صفحه 12 از 27 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 263

موضوع: انتقال پول به آمریکا

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : انتقال پول به آمریکا

هر نوع انتقال پول بين بانكهاي ايران و آمريكا (حتي به صورت غيرمستقيم و باواسطه) قدغنه و در صورتي كه بفهمن عواقب قانوني خواهد داشت.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام
    کسی اینجا در مورد انتقال پول ماهیانه به وسیله ی paypal تجربه ای داره ؟ (در مقایسه با صرافی ها و ...)
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط NiloufarQ نمایش پست ها
    سلام
    کسی اینجا در مورد انتقال پول ماهیانه به وسیله ی paypal تجربه ای داره ؟ (در مقایسه با صرافی ها و ...)
    مرسی
    درود بر شما
    من چند ماه پیش نزدیک 2000$ از فنلاند توسط paypal واسم فرستادن. البته پول دوستم در فنلاند یورو بود پس اون یه هزینه ی انتقال (حدود 40-50 دلار) پرداخت کرد و سه چهار روزه به دست من رسید و من یه هزینه ی تبدیل از یورو به دلار (حدود 30-40دلار) پرداخت کردم.
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Junior Member

سلام
    من دانشجو هستم و بار اولمه میخوام وارد آمریکا بشم. میخواستم بدونم مشکلی داره اگه ۱۰۰۰۰ دلار با خودم ببرم؟ تو فرودگاه ایران و آمریکا بهم گیری که نمیدن؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_j نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجو هستم و بار اولمه میخوام وارد آمریکا بشم. میخواستم بدونم مشکلی داره اگه ۱۰۰۰۰ دلار با خودم ببرم؟ تو فرودگاه ایران و آمریکا بهم گیری که نمیدن؟
    ممنون
    توي فرودگاه ايران كه قابل پيش بيني نيست و بچه ها تجربه هاي متفاوتي داشتن. ولي توي فرودگاه آمريكا بهتون گير نميدن. حتي بيشتر از ١٠٠٠٠ دلار هم ببريد در صورتيكه فرم مخصوص رو پر كنيد مشكلي نداره. بيشتر از ١٠٠٠٠ دلار نباشه كه حتي فرم پر كردن هم نميخواد. پستهاي قبلي همين تاپيك و تاپيك ورود به آمريكا رو بخونيد. مقررات رو توضيح دادم.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    توي فرودگاه ايران كه قابل پيش بيني نيست و بچه ها تجربه هاي متفاوتي داشتن. ولي توي فرودگاه آمريكا بهتون گير نميدن. حتي بيشتر از ١٠٠٠٠ دلار هم ببريد در صورتيكه فرم مخصوص رو پر كنيد مشكلي نداره. بيشتر از ١٠٠٠٠ دلار نباشه كه حتي فرم پر كردن هم نميخواد. پستهاي قبلي همين تاپيك و تاپيك ورود به آمريكا رو بخونيد. مقررات رو توضيح دادم.
    سلام مهراد عزیز می شه لطفا بفرمایید آیا حواله پول از ایران به امریکا از طریق صرافی های تو تهران مطمئن هست یا نه؟ کسی تجربه داره؟ راه بهتری هست؟ دوستم میخواد شهریه دانشگاهو بده و باید 12000 تا براش بفرستن امریکا..راهی داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Michigan, Architrecture

توی فرودگاه آمریکا که اگر ابراز کنید مشکلی نداره. خوشحال هم میشن که پول بیاد داخل مملکتشون. اگر هم دلیلش رو پرسیدند که می تونید I-20 تون رو نشونشون بدید که ببینند لازم دارید برای پرداخت شهریه و خرج زندگی.

در مورد فرودگاه اما که نمی دونم چی بگم. ولی من کلا پولم رو یک جا حمل نمی کنم. می تونید یک مقدارش رو توی چمدون بذارید و یک مقدارش رو توی کیف دستی. دیگه چه میشه کرد؟! توکل به خدا کنید دیگه. کلا ریسک داره. اما بالاخره گاهی چاره دیگه ای نیست. یا اگر فامیلی یا کسی دارید که می تونه لااقل 10000 تاش رو بعداً براتون بیاره هم می تونید یک بخش رو هم بدید به او.

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin نمایش پست ها
    سلام

من میخوام حدود 73000 دلار نقد با خودم ببرم امریکا که هزینه کل تحصیلم هستش برای یکسال. مشکلم اینه که چطوری از فرودگاه امام رد کنم؟ ولله ریسک نمیکنم که توی چمدان بزارم و بفرستمش تو بار. توی کیف دستی هم که دم گیت ورود به هواپیما برادران س... با دستگاه xray و بازررسی بدنی کنترل میکنن. ترجیحا خودم بیارم بهتره چون حواله کردن هم هزینه زیادی داره و هم خطر پیجوندن و تحریم هام از یه طرف دیگس.
    توی امریکا که فرم i20 من همین مبلغ رو نوشته. اوکی هست که declare کنم ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin نمایش پست ها
    سلام

من میخوام حدود 73000 دلار نقد با خودم ببرم امریکا که هزینه کل تحصیلم هستش برای یکسال. مشکلم اینه که چطوری از فرودگاه امام رد کنم؟ ولله ریسک نمیکنم که توی چمدان بزارم و بفرستمش تو بار. توی کیف دستی هم که دم گیت ورود به هواپیما برادران س... با دستگاه xray و بازررسی بدنی کنترل میکنن. ترجیحا خودم بیارم بهتره چون حواله کردن هم هزینه زیادی داره و هم خطر پیجوندن و تحریم هام از یه طرف دیگس.
    توی امریکا که فرم i20 من همین مبلغ رو نوشته. اوکی هست که declare کنم ؟
    درسته این مقدار واسه امریکایی ها از خداشونه که بیارین ولی حتی در صورت اعلام هم باز کمی شک برانگیز هستش. دقت کنید بحث من آمریکاست. از دوستانی که چنین تجربه ای داشتن بهتره نظر بدن ولی خیلی بعیده حتی یک تاجر این مقدار پول رو با خودش همراه ببره.
    و اما در مورد فرودگاههای ایران بستگی به شهرش داره !!! این رو جدی میگم... من تجربه ای در مورد اون فرودگاه نداشتم ولی مطمین باشید اگر بفهمند این مقدار پول همراهتونه یعنی بیش از 5000 تا دو تا راهکار میدن بهتون این رو شک نکنین!
    دقت کنید که منظور من اینه که اگر بفهمن. من نه قصد ترساندن دارم و نه ...نمیخوام پول بی زبونتون رو بکشن بالا!)
    یا اون فردی که فهمیده شما این همه پول دارین میبره پشت پرده میگه چقدر؟! شما میگین چی چقدر! اونم میگه خودت رو به اون راه نزن! بعد میفهمین بابا این ر ش و ه میخواد ولی این پول انقدر زیاده که بعیده به کمتر از 1000 تا یا حتی بیشتر قانع بشن.اصلا هم قبول نمیکنن دانشجو هستین یا ...
    قبول کردین معامله تمومه وگرنه هیچی بزرگترشون میاد و میگه 68000 تاش بمونه بقیش مال خودت...خوب این پول چی میشه؟ بهترین اتفاقی که میفته اینه که پرونده درست میشه خانواده تون میدوند اینور آنور تا نهایت پول رو بگیرن. البته بازم میگم احتمالا انجا هم ر ش و ه بخوان.
    البته ممکنه شما فردا مثلا پول رو به راحتی بیاری و بگین نه بابا اصلا عین خیالشون هم نبود من پول رو اوردم ولی نمیشه اصلا تعمیم داد.(همانطور که من تعمیم ندادم) ولی اگر بفهمن مطمین باشین...
    در هر حال تصمیم با خودتونه ولی توصیه میکنم اینقدر پول نبرین. من نه صرافم نه چیزی. مثل شما دانشجوام.
    صراف به راحتی هر مبلغی بخواین 70 دلار میگیره و 10 تومن هم میاد روی هر دلار میفرسته براتون. و یا ممکنه تو اون شهر ایرانی پیدا بشه دلار بده بهتون و تو ایران خانواده ریال یا حتی دلار بدن به مثلا برادر اون فرد و خیلی کارهای دیگه . ولی نهایتا هیچی هم نباشه این دلالای لا مصب! هستن.چه 1000دلار چه 50000 دلار 70 تا میگیرن.
    تنها مشکل تحریم هم همون بانک معروف BOA هستش وگرنه بسیاری از پولها از دبی واریز میشه کسی نه چیزی میگه نه چیزی میشنوه...به قول اون دوستمون بحث بحث پول وارد شدن و تزریق هستش!!
    موفق باشی.
    ویرایش توسط khalas : July 10th, 2014 در ساعت 04:27 AM

رشته و دانشگاه

بحث تزريق و اينها انقدر هم مقدس نيست براي آمريكا. بانكها انتقال پولهاي قلمبه رو به وزارت دارايي گزارش مي كنن. به خصوص كه گيرنده پول ايراني باشه. بحث مقررات پولشويي و تحريمهاي آمريكا هست نه اين بانك و اون بانك. در ضمن اون روش كه يكي اونجا توي ايران ريال بده به فاميل يكي و اينجا فاميل اون بابا دلار بده غيرقانوني هست و مشخصا براي اين كار قانون تصويب كردن و اگه بفهمن برخورد شديد مي كنن. در وزارت دارايي آمريكا اين روش به عنوان havaleh (همون حواله خودمون) شناخته ميشه. كلمات havaleh و Iran رو گوگل كنيد. مي دونم خيليها اينجوري پول رد و بدل مي كنن و كسي نمي فهمه ولي اگه بفهمن شر ميشه.

Junior Member

ببخشید دوستان عکس این انتقال چه جوریه؟ یعنی اگه یه شرکت امریکایی از امریکا بخواد مبلغی (زیر 500 دلار) به ایران واریز کنه چه راهی هست؟

به دلیل تحریم میشه از راه پست این انتقال انجام بگیره.؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)