صفحه 10 از 27 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 263

موضوع: انتقال پول به آمریکا

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : انتقال پول به آمریکا

لطفا پستهاي قبلي رو كامل و دقيق بخونيد. در صورتيكه مقررات رو رعايت كنيد، چيزي رو مخفي نكنيد، در فرودگاه ورودي آمريكا اظهارنامه گمركي پر كنيد و به سوالها دقيق و درست جواب بديد، نه كسي پول شما رو توقيف مي كنه، نه ازتون ماليات مي گيرن، نه جريمه مي كنن. من و بقيه دوستان مقررات رو توضيح داديم. تصميم گيري در مورد روش حمل يا انتقال پول يا ميزان پول با خودتونه. در ضمن يكي از دوستان در تاپيك ورود به آمريكا تجربه خودش رو در اين مورد نوشته. فكر كنم حدود يك ماه پيش.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید

دوست عزیز ممنون از توضیحات کاملت

این bed and breakfast ها که میفرمایید در مراکز شهرها به راحتی پیدا میشن؟ مطمئن و امن هستن؟ شبی چند دلار میگیرن؟ مثلا من اگر بخوام محله بروکلین نیویورک برم هست؟
    البته اگر ایرونی پیدا بشه که چند روزی اتاقی چیزی در اختیار ما بگذاره که بهتره ولی خب چیز صد در صدی نیست.

شما الان امریکا هستی؟ این روش انتقال پول از طریق صرافی رو آخرین بار کی انجام دادین؟ 100% مطمئن هست صرف نظر از هزینه اضافی؟ با تفاسیر این اگر بخوان برای من 5000 دلار بفرستن و مبلغ دلار رو 3000 تومن در نظر بگیریم کلاً میشه 5000 × 3350 به علاوه مثلاً 70 دلار درسته؟

باز دوستان دیگه اگر تجربه ای در مورد محدودیت مقدار پول انتقالی و ... دارن ممنون میشم بیان کنن.

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید

خواهش می کنم. من داخل گوگل سرچ می کنم معمولا.
    بچه ها تو نیویورک هستن. به من پ.خ. بده ببینم میشه با کسی هماهنگ کنید.
    من هم می رم نیویورک اما مدرسه ام منهتن هست و قبلا هم یک سال و نیم نیویورک بودم. برای این شاید بتونم به بچه ها معرفیتون کنم.

آخرین بار پارسال تابستون بود که دلار شده بود ۱۴۰۰ تومن اون موقع ۱۷۵۰ دراومد هر دلار با صرافی.

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeq_s نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از توضیحات کاملت

این bed and breakfast ها که میفرمایید در مراکز شهرها به راحتی پیدا میشن؟ مطمئن و امن هستن؟ شبی چند دلار میگیرن؟ مثلا من اگر بخوام محله بروکلین نیویورک برم هست؟
    البته اگر ایرونی پیدا بشه که چند روزی اتاقی چیزی در اختیار ما بگذاره که بهتره ولی خب چیز صد در صدی نیست.

شما الان امریکا هستی؟ این روش انتقال پول از طریق صرافی رو آخرین بار کی انجام دادین؟ 100% مطمئن هست صرف نظر از هزینه اضافی؟ با تفاسیر این اگر بخوان برای من 5000 دلار بفرستن و مبلغ دلار رو 3000 تومن در نظر بگیریم کلاً میشه 5000 × 3350 به علاوه مثلاً 70 دلار درسته؟

باز دوستان دیگه اگر تجربه ای در مورد محدودیت مقدار پول انتقالی و ... دارن ممنون میشم بیان کنن.
    با افزودن امتیاز از دوستانتان تشکر کنید.

You RARELY have one chance to make a good first impression but OFTEN have infinite chances to make up for a bad first impression

Junior Member

کسی نمونه این فرمی که برای اضافه 10000 دلار همرامون هستو داره یا نه؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_84 نمایش پست ها
    کسی نمونه این فرمی که برای اضافه 10000 دلار همرامون هستو داره یا نه؟
    حدود دو ماه پيش در تاپيك ورود به آمريكا پستهايي گذاشتم و مقررات رو در اين مورد با ذكر لينك به وبسايت CBP توضيح دادم. توي يكي از اون لينكها نمونه فرم هم هست كه ميتونيد از اونجا داونلود كنيد. يكي از دوستان هم تجربه خودش رو همونجا به طور مفصل توضيح داده. علاوه بر اون پستها در تاپيك ورود به آمريكا، پستهاي قبلي همين تاپيك رو هم مطالع بفرماييد. خيلي مطالب براتون روشن ميشه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

دوستان سلام من و همسرم امریکا زندگی می کنیم و می خواهیم یه مقداری دلار رو به ایران منتقل کنیم. اگر کسی می خواد از ایران پول بیاره ما می تونیم اینجا به حسابش دلار بریزیم و اون هم عین مبلغ رو برای ما تو حساب ایرانمون بریزه. اینجوری دیگه هیچ کدوم مجبور نیستیم هزینه صرافی بدیم قیمت دلار رو هم حد وسط خرید و فروش همون روز انتقال در نظر می گیریم. این کار به اعتماد دوجانبه نیاز داره. ولی بالاخره اینجا همه تحصیل کرده اند توی این فروم. به من مسیج بدین لطفا شاید تونستیم از این طریق مشکل رو حل کنیم.

سلام

من 1000 دلار دارم و میخوام از ایران بفرستم امریکا اما نمیخوام کارمزد صرافی بدم . کسی هست از امریکا بخواد پول بفرسته ایران ؟

لطفا با من تماس بگیرین

مصطفی
    ویرایش توسط zebarjadi : October 10th, 2013 در ساعت 07:51 PM دلیل: حذف اطلاعات تماس

Junior Member

سلام
    توی توافق نامه جدید ایران و 5+1 گفته شده که تسهیلاتی برای انتقال پول به دانشجوهای ایرانی داده شده. کسی اطلاعات بیشتری داره؟
    در ضرابخانه ای که سکه میزنند یک سکه هم به نام تو شد شد نشد نشد

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m.jafari نمایش پست ها
    سلام
    توی توافق نامه جدید ایران و 5+1 گفته شده که تسهیلاتی برای انتقال پول به دانشجوهای ایرانی داده شده. کسی اطلاعات بیشتری داره؟
    1. تا این توافقات به مرحله عمل برسه و مردم بتونن لمس کنن خیلی زمان میبره.
    2. اون مساله هم فکر میکنم مربوط به دانشجویان بورسیه میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

سلام
    دوستان کسی بوده توی فرودگاه ایران بیشتر از ۵۰۰۰ برده باشه و بهش گیر داده باشن؟ اگه گیر بدن چی میشه؟! یکی به من میگفت پول رو پخش کن توی کوله و کری‌آن و کیف دستی. کسی پیشنهادی مثل این داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)