صفحه 21 از 27 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 263

موضوع: انتقال پول به آمریکا

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

پیش فرض پاسخ : انتقال پول به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmahmoodi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان به خصوص استاد علامه آقا مهرداد. من ماه آینده دارم آمریکا به همراه همسرم. از اونجایی که بیش از 10 هزار تا نمیتونیم بیاریم و واسه شهریه و خرج زندگی باید 30 هزار تا داشته باشیم به محض ورود به امریکا عزیزان چه راهی رو پیشنهاد میدین؟ صرافی ها تنها راهه؟ قضیه رفع تحریما راهو باز نکرده واسه ارسال پول؟
    بیشتر از ۱۰ هزار تا هم میشه آورد. فقط باید در فرودگاه اعلام کنید که چقد پول همراهتون هست.
    من مسئول حرف هایی هستم که می زنم نه برداشتی که دیگران از حرف هایم می کنند.

در فرودگاه امام مگه قانون این نیست که هر نفر بیشتر از 5000 تا نمی تونه خارج کنه از کشور؟

ApplyAbroad Hero

در فرودگاه امام مگه قانون این نیست که هر نفر بیشتر از 5000 تا نمی تونه خارج کنه از کشور؟
    من دوستم 100 هزار دلار نقد آورد آمریکا!
    توی ایران نمی دونم اعلام کرده یا نه، ولی توی آمریکا توی فرم نوشته و کاریش هم نداشتن! واسه شهریه و این داستاناش گفته میخوام

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

قانونش هست اما سخت نمیگیرن و نمیان کسی رو بگردن که ببینن چقدر دلار همراهش میبره.
    من مسئول حرف هایی هستم که می زنم نه برداشتی که دیگران از حرف هایم می کنند.

Junior Member

کسی هست که بتونه یکم اطلاعات بده راجع به انتقال پول از آمریکا به ایران؟

من تاپیک فعالی راجع بهش پیدا نکردم.
    چه راه هایی کمترین هزینه رو دارن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    مشكل گير دادن و بلاك كردن حساب سر حواله پول بچه هاي ايراني هم با chase پيش اومده و هم با Bank of America. در مورد اينكه wells fargo و discover هم تا به حال سر حواله پول سابقه اذيت كردن بچه هاي ايراني رو داشتن يا نه اطلاعي ندارم. خود من چون تجربه اي در مورد حواله پول از خارج از آمريكا به حسابم نداشتم اطلاعاتم مبني بر تجربه بقيه است و تجربه شخصي ندارم.

Discover بانكي هست كه كلا آنلاين هست و شعبه فيزيكي نداره. خود من در اين چند سالي كه باهاشون حسابهاي مختلف داشتم خيلي ازشون راضي بودم و بين همه حسابهاي جاري كه داشتم به نظر من از همه بهتره از هر لحاظ. در مورد Discover در تاپيك مسايل بانكي بيشتر توضيح دادم.

در مورد مينيمم موجودي حسابها هم بايد مقررات هر بانكي رو بخونيد. قانون ثابتي وجود نداره. از بانك به بانك فرق مي كنه. براي توضيحات كلي مسايل بانكي هم مي تونيد پستهاي من رو در تاپيك كدام بانك چه نوع حسابي و همچنين تاپيك برخي كارهايي كه بايد پس از ورود به آمريكا انجام دهيد بخونيد. از سپتامبر ٢٠١٢ به بعد.
    سلام
    ببخشید چرا حساب را میبندند؟ ما چه مدرکی رو باید نشون بدیم به بانک که پول ما از راه خلاف در نیامده؟
    انتقال وقتی از یک کشور خارج از ایران هم انجام میشه حتی اگر ما ایرانی هم نباشیم تو آمریکا به مشکل میخوریم؟
    اون trigger پول شویی توسط IRS، حتی در مورد انتقال از حسابی داخل امریکا به حساب ما هم رخ میده؟مثلا 10 بار 10 هزار تا؟!
    من سوئد عموم هستش اونم بزنه مشکل پیش میاد؟
    پی پال چطور؟برای مبلغ نزدیک 100 هزار تا؟ در ده بار مثلا
    صراف ایرانی در امریکا رو چطوری پیدا کنیم؟جطور سرچ کنیم
    http://www.piroozexchange.com/ اینو من پیدا کردم، مرسی
    ویرایش توسط frontwise : July 8th, 2016 در ساعت 02:13 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadreza_z61 نمایش پست ها
    سلام بر همه من تجربيات شخصي را مي گم شايد به درد كسي بخوره
    من ابتدا در ولز فارگو حساب باز كردم و پدرم ٥٠٠٠ دلار توسط صرافي برام انتقال داد صرافي ها كلا با چندين شركت هست كه براي اتقال پول كار مي كنن كه يكي از اين شركت ها كه صراف من باهاش كار كرد در تهران هستش.
    و اما قضيه از اينجا شروع شد كه كارمند اين شركت در امريكا كه هندي هستش يك ماني اوردر را دوبار به حساب من گذاشته بود و باعث شد پول من بلاك بشه( البته من بعد از بلاك شدن اين اطلاعات را با دردسر از صراف به دست اوردم از جمله نام اون شركت انتقال دهنده و كارمندش)
    درواقع ايشون ٤٠٠٠ دلار ريخته بود و بانك ابتدا ٥٠٠٠ تا اعلام كرد و بعد كه فهميد همه پول را بلاك كرد و به من گفت اين پول بلاك مي مونه تا موقعه اي كه نامه اي از ماني اوردر بياري كه اين چك و شماره حسابي كه ازش صادر شده تقلبي نبوده و مشكلي نداشته.
    خوشبختانه صراف من كه ديد من تو دردسر افتادم پول ريال را به خانوادم برگردوند و واقعا مردونگي كرد. ولي مناسفانه اين شركت هنوز بعد از دو ماه پاسخگوي من نيست و صراف را هم مي پيچونه .
    و اما عمق فاجعه :بعد از كلي كلنجار كارمند اين شركت ( همون هندي) با من تماس گرفت و گفت خودتا جاي كسي كه اين ماني اوردر را صادر كرده جا بزن و با اينكار مشكلت حل مي شه !!!!!
    متاسفانه من هنوز با خودم كنار نيومدم كه مشخصات اين شركت بي مسئوليت را معرفي كنم كه كسي به دامشون نيوفته چون به طور مستقيم كسي باهاشون در ارتباط نيست و طرف صراف ها هستن .

خلاصه دوستان در انتخاب صراف دقت كنيد
    من اصلا متوجه حرف این دوستمون نشدم
    اخه مگر مانی اردر paper based نیست؟
    مگر شرکت پست صادرش نمیکرد؟

دوستان لطفا راهنمایی کنید
    3 تا سوال قبلم هم کسی تونست جواب بده
    جریان سورس پول غیر بانکی و بانکی در پی پال چیست؟ و آیا سورس غیر بانکی غیر معتبر است؟(این که اساس انتقال پول بین یکدیگر را در پی پال میبره زیر سوال!!) و چه دردسری در سر دریافت کننده میتونه درست کنه؟
    و از کجا میشه سورس بانکی پیدا کرد؟

Junior Member parsa_nik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکتری مهندسی برق قدرت

سلام دوستان
    من حدود ۶۰۰ دلار تو امریکا نیاز دارم و میتونم معادل ریالیش رو تو ایران تقدیم کنم
    کسی میتونه کمک کنه؟

Junior Member

پس با این حساب به صرافی ها هم نمیشه اعتماد کرد که پول رو بی دردسر جابجا کنند؟! کسی اگر مطمئن میشناسه و باهاشون کار کرده و راضی بوده خواهش می کنم معرفی کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)