صفحه 5 از 47 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 469

موضوع: گرفتن ويزا از ازبكستان (وقت سفارت، كليرنس و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت سفارت ازبكستان

نقل قول نوشته اصلی توسط salmaniai نمایش پست ها
    متن زیر دقیقا ایمیل آقای رخصت می باشد.

با سلام
    شماره تلکس دعوتنامه شما **** میباشد
    با این شماره میتوانید به کنسولگری ازبکستان درایران مراجعه وویزای خودتان را دریافت نمایید
    دقت فرمایید 2 قطعه عکس 3*4 به همراه 100 دلار پول هنگام گرفتن ویزا لازم هست
    اگر خودتان نمی توانید مراجعه نمایید با آقای لطفی تماس بگیرید 09126803073
    قبل از مراجعه به کنسولگری با خانم اکبری (کارمند سفارت ازبکستان )هماهنگ نمایید با شماره 22291519
    با تشکر
    حسین رخصت

خوب! به نظرتون چرا به من گفتند 100$؟ از من قبلش 100هزار تومان گرفته بودند. به حسابشون توی ایران ریخته بودم. فردا زنگ میزم کشف میکنم.
    دوستان ممنون می شم کسی راهنمایی کنه

من هم درست نفهمیدم. آقای رخصت تهران گفت 150 هزار باید بابت ویزا بدی و حرفی از این 100$ نزد. بالاخره 100 هزار یا 150 هزار و این 100$ دیگه چیه؟
    ماجرای این تلکس چیه و چقدر طول می کشه بگیریم و آیا پروسه اون جدا از ویزا است یا نه و اینکه کلا از لحظه شروع تا گرقتن ویزا چقدر طول می کشه؟

دوستان بعضی از سوالات همش هی داره تکرار میشه!!پیشنهاد میکنم پست های قبلی رو بخونید کلا هم 5 صفحه بیشتر نیست!
    من امروز با ریما رفتم تور شهر 25$ برای خودش گرفت حدود 10سون هم پول تاکسی و مترو شد(حدود 5دلار) 10 سون هم خرج 3 تا موزه. جالب قرآنی که عثمان داشت میخوند بعد کشتنش خونش ریخت رو قرآن اونجا بود خونش هم دیده میشد!حالا خیلی دراماتیک نمیکنم قضیه رو ولی مثل اینکه برای قرن 7 میلادی. یه قسمت داره مرکز مسلمونهاس میدونم الان میگید ای بابا تازه راحت شدیم بابا ول کن ولی نه جدا جای قشنگی توش بازار اینا هم داره موزه هم داره و جای قشنگی.درباه موزه ها یه جا هست اسمش مسجد امیر تیمور(همون تیمور لنگ خودمون انجا خیلی دوستش دارن!!)این مسجد موزس بین جاهایی هم که دیدم بنظرم از همه جا قشنگتر بوده.
    یجا هست فست فود Angels خیلی غذاش عالی از تمام چیز برگر هایی که تو ایران خوردم بهتر بود یه چیز برگر با نوشابه شد 6000سون حدود 3000تومان اینه که غذا هم ارزون کباب ترکی هم اینجا زیاد داره اونا هم همین حدود 6000تاس.تجربه استخر اینا هم بعدا میگم!
    درباره ویزا هم بلاخره فهمیدم جریان چی ببینید ریما به من گفت که بین 2 روز تا 2 هفته ممکن طول بکشه ویزا ازبکستان و هیچ قانون خاصی نداره که نه حتما مثلا 1 هفته طول بکشه یا 3 روز ولی ویزا درخواست دادن هم 3 حالت داره فوری نیمه فوری و معمولی مثلا قرار قوری 3 روزه بیاد ولی گفت شده تا 1 هفته هم طول بکشه!
    ویرایش توسط shanshayanshan : June 26th, 2011 در ساعت 03:53 PM

راستی یادم رفت بگم اگه برید هتل ازبکستان یه کلیسا کنارتون خیلی دل خوشی داره همیشه داره زنگ میزنه!!!منم دقت کردم کلا کاری به ساعت نداره هر 10 دقیقه یبار میزنگه یکی از دوستان پرسیده بود ناهار شام با هتل جواب نه فقط صبحانه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

بله بعد از مصاحبه برمیگردین ایران وپاسپورتتون را برای کسی که دعوت کننده شماست در ازبکستان میفرستین واسکن پاسپورت ایشون را برای سفارت ایمیل میکنین واعلام میکنین که ایشون ویزای شما رو میگیرن .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

بچه ها مهم نیست که الان شما چقدر واریز کردین 100 دلار یا 100 هزار تومان یا 150 هزار تومان این مبلغ بعنوان پیش پرداخت حساب میشه زمانیکه شما اومدین تاشکند این مبلغ واریزی شما از کل هزینه ها کسر میگردد.

دوستان واحد پول ازبکستان سوم و من به اشتباه میگفتم سون.
    شاد باشید

Junior Member

راستی هتل اینترنت رایگان داره یا نه؟

آره هم تو اتاق هم تو لابی Wi-Fi

Junior Member

سلام آقای رخصت
    خوش اومدید به این فروم. تو سایت سفارت زده که بعدازظهر روز بعد از مصاحبه برای دریافت ویزا مراجعه کنید.
    "In majority of cases, Consular Officers inform the applicants of their decision at the end of the interview. If the visa is issued, the applicants may normally collect the passport with the visa the next business day at 3:30 pm."
    با توجه به اینکه اونجا حضور دارید، معمولا زمان کلیرنس ویزا برای ایرونی ها تو تاشکند چند روزه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hrokhsat نمایش پست ها
    بله بعد از مصاحبه برمیگردین ایران وپاسپورتتون را برای کسی که دعوت کننده شماست در ازبکستان میفرستین واسکن پاسپورت ایشون را برای سفارت ایمیل میکنین واعلام میکنین که ایشون ویزای شما رو میگیرن .

Junior Member

پس اگه اینترنت در دسترس هست، مشتاقانه منتظر خبرهای مصاحبه هستیم. امروز مصاحبه داشتید دیگه؟ درسته؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط shanshayanshan نمایش پست ها
    آره هم تو اتاق هم تو لابی Wi-Fi

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)