صفحه 15 از 27 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 263

موضوع: انتقال پول به آمریکا

Banned

پیش فرض پاسخ : انتقال پول به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    مناسب ترین راه حواله یا انتقال پول از اروپا یا دبی به آمریکا به حساب شخصی چیه؟ کدوم مسیر بهتر و کم هزینه تر است؟ حداکثر چقدر میشه فرستاد؟ 15000 یا 20000 دلار ممکن است؟
    اگر آدم ندارید در خارج که دلار بده بهتون، در ایران شما یا خانواده براش ریال بدن بهترین راه صرافی معتبر هست متاسفانه. یعنی چاره ای نیست. به خصوص اگر صرافی باشه که بتونه از طریق آمریکا براتون پول بریزه بهتره. البته کارمزد و اینا داره دیگه.

دوستان سلام٬ از ایران برای من قراره از طریق صرافی پول بفرستن که مستلزم اینه که routing number بانک من رو بدونن. بانک دو تا routing number داره٬ یکی برای paper and electronic و یکی هم برای wires. صرافی ها با کدوم کار میکنن؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط quicksatik نمایش پست ها
    دوستان سلام٬ از ایران برای من قراره از طریق صرافی پول بفرستن که مستلزم اینه که routing number بانک من رو بدونن. بانک دو تا routing number داره٬ یکی برای paper and electronic و یکی هم برای wires. صرافی ها با کدوم کار میکنن؟
    دومی هستش. اولی فقط برای داخل آمریکا کاربرد داره و شما باید wire transfer routing number رو بدین.

سلام بر همه من تجربيات شخصي را مي گم شايد به درد كسي بخوره
    من ابتدا در ولز فارگو حساب باز كردم و پدرم ٥٠٠٠ دلار توسط صرافي برام انتقال داد صرافي ها كلا با چندين شركت هست كه براي اتقال پول كار مي كنن كه يكي از اين شركت ها كه صراف من باهاش كار كرد در تهران هستش.
    و اما قضيه از اينجا شروع شد كه كارمند اين شركت در امريكا كه هندي هستش يك ماني اوردر را دوبار به حساب من گذاشته بود و باعث شد پول من بلاك بشه( البته من بعد از بلاك شدن اين اطلاعات را با دردسر از صراف به دست اوردم از جمله نام اون شركت انتقال دهنده و كارمندش)
    درواقع ايشون ٤٠٠٠ دلار ريخته بود و بانك ابتدا ٥٠٠٠ تا اعلام كرد و بعد كه فهميد همه پول را بلاك كرد و به من گفت اين پول بلاك مي مونه تا موقعه اي كه نامه اي از ماني اوردر بياري كه اين چك و شماره حسابي كه ازش صادر شده تقلبي نبوده و مشكلي نداشته.
    خوشبختانه صراف من كه ديد من تو دردسر افتادم پول ريال را به خانوادم برگردوند و واقعا مردونگي كرد. ولي مناسفانه اين شركت هنوز بعد از دو ماه پاسخگوي من نيست و صراف را هم مي پيچونه .
    و اما عمق فاجعه :بعد از كلي كلنجار كارمند اين شركت ( همون هندي) با من تماس گرفت و گفت خودتا جاي كسي كه اين ماني اوردر را صادر كرده جا بزن و با اينكار مشكلت حل مي شه !!!!!
    متاسفانه من هنوز با خودم كنار نيومدم كه مشخصات اين شركت بي مسئوليت را معرفي كنم كه كسي به دامشون نيوفته چون به طور مستقيم كسي باهاشون در ارتباط نيست و طرف صراف ها هستن .

خلاصه دوستان در انتخاب صراف دقت كنيد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadreza_z61 نمایش پست ها
    سلام بر همه من تجربيات شخصي را مي گم شايد به درد كسي بخوره
    من ابتدا در ولز فارگو حساب باز كردم و پدرم ٥٠٠٠ دلار توسط صرافي برام انتقال داد صرافي ها كلا با چندين شركت هست كه براي اتقال پول كار مي كنن كه يكي از اين شركت ها كه صراف من باهاش كار كرد در تهران هستش.
    و اما قضيه از اينجا شروع شد كه كارمند اين شركت در امريكا كه هندي هستش يك ماني اوردر را دوبار به حساب من گذاشته بود و باعث شد پول من بلاك بشه( البته من بعد از بلاك شدن اين اطلاعات را با دردسر از صراف به دست اوردم از جمله نام اون شركت انتقال دهنده و كارمندش)
    درواقع ايشون ٤٠٠٠ دلار ريخته بود و بانك ابتدا ٥٠٠٠ تا اعلام كرد و بعد كه فهميد همه پول را بلاك كرد و به من گفت اين پول بلاك مي مونه تا موقعه اي كه نامه اي از ماني اوردر بياري كه اين چك و شماره حسابي كه ازش صادر شده تقلبي نبوده و مشكلي نداشته.
    خوشبختانه صراف من كه ديد من تو دردسر افتادم پول ريال را به خانوادم برگردوند و واقعا مردونگي كرد. ولي مناسفانه اين شركت هنوز بعد از دو ماه پاسخگوي من نيست و صراف را هم مي پيچونه .
    و اما عمق فاجعه :بعد از كلي كلنجار كارمند اين شركت ( همون هندي) با من تماس گرفت و گفت خودتا جاي كسي كه اين ماني اوردر را صادر كرده جا بزن و با اينكار مشكلت حل مي شه !!!!!
    متاسفانه من هنوز با خودم كنار نيومدم كه مشخصات اين شركت بي مسئوليت را معرفي كنم كه كسي به دامشون نيوفته چون به طور مستقيم كسي باهاشون در ارتباط نيست و طرف صراف ها هستن .

خلاصه دوستان در انتخاب صراف دقت كنيد
    چطور ممکنه صراف خوب باشه ولی اون واسطه که در آمریکا پول میریزه کار درست نباشه!؟
    اینا همشون با هم در ارتباط هستن. البته من نمیدونم چرا کارمنده هندی بوده. البته بحث ولز فارگو نیست سایر بانکها هم بودن همین بحث پیش میومد.
    علاوه بر اینکه در انتخاب صراف باید دقت نمود(10 یا 20 دلار اینور اونور مهم نیست) باید در انتخاب بانکی که پول میخواید بفرستید هم باید دقت کنید. مثلا یکی از دوستان من فقط به خاطر بحث فرستادن بانکش رو از BOA به CHASE تغییر داد چون صراف بهش اینجوری گفت. کمااینکه یکی دیگر از دوستام دو بار به boa پول فرستادن براش، boa زنگ زده گفته بازم پول بفرستید، حال میده

درسته كه صراف و اين شركت با هم در ارتباط هستند ولي همينكه صراف اشتباه و قبول كرد و پول را برگردوند بازم مردونگي كرد مي تونست من و بازي بده در صورتيكه اين شركت هنوز پول صراف و نداده.
    در واقع صراف ها واسط هستند و انتقال پول با اين چند تا شركت هست كه تعدادشون خيلي كمه

راجع بانك مسلما بانك هاي wells fargo and chase به خاطر منافعشون كمتر سخت مي گيرن وحتي شعبه با شعبه متفاوته مثلا يك شعبه ولز فارگو به من گفت چون سوشيال نامبر نداري نمي توني سكيور كرديت كارد بهت بديم ولي يك شعبه كه يك خانم افغاني مسئول باز كردن حساب بود به راحتي بدون سوشيال سكوريتي بهم سكوريتي كرديت داد

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیام مدیریت

دوستان گرامی،

لطفا درخواست خود در مورد خرید و فروش ارز با متقاضیان دیگر را در تاپیک
    صرافی فروم و سوال در مورد حواله پول ازطریق صرافی یا بانک را در این تاپیک مطرح نمایید. ارسالهای اخیر به دلیل عدم ارتباط با موضوع خذف شدند.

با احترام

سلام.

من و همسرم برای ترم پایی وارد آمریکا میشیم. من به عنوان F2 هستم. میخواستم بدونم آیا من هم میتونم اونجا حساب شخصی داشته باشم ؟ واینکه اگر نه و اگر پولی مثلا 4000 $ به حساب همسرم از ایران و یا یک شرکت خارجی ریخته بشه اونوقت مشکلی پیش نمیاد؟

من میتونم بصورت FreeLance کار کنم. اگر از شماره حساب همسرم استفاده کنم مشکلی داره ؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanGamer نمایش پست ها
    سلام.

من و همسرم برای ترم پایی وارد آمریکا میشیم. من به عنوان F2 هستم. میخواستم بدونم آیا من هم میتونم اونجا حساب شخصی داشته باشم ؟ واینکه اگر نه و اگر پولی مثلا 4000 $ به حساب همسرم از ایران و یا یک شرکت خارجی ریخته بشه اونوقت مشکلی پیش نمیاد؟

من میتونم بصورت FreeLance کار کنم. اگر از شماره حساب همسرم استفاده کنم مشکلی داره ؟
    شما می‌تونید با همسرتون حساب مشترک داشته باشید. ظاهراً برخی‌ بانک‌ها هستن که به دارنده ویزای F2 هم اجازه افتتاح حساب به تنهایی میدن. توضیح بیشتر در این مورد رو می‌تونید در تاپیک بانکی‌ بخونید.
    انتقال پول از خارج آمریکا اگه رقمش خیلی‌ درشت نباشه مشکل نداره. گیر دادن بانک‌ها در این مورد با هم فرق داره و رویه یکسانی وجود نداره. بعضی‌‌ها به انتقال ۱۰۰۰۰ به بالا حساسیت دارن، بعضی‌‌هاشون به ۵۰۰۰ تا هم گیر میدن. می‌تونید پست‌های قبلی‌ همین تاپیک رو برای توضیح بیشتر بخونید.
    در ضمن شما با ویزای F2 اجازه هیچ نوع اشتغال ندارید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

دوستان عزیز شرمنده من اولین بار به این سایت میام من تازه گی لاتاری برنده شدم اول کسی را ندارم منو ساپورت کنه اگه خودم . خودمو ساپورت کنم و مثلا 200 هزار دلار تو حساب ارزی بزارم اکی است و ثانیا بعدا از طرف دولت امریکا روی این مبلغ مالیات نمیگیرن و من برای اوردن سرمایه به امریکا حدود 500 هزار تا باید مالیات بدم یا روش هم است که مالیات ندم و اصلا عاقلانه است که بیارم یا نه یا به تدریج بیارم ممنون میشم پاسخمو بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)