفت باید بهش وکالت بدبد حالا رفتم سفارت درباره پیک آپ میپرسم شاید عین سوید قبول کنن براشون پست کنیم اونا هم برامون پست کنن.
    آقاي رخصت به من گفتند 100$ ببرم سفارت. كلا چقدر هزينه ميشه يه هفته اونجا بمونيم. اينو ميخوام بدونم. من 100 هزارتومن كه براي خود آقاي رخصت ريختم. 145 هزار تومان به آقاي لطفي دادم براي اينكه بره سفارت ويزام را بگيره( 100$ هزينه ويزا و 4000 تومان و اياب و ذهاب) . ميخوام بدونم هزينه هتل را حساب كنم ديگه آخرشه؟ هتل اونجا با نهارو صبحانه است يا هزينه اونها را جدا حساب ميكنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)