صفحه 14 از 27 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 263

موضوع: انتقال پول به آمریکا

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتقال پول به آمریکا

کاملا درست می گی تقریبا واسه 5 هزار تا 90 دلار باید بیشتر پول بدیم، تقریبا بگیم 2 درصد بیشتر. یکی از بچه ها یه حرف جالبی زد. تو شهر هایی که ایرانی ها زیادن شاید حتی بشه دلار رو با کسی که می خواد پول به خانواده بفرسته عوض کرد یعنی دلار اونجا بگیریم ایران واسشون کارت به کارت کنیم. اینو که شنیدم یه مقدار خیالم راحت تر شد چون فکر می کنم با توجه به اینکه میگن سودی هم به پول ها تعلق نمیگیره بعضی ها باشن که حاضر بشن یه همچین کار هایی بکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    سلام
    هیچ خفتی در کار نیست. اگر دلمشغولی ندارید که ایوای چی میشه 5000 تا رو جاسازی کنید( من اصلا توصیه نمیکنم این کار رو) چون تازگیها خیلی فرق کرده بعضا چمدون ها رو هم میگردن. البته حتی اگر پیش شما هم نگردن باز ممکنه پول رو بردارن که اونوقت دیگه خیلی بدتر میشه و اصلا کاری نمیشه کرد.
    قبلا هم گفتم وزارت علوم فقط کارش مسخره بازی هست. نامه و اینا نمیده. حتی به من نامه نداد عوارض رو پرداخت نکنم. هر چند واقعا کسی که ببره از اون خراب شده 75 تومن چیزی نیست همون میشه 20 دلار خودمون!
    در ضمن صراف هم به این ترتیب عمل میکنه واسه هر مبلغی دقت کنید 60 یا 70 دلار میگیره + 20 تومن هم میاد روی قیمت دلار ازاد. وقتی میپرسی نمیگن ولی وقتی میفرستی میبینی میگن اخه بانک در دبی هم کارمزد باید حساب کنه که اون رو راست میگه!! مثلا یه بانکی در دبی پول بفرسته یه مبلغ کمی کار مزد برمیداره مثلا واسه 5000 تا تقریبا میشه 100000 تومن(البته تاجایی که میدونم) این 20 تومن اضافی همونه
    یعنی اینطوری حساب میشه 5000 تا:
    15988400= 60*3140+(3140+20)*5000
    البته معلوم نیست فردا دلار چند بشه
    هیچ خفتی هم در کار نیست. کسی با شما کاری نداره. من همون ساعتی که رسیدم تو فرودگاه پرسیدم بانک کجاست!! رفتم زودی ریختم و حساب باز کردم.
    یه نکته مهم: من طرفدار هیچ بانکی نیستم ولی دقت کنید خیلی ها با boa به مشکل برخورد کردن وقتی پول فرستاده شده. تو همین فروم بخونید متوجه میشید. با در نظر گرفتن تمام مسایل بانک دومی از اولی بهتره و من خودم حسابم رو بستم رفتم اون یکی fargo باز کردم. باز تصمیم با خودتون. صراف به من گفت سعی کن boa نباشه.
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Junior Member

سلام

من صفحات این تاپیکو خوندم اما در مورد کیس خودم نتونستم به نتیجه گیری برسم. اگر کسی مثل من فاند نداشته باشه و هیچگونه آشنایی هم در آمریکا نداشته باشه که پولو به حساب اون بریزه، برای پرداخت شهریه و هزینه ها چکار باید بکنه؟ فقط راه حمل فیزیکی پول می مونه؟ این هم که تو فرودگاه ایران خیلی ریسکیه. ممنون میشم راهنمایی بکنید. یه سوال دیگه اینکه مسترکارد یا ویزا تو آمریکا گیر می دن؟ تو فرودگاه ایران چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamfar1361 نمایش پست ها
    سلام

من صفحات این تاپیکو خوندم اما در مورد کیس خودم نتونستم به نتیجه گیری برسم. اگر کسی مثل من فاند نداشته باشه و هیچگونه آشنایی هم در آمریکا نداشته باشه که پولو به حساب اون بریزه، برای پرداخت شهریه و هزینه ها چکار باید بکنه؟ فقط راه حمل فیزیکی پول می مونه؟ این هم که تو فرودگاه ایران خیلی ریسکیه. ممنون میشم راهنمایی بکنید. یه سوال دیگه اینکه مسترکارد یا ویزا تو آمریکا گیر می دن؟ تو فرودگاه ایران چطور؟
    به مستر و ویزا کارت گیری نمی دن .مرکز کارت ها خود آمریکاس اما پول. اگه پول کمه چند قسمت کنید هر کدوم مثلا 5 هزار تا و چند جا بگذارید در فرودگاه. یکش هم کشف بشه بقیه محموله رد میشه! . این جا که اومدید حساب باز کنید و از طریق صرافی خانواده بقیه پول رو به حسابتون بریزند

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    به مستر و ویزا کارت گیری نمی دن .مرکز کارت ها خود آمریکاس اما پول. اگه پول کمه چند قسمت کنید هر کدوم مثلا 5 هزار تا و چند جا بگذارید در فرودگاه. یکش هم کشف بشه بقیه محموله رد میشه! . این جا که اومدید حساب باز کنید و از طریق صرافی خانواده بقیه پول رو به حسابتون بریزند
    البته منظورم همراه خودتون ببرین داخل هواپیما. متاسفانه هر روشی ریسک داره بهترین کار مقداری در حد معقول بیارین و بقیه رو براتون حواله کنند. ممنون از دوستان که تذکر دادن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    اگه یک محموله پول یا هر چیز دیگه کشف بشه بقیه بارهای شما رو با دقت خیلی خیلی بیشتری می گردند. چیزی که توصیه کردید اصلا کار مناسبی نیست چون صد درصد کسی که چنین کاری می کنه براش دردسر درست میشه.

Junior Member

دوستان کسی می دونه چه طور میشه پول رو از آمریکا به ایران حواله کرد.
    موضوع اینه که من برای یه موقعیت کاری تصمیم گرفته بودم برم آمریکا. قبلش هم اون جا دانشجو بودم و در حساب بانکی م پس انداز داشتم. ولی حالا به دلایلی از رفتن به آمریکا منصرف شده م. و میخوام پولی رو که در بانک (بنک آو امریکا) دارم بردارم.

کاری که به ذهن خودم می رسه اینه که پول رو به حساب یکی از بچه های ایرانی که در آمریکاست بریزم و در عوض خانواده ی اون فرد به حساب ایران من ریال واریز کنند. البته این روش خیلی مطمئن نیست!... کسی راه حل معقول تر و مطمئن تری سراغ داره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط somyjoon نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه چه طور میشه پول رو از آمریکا به ایران حواله کرد.
    موضوع اینه که من برای یه موقعیت کاری تصمیم گرفته بودم برم آمریکا. قبلش هم اون جا دانشجو بودم و در حساب بانکی م پس انداز داشتم. ولی حالا به دلایلی از رفتن به آمریکا منصرف شده م. و میخوام پولی رو که در بانک (بنک آو امریکا) دارم بردارم.

کاری که به ذهن خودم می رسه اینه که پول رو به حساب یکی از بچه های ایرانی که در آمریکاست بریزم و در عوض خانواده ی اون فرد به حساب ایران من ریال واریز کنند. البته این روش خیلی مطمئن نیست!... کسی راه حل معقول تر و مطمئن تری سراغ داره؟
    بستگی به مقدار پول هم داره خوب
    البته اون روش اگر واقعا به دوستتون اطمینان دارین راحت تر به نظر میرسه به خصوص اگر مصر نیستید دلار بیارید. البته اگر الان آمریکا هستید بهتره به بانک برید و بگید میخواید پول رو به حساب دوستتون بریزید بپرسید چطوری میشه بدون فی این کار رو کرد؟ چون بعضا فی زیادی میگیرن.
    راه حل معقول که خوب نداره مگر اینکه بتونید اون پول رو باخودتون به ایران بیارید که نمیدونم تا چه حد ممکن هست خروج ارز از آمریکا به مقدار زیاد و ورودش باز به ایران.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    بستگی به مقدار پول هم داره خوب
    البته اون روش اگر واقعا به دوستتون اطمینان دارین راحت تر به نظر میرسه به خصوص اگر مصر نیستید دلار بیارید. البته اگر الان آمریکا هستید بهتره به بانک برید و بگید میخواید پول رو به حساب دوستتون بریزید بپرسید چطوری میشه بدون فی این کار رو کرد؟ چون بعضا فی زیادی میگیرن.
    راه حل معقول که خوب نداره مگر اینکه بتونید اون پول رو باخودتون به ایران بیارید که نمیدونم تا چه حد ممکن هست خروج ارز از آمریکا به مقدار زیاد و ورودش باز به ایران.
    البته که اگر در آمریکا بودم پول رو نقد می کردم و با خودم می آوردم! به دلیل این که شهروند آمریکا نیستم هم مقدار پولی که می خوام حمل کنم قانونی هست. (از یک وکیل سوال کرده م). ولی مساله این جاست که من الان در ایران هستم و نمی خوام شخصن به آمریکا مسافرت کنم. سوال من این بود که راه حل نیمه رسمی انتقال پول "از آمریکا به ایران" چیه.
    ممنون

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط somyjoon نمایش پست ها
    البته که اگر در آمریکا بودم پول رو نقد می کردم و با خودم می آوردم! به دلیل این که شهروند آمریکا نیستم هم مقدار پولی که می خوام حمل کنم قانونی هست. (از یک وکیل سوال کرده م). ولی مساله این جاست که من الان در ایران هستم و نمی خوام شخصن به آمریکا مسافرت کنم. سوال من این بود که راه حل نیمه رسمی انتقال پول "از آمریکا به ایران" چیه.
    ممنون
    انتقال مستقيم پول از آمريكا به ايران كه غيرممكنه. راه باواسطه و عملي اينه كه اون پول رو با استفاده از western union به كسي در تركيه يا دبي يا يكي از اين كشورهاي اطراف حواله كنيد و بعد ازش بگيريد. خود اون حواله western union رو هم مي تونيد با استفاده از دبيت كارت بانك آمريكا پرداخت كنيد و به اين ترتيب حساب خالي ميشه. البته توجه داشته باشيد كه اگه با IP address ايراني به حسابتون لاگين كنيد، حسابتون بلاك ميشه.

در ضمن حسابتون رو كامل خالي نكنيد. ممكنه براي خريد آنلاين يا پرداخت اپليكيشن في بعدا بهش احتياج پيدا كنيد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

مناسب ترین راه حواله یا انتقال پول از اروپا یا دبی به آمریکا به حساب شخصی چیه؟ کدوم مسیر بهتر و کم هزینه تر است؟ حداکثر چقدر میشه فرستاد؟ 15000 یا 20000 دلار ممکن است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)