صفحه 6 از 47 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 469

موضوع: گرفتن ويزا از ازبكستان (وقت سفارت، كليرنس و ...)

پیش فرض پاسخ : وقت سفارت ازبكستان

سلام دوستان تجربه مصاحبه و سفارت رو امشب تو PDF ای که دارم مینویسم کامل میکنم و نسخه ویرایش نشده و غیر نهایی رو به دوستانی که میخواهن ایمیل میکنم و حدود 1 تا 2 هفته دیگه نسخه نهایی رو تو سایت آپلود میکنم اونهایی که میخواهن این نسخه رو بهم پ.خ بزنند.
    فعلا خلاصه بگمم از ساعت 9 تا 11 داشتیم چک میشدیم!!!لباس هم ملت پیراهم و لی و یسری تی شرت و بعضی ها هم با شلوارک دختر ها هم اکثرا دامن داشتن من فقط یه ایرانی اونجا دیدم یه خانمی بود که قبلا آمریکا درس خونده بود اومده بود ایران دوباره بره مصاحبه گر یکم سوال پیچش کرد خالت چیکارس داییت چیکارس آمریکا چیکار میکنن تو چند جا کار کردی چرا کار کردی ...!!
    ولی من یکی دیگه مصاحبم کرد فقط گفت چرا داری میری آمریکا؟درآمد خانوادت چقدر؟و اینکه بعد از اینکخ درست تموم شد چکار میکنی؟
    بعدشم گفت یکم ادمینستریتیو پروسس داری(جمله مودبانه کلیرنس) احتمال داره توی چند روز آینده ویزا بگیری قبل از پروازت یا شاید یکم بیشتر طول بکشه ما بهت ایمیل میزنیم میگیم و گفت خیچ راهی وجود نداره که کسی دیگه بیاد ویزات رو بگیره یا پست کنی حتما باید خودت باشی برای همین من اگه تا آخر این هفته ویزا نگیرم میمونم(هفته بعد میبینمتون)
    شاد باشید

Junior Member

مبارک باشه، انشاءالله تا جمعه ویزاتو میگیری،توکل به خدا. خیلی ممنون از اطلاعاتت. اگه تونستی فایل PDF رو هر چند ناقص برای من بفرست.
    ضمنا" منتظر خبر کلیرنس هستیم

نقل قول نوشته اصلی توسط shanshayanshan نمایش پست ها
    سلام دوستان تجربه مصاحبه و سفارت رو امشب تو PDF ای که دارم مینویسم کامل میکنم و نسخه ویرایش نشده و غیر نهایی رو به دوستانی که میخواهن ایمیل میکنم و حدود 1 تا 2 هفته دیگه نسخه نهایی رو تو سایت آپلود میکنم اونهایی که میخواهن این نسخه رو بهم پ.خ بزنند.
    فعلا خلاصه بگمم از ساعت 9 تا 11 داشتیم چک میشدیم!!!لباس هم ملت پیراهم و لی و یسری تی شرت و بعضی ها هم با شلوارک دختر ها هم اکثرا دامن داشتن من فقط یه ایرانی اونجا دیدم یه خانمی بود که قبلا آمریکا درس خونده بود اومده بود ایران دوباره بره مصاحبه گر یکم سوال پیچش کرد خالت چیکارس داییت چیکارس آمریکا چیکار میکنن تو چند جا کار کردی چرا کار کردی ...!!
    ولی من یکی دیگه مصاحبم کرد فقط گفت چرا داری میری آمریکا؟درآمد خانوادت چقدر؟و اینکه بعد از اینکخ درست تموم شد چکار میکنی؟
    بعدشم گفت یکم ادمینستریتیو پروسس داری(جمله مودبانه کلیرنس) احتمال داره توی چند روز آینده ویزا بگیری قبل از پروازت یا شاید یکم بیشتر طول بکشه ما بهت ایمیل میزنیم میگیم و گفت خیچ راهی وجود نداره که کسی دیگه بیاد ویزات رو بگیره یا پست کنی حتما باید خودت باشی برای همین من اگه تا آخر این هفته ویزا نگیرم میمونم(هفته بعد میبینمتون)
    شاد باشید

تازه دوستان من هم خاله و داییم اونجان هم داداشم اونجاس هم قرار تو 1یکی دو سال آینده گرین کارد بگیرم اصلا ازم هیچکدوم از اینا رو نپرسید! اینه که کلا نگران نباشید نگهبانا هم همش روسی حرف میزنن پدر در اومد انقدر گفتم ینفر بیارید انگلیسی بلد باشه رسوا شدم! کلا یه چیز بگم تو این کشور هیچکی انگلیسی بلد نیست رفتم سوپر مارکت میگم نون بیار دمپایی میاره!اینه که آره خوشحال نباشید انگلیسی بلدید!

نقل قول نوشته اصلی توسط mivazar نمایش پست ها
    مبارک باشه، انشاءالله تا جمعه ویزاتو میگیری،توکل به خدا. خیلی ممنون از اطلاعاتت. اگه تونستی فایل PDF رو هر چند ناقص برای من بفرست.
    ضمنا" منتظر خبر کلیرنس هستیم
    ممنون مرسی ایمیلت رو برام پ.خ کن چطوری برات بفرستم بدون ایمیل آدرس!

Junior Member

خیلی خوشحالم که قبول شدید انشاالله که همگی قبول شویم و کلیرنس سریعی داشته باشیم
    راستی شما اطلاع دارید که ما(دانشجوی ایرانی) برای هر روزی که در تقویم سفارت خالی باشه می تونیم وقت بگیریم یا روز خاصی داره؟

Junior Member

این جواب سفارت به همین سوال من هستش:
    Yes, you can apply in our consular section with all members of your family. Please go to this link for scheduling appointments for your family. All members should be scheduled separately in one day and the same time: http://uzbekistan.usembassy.gov/appointment.html
    یعنی میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط AMI4SAL نمایش پست ها
    خیلی خوشحالم که قبول شدید انشاالله که همگی قبول شویم و کلیرنس سریعی داشته باشیم
    راستی شما اطلاع دارید که ما(دانشجوی ایرانی) برای هر روزی که در تقویم سفارت خالی باشه می تونیم وقت بگیریم یا روز خاصی داره؟

Junior Member

آقای رخصت که گفتند میشه بگیم ویزا رو یکی دیگه بگیره برامون! پس نمیتونیم؟! از کی پرسیدی که میشه ویزا رو داد به کسی یا نه؟ از خود آفیسر که ازت سوال میکرد؟
    ویرایش توسط salmaniai : June 27th, 2011 در ساعت 09:12 PM

Junior Member

برای مصاحبه باید مبلغی رو به حساب سفارت میریختی؟ چند؟ کجا؟ و چجوری؟
    تازه دوستان من هم خاله و داییم اونجان هم داداشم اونجاس هم قرار تو 1یکی دو سال آینده گرین کارد بگیرم اصلا ازم هیچکدوم از اینا رو نپرسید! اینه که کلا نگران نباشید نگهبانا هم همش روسی حرف میزنن پدر در اومد انقدر گفتم ینفر بیارید انگلیسی بلد باشه رسوا شدم! کلا یه چیز بگم تو این کشور هیچکی انگلیسی بلد نیست رفتم سوپر مارکت میگم نون بیار دمپایی میاره!اینه که آره خوشحال نباشید انگلیسی بلدید!

Junior Member

شما چه جوری وقت گرفتین تو سایت هر تاریخی می زنم ارور میده!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMI4SAL نمایش پست ها
    برای مصاحبه باید مبلغی رو به حساب سفارت میریختی؟ چند؟ کجا؟ و چجوری؟

Junior Member

شما چه جوری وقت گرفتین تو سایت هر تاریخی می زنم ارور میده!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)