صفحه 26 از 27 نخستنخست ... 161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 263

موضوع: انتقال پول به آمریکا

پیش فرض پاسخ : انتقال پول به آمریکا

تجربه انتفال مبالغ ذر خدود 100 هرار ذلار رو کسی به تازگی داشته؟ بهترین روش چیه؟
    ممنون

ارزی که دارم : 1000 دلار آمریکا (پی پال یا Venmo)
    ارزی که میخوام : ریال ایران
    نحوه مبادله : واریز ریال و سپس ارسال حواله
    نرخ ارز : توافقی (قیمت روز)
    ارسال به صورت گیفت است و بدون کسر کارمزد پی پال

Junior Member

سلام من مي تونم هر چقدر پول بخوام به بانك ubs سويس واريز كنم و در امريكا استفاده كنم؟
    امريكا نظارتي به بانك هاي سويس نداره؟

Junior Member

سلام دوستان، می‌خواستم مقداری پول از آمریکا به ایران ارسال کنم، اینجا دلار واریز می‌کنم به حساب بانکی و در ایران دلار یا ریال به قیمت روز دریافت می‌کنم. لطفا اگر کسی قصد انتقال پول به آمریکا دارد به من پیغام بده.

Junior Member

بهترین راه انتقال پول از اروپا به امریکا با کمترین ضرر چیه؟ چون وقتی به صورت آنلاین از حساب اروپایی به حساب امریکایی پول منتقل میشه هز دو طرف بانک ها یه پولی ورمیدارن واسه ترنسفر٬ بعد نرخ لحظه ای تبدیل پول اروپایی به دلار هم حساب میکنن مثلا امروز ممکنه نرخ بالاتر باشه٬ بعد موقع ترنسفر نرخ پایین اومده باشه و این یعنی ضرر. میخواستم بدونم یه چیزی مثل مانی اوردر هست که بشه پست کرد به امریکا؟ یا هر راه حل به صرفه تری؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi20 نمایش پست ها
    بهترین راه انتقال پول از اروپا به امریکا با کمترین ضرر چیه؟ چون وقتی به صورت آنلاین از حساب اروپایی به حساب امریکایی پول منتقل میشه هز دو طرف بانک ها یه پولی ورمیدارن واسه ترنسفر٬ بعد نرخ لحظه ای تبدیل پول اروپایی به دلار هم حساب میکنن مثلا امروز ممکنه نرخ بالاتر باشه٬ بعد موقع ترنسفر نرخ پایین اومده باشه و این یعنی ضرر. میخواستم بدونم یه چیزی مثل مانی اوردر هست که بشه پست کرد به امریکا؟ یا هر راه حل به صرفه تری؟
    Revolut یا Transferwise. هر دو mid-market rate رو براتون حساب میکنند با کارمزد خیلی جزئی.

Junior Member

سلام دوستان
    ارزی که دارم : 4000 دلار آمریکا

ارزی که میخوام : ریال ایران
    نحوه مبادله : واریز ریال و واریز دلار همزمان
    نرخ ارز : نرخ روز
    ممنون میشم اگه پیام بدید

Junior Member

سلام دوستان،
    من باید مقداری پول به حساب یک شرکت ارزیاب مدرک، و یک وکیل و همچنین اداره مهاجرت آمریکا (جمعا 6000 دلار) واریز کنم. متاسفانه این نگرانی وجود دارد که با کمک گرفتن از دوستان ساکن آمریکا سبب دور زدن تحریم ها و به دردسر انداختن خود و دوستانم شوم.
    همچنبن برخی از صرافیها از مسیرهای غیرقانونی پولها را واریز می کنند که ممکن است ناخواسته در روند مهاجرت مشکل ایجاد کند. لطفا دوستان اگر اطلاعات کامل و مستدل از مسایل قانونی انتقال پول جهت امور مهاجرت دارند راهنمایی بفرمایند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abcdeng نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من باید مقداری پول به حساب یک شرکت ارزیاب مدرک، و یک وکیل و همچنین اداره مهاجرت آمریکا (جمعا 6000 دلار) واریز کنم. متاسفانه این نگرانی وجود دارد که با کمک گرفتن از دوستان ساکن آمریکا سبب دور زدن تحریم ها و به دردسر انداختن خود و دوستانم شوم.
    همچنبن برخی از صرافیها از مسیرهای غیرقانونی پولها را واریز می کنند که ممکن است ناخواسته در روند مهاجرت مشکل ایجاد کند. لطفا دوستان اگر اطلاعات کامل و مستدل از مسایل قانونی انتقال پول جهت امور مهاجرت دارند راهنمایی بفرمایند.
    یه سری شرکت هست که تاپیک دارن در انجمن خدمات آگهی دهندگان یا تاپیک صرافی فروم
    امضا نامرئی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط abcdeng نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    خرد خرد بریزید هیچ مشکلی نیست. هزاران نفر ایرانی هر روز در امریکا به حساب ایرانی پول میریزن در ایران ریال دریافت میکنند و بالعکس
    شرکت ها هم دلار رو داقل 2 تومن گرونتر حساب میکنن حداقل برید صرافی اگر اونطور خواستید بریزید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)