صفحه 47 از 47 نخستنخست ... 3738394041424344454647
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 469 , از مجموع 469

موضوع: گرفتن ويزا از ازبكستان (وقت سفارت، كليرنس و ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : گرفتن ويزا از ازبكستان (وقت سفارت، كليرنس و ...)

سلام دوستان ،
    من جمعه از ازبکستان برگشتم ، با ویزا البته ! نمی خوام تکراری توضیح بدم ، بنابراین در مورد خودم می گم : 28 دسامبر مصاحبه داشتم ، رشته ام کامپیوتر و برای کارشناسی ارشد پذیرش داشتم ! فاند اصلاً نداشتم ، BS فقط به اندازه همون یکسالی که دانشگاه گفته بود داشتم ! research plan هم دانشگاه بهم نداده بود خودم نوشته بودم که اصلاً لازم نشد. تقریباً 6 سال سابقه کار داشتم و 3 سال یه جای دولتی بودم البته بصورت پیمانکار. همون سوالای همیشگی رو جواب دادم و هیچی اضافه تر ازم نپرسید و نخواست.
    کلیرنس نداشتم و فردای روز مصاحبه رفتم واسه pick up ویزا .
    از گروه ایرانی که باهم بودیم و البته برای تحصیل فقط یک نفر ریجکت شد و بقیه قبول شدن و دو نفر هم کلیرنس داشتن !
    امیدوارم همه موفق باشید فقط اینو بگم که آفیسر ها آدمای کاملاً منطقی هستن به هیچ وجه دروغ نگید و خودتون باشید چون یه دانشجوی پزشکی که برای کنگره یا همایش می خواست بره به دلیل دروغگویی و نداشتن اطلاعات کافی از جو سفارت و سوالای احتمالی به راحتی ریجکت شد.
    به امید موفقیت

Junior Member

ظاهرا بیشتر از طریق دانشجویی ویزا گرفتین. می خواستم بپرسم آیا کسی هست که ویزای توریستی گرفته باشه؟ هفته دیگه وقت سفارت دارم. میشه کمی در مورد سوالایی که آفیسرها در مورد ویزای توریستی می پرسن من رو راهنمایی کنین؟ براشون مهمه که انگلیسی خیلی خوب و روان صحبت کنم؟ خودشون رعایت می کنن اگه سوال را نفهمیدم تکرار کنن؟

Junior Member

بچه ها کسی این هفته 2 ژانویه وقت مصاحبه داشته؟ می خوام بدونم امروز سفارت بازه یا تعطیله؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mona_ha62 نمایش پست ها
    بچه ها کسی این هفته 2 ژانویه وقت مصاحبه داشته؟ می خوام بدونم امروز سفارت بازه یا تعطیله؟
    گروهی که این هفته تاشکند هستیم همه 4 ژانویه مصاحبه داریم. اولین روز کاریشونه احتمالا

Junior Member

سلام
    دوستان اگه کسی با پرواز این هفته (6th Jan) میره خوشحال میشم خبر بده همسفر بشیم.

سلام دوستان
    من دوشنبه (9 ژانویه وقت) دارم از سفارت تاشکند. امروز که زنگ زدم آژانس که ببینم ویزام رو از سفارت ازبکستان گرفتن یا نه، گفتن که سفارت امروز تعطیله و ویزا نمیده !!!!!!!! دارم دیوونه میشم از استرس و عصبانیت. گفتن که حالا شاید فردا ویزا بدن. خودم زنگ زدم سفارت ازبکستان و به خودم هم همینو گفتن. شنبه سفارت تعطیله اما یکشنبه بازه و حتما ویزا میدن. من دوشنبه ساعت 10 صبح مصاحبه دارم، اما حاضرم که یکشنبه با یه پرواز غیرمستقیم برم ازبکستان. الان سوالم اینه که به نظر شما اگه فردا ویزا ندادن وقتمو عقب بندازم یا منتظر یکشنبه بشم؟ تا چند روز قبل از مصاحبه میشه وقت رو عوض کرد؟
    ممنون میشم اگه از نگرانی درم بیارین و جواب بدین.

fبهتره شما وقت مصاحبه تونو عقب بیاندازید و هفته بعد برید. بعدا می تونید برای سفارت توضیح بدید که چرا دیر اومدید و شاید بتون زودتر ویزا بدن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط سمیرا الیاسی نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دوشنبه (9 ژانویه وقت) دارم از سفارت تاشکند. امروز که زنگ زدم آژانس که ببینم ویزام رو از سفارت ازبکستان گرفتن یا نه، گفتن که سفارت امروز تعطیله و ویزا نمیده !!!!!!!! دارم دیوونه میشم از استرس و عصبانیت. گفتن که حالا شاید فردا ویزا بدن. خودم زنگ زدم سفارت ازبکستان و به خودم هم همینو گفتن. شنبه سفارت تعطیله اما یکشنبه بازه و حتما ویزا میدن. من دوشنبه ساعت 10 صبح مصاحبه دارم، اما حاضرم که یکشنبه با یه پرواز غیرمستقیم برم ازبکستان. الان سوالم اینه که به نظر شما اگه فردا ویزا ندادن وقتمو عقب بندازم یا منتظر یکشنبه بشم؟ تا چند روز قبل از مصاحبه میشه وقت رو عوض کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیرا الیاسی نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتتو هروقت بخوای میتونی‌ کنسل کنی‌ روزی که من رفتم برای مصاحبه نصف کسایی که وقت گرفته بودن نیومده بودن! یعنی‌ اصلا کنسل هم نکرده بودن!! که بنظر من کار اشتباهی‌ چون دیگران اون وقتو می‌تونن بگیرن.
    بنظر من وأسا اگه ویزات اومد که کهلی‌ خوب اگه هم نیومد کنسل کن هفته بعدش برو!

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

ضمن تشكر از همگي دوستان، با آغاز سال 2012، تاپيكهاي مجزاي جديد براي تاشكند باز شده است، درخصوص وقت گرفتن از تاشكند مي توانيد به
    اينجا و درخصوص وضعيت كليرنس تاشكند مي توانيد به اينجا مراجعه نماييد. بنابراين، اين تاپيك در همين جا بسته مي شود،

با تشكر
    مديريت بخش امريكا
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)