صفحه 22 از 27 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 263

موضوع: انتقال پول به آمریکا

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

پیش فرض پاسخ : انتقال پول به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط etemaadi نمایش پست ها
    پس با این حساب به صرافی ها هم نمیشه اعتماد کرد که پول رو بی دردسر جابجا کنند؟! کسی اگر مطمئن میشناسه و باهاشون کار کرده و راضی بوده خواهش می کنم معرفی کنه.
    تقریبا تمام صرافی های تایید شده از طرف بانک مرکزی امین هستند و مشکلی از این بابت ندارند. شما میتونید برای این کار به میدان فردوسی یا استانبول برید و یا اول از سایت ببینید کدام صرافی ها معتبرتر هستند، از برندش میتونید بفهمید. منتهی کلا جابجا کردن پول کمی زمانبره و استرس زا و ممکنه در چند نوبت واریز بشه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط frontwise نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید چرا حساب را میبندند؟ ما چه مدرکی رو باید نشون بدیم به بانک که پول ما از راه خلاف در نیامده؟
    انتقال وقتی از یک کشور خارج از ایران هم انجام میشه حتی اگر ما ایرانی هم نباشیم تو آمریکا به مشکل میخوریم؟
    اون trigger پول شویی توسط IRS، حتی در مورد انتقال از حسابی داخل امریکا به حساب ما هم رخ میده؟مثلا 10 بار 10 هزار تا؟!
    من سوئد عموم هستش اونم بزنه مشکل پیش میاد؟
    پی پال چطور؟برای مبلغ نزدیک 100 هزار تا؟ در ده بار مثلا
    صراف ایرانی در امریکا رو چطوری پیدا کنیم؟جطور سرچ کنیم
    http://www.piroozexchange.com/ اینو من پیدا کردم، مرسی
    wellsfargo کم دردسر ترین بانک برای انتقال پول هست. من اون اولش که اومده بودم رفتم BOA یه جورایی میگفتم پول از دبی میاد مشکلی هست هی میگفت تو ایرانی هستی پول از ایران میاد دیگه و نیمشه. رفتم WELLSFARGO گفتن اصلا مشکلی نیست

من از یک صرافی پرسیدم برای 100k$ گفت مشکلی نیست قیمت حواله رو هم خدودا 50 تومن بالاتر گفت و یه مبلغ محدود حدود 50 دلار کارمزد
    به نظرتون خوبه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    من از یک صرافی پرسیدم برای 100k$ گفت مشکلی نیست قیمت حواله رو هم خدودا 50 تومن بالاتر گفت و یه مبلغ محدود حدود 50 دلار کارمزد
    به نظرتون خوبه؟
    حداکثر انتقال چقد هست؟ میشه هر ماه فرستاد؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

به نظرتون خوبه؟
    چه 1 دلار چه صد هزار تا قیمت تقریبا اونطوریه. ولی چون رقم بالاست اونا اومدن کارمزد رو کم کردن به جاش حواله رو زیاد کردن تا سود قلمبه ای ببرن. معمولا 20 تومان جواله اضافی بعلاوه 70 دلار این حدودا.

نقل قول نوشته اصلی توسط M0whsn نمایش پست ها
    حداکثر انتقال چقد هست؟ میشه هر ماه فرستاد؟
    فکر نمیکنم حداکثری داشته باشه ولی خوب دانشچویی که هفته ای 1 میلیون دلار داره میاد به حسابش دانشجو نیست!! یا بیزینس من یا داره پول شویی میکنه
    فکر مبکنم باید معقول باشه اونم از طرف بانک و مثلا دولت امریکا اعمال میشه اونم یرای ما ایرونی ها ولی در قانون کلی تجاری بانکی دنیا فکر نمیکنم جداکثری وجود داشته باشه
    البته بنده خودمو صاحب نظر نمیدونم دوستان با تجربه ترن

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    چه 1 دلار چه صد هزار تا قیمت تقریبا اونطوریه. ولی چون رقم بالاست اونا اومدن کارمزد رو کم کردن به جاش حواله رو زیاد کردن تا سود قلمبه ای ببرن. معمولا 20 تومان جواله اضافی بعلاوه 70 دلار این حدودا.
    حالا به نظرتون منطقیه که ادم برای انتقال 100 هزاار تا 1500 تا سود به صرافی بده؟ خوب CASH ببره تو مرز امریکا که اگه اعلام کنی چقدر داری مشکلی نیست
    میمونه فزودگاه امام؟ اونجا ببینن بیشتر داری چه کار میکنن مثلا؟ ضبط که نمیکنن؟؟؟
    اگه نرخ حواله رو 20 تومن بالاتر بزنن که منصفانه است

حالا به نظرتون منطقیه که ادم برای انتقال 100 هزاار تا 1500 تا سود به صرافی بده؟ خوب CASH ببره تو مرز امریکا که اگه اعلام کنی چقدر داری مشکلی نیست
    میمونه فزودگاه امام؟ اونجا ببینن بیشتر داری چه کار میکنن مثلا؟ ضبط که نمیکنن؟؟؟
    اگه نرخ حواله رو 20 تومن بالاتر بزنن که منصفانه است
    خودم زنگ زدم فرودگاه پلیس گفت اگه میخوای بیشتر از 5000 تا ببری میری بانک مرکزی اظهار نامه میدی
    کسی تا حالا این کار رو کرده؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

خودم زنگ زدم فرودگاه پلیس گفت اگه میخوای بیشتر از 5000 تا ببری میری بانک مرکزی اظهار نامه میدی
    کسی تا حالا این کار رو کرده؟
    دوست من شما مگه تا حالا خارج نشدی از کشور؟! دوستان تا حالا 10 یا حتی 20 هزارتا هم بردن و مشکلی نبوده البته ندیدن تو فرودگاه یا یه جورایی مخفی بوده. 100 هزار تا رو اصلا صلاح نیست دستی ببرین. قانون ایران اهمیت چندانی نداره معمولا اون قوانین برای خودشون هست بیشتر. من جای شما باشم همون بین بانکی میفرستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    دوست من شما مگه تا حالا خارج نشدی از کشور؟! دوستان تا حالا 10 یا حتی 20 هزارتا هم بردن و مشکلی نبوده البته ندیدن تو فرودگاه یا یه جورایی مخفی بوده. 100 هزار تا رو اصلا صلاح نیست دستی ببرین. قانون ایران اهمیت چندانی نداره معمولا اون قوانین برای خودشون هست بیشتر. من جای شما باشم همون بین بانکی میفرستم.
    چرا صلاح نیست؟خوب اگه یشه یه اظهار نامه داد و مخفی کاری نکرد که بهتره
    من بار ها خارح شدم از کشور دیدم نمیکردن اما خوب ادم نمیخواد دمه پروازش یه امریکا پولاشو ازش بگیرن و باهاش یرخورد کنن و مثلا اگه پول رو ضبط کنن ادم چی کار کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)