صفحه 3 از 27 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 263

موضوع: انتقال پول به آمریکا

پیش فرض پاسخ : انتقال پول به آمریکا و دیگر کشور ها

سلام
    این تاپیک در مورد انتقال پول از ایران به امریکا است. اما سوال من در مورد انتقال پول از امریکا به ایران است. اگه دوستان در این مورد تجربه و نظری دارند لطف کنید ممنون میشم.
    ...نگران نباش فقط ذهنت را از هدفت اشباع کن و مرتبا اهدافت را بنویس. مگذار از ترس فلج شوی چه بسیارند مردمانی که به علت ترس از رویاهای خود بازمانده اند.

آقا ما چی کار کنیم بالاخره؟ چجوری مثالا 20000 یا 10000 با خودمون ببریم آمریکا؟
    یه راهش شنیدم که بانکهایی مثل پارسیان و پاسارگاد این کار را انجام میدند؟ آره؟

REALie
    آقا ما چی کار کنیم بالاخره؟ چجوری مثالا 20000 یا 10000 با خودمون ببریم آمریکا؟
    یه راهش شنیدم که بانکهایی مثل پارسیان و پاسارگاد این کار را انجام میدند؟ آره؟
    سلام
    آقا 10000 دلار که اصصصسسسصصلا مشکلی نداره. من خودم آوردم و در برگه ای که در هواپیما میدن که باید توش بنویسی چقدر همراته هم نوشتم هیچ مشکلی پیش نیومد و حتی ازم نپرسیدن که واسه چی میخوای این پولو و ...
    در مورد 20000 دلار هم بارها دیدم که آوردن با خودشون. معمولا کسانی که فاند ندارن که راحت میارن چون دلیلشون هم قانع کننده است و اگه شما هم فاند ندارید اگه ازتون پرسیدن I-20 را نشون بدید و بگید مثلا 10000 دلار شهریه ترم اولم است و بقیه هم هزینه زندگی و اینجور مسایل.
    هیچ نیازی هم نه به ترسیدن است و نه دروغ گفتن!

موفق باشید
    ...نگران نباش فقط ذهنت را از هدفت اشباع کن و مرتبا اهدافت را بنویس. مگذار از ترس فلج شوی چه بسیارند مردمانی که به علت ترس از رویاهای خود بازمانده اند.

تو فرودگاه فقط یه فرم پر می کنین که چقدر همراهتونه اصلا هم نمی پرسن چرا آوردید. از خداشون هم هست. به من که یه فرم اضافه داد گفت برای سری بعد که میایی معطل نشی!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط usta نمایش پست ها
    سلام
    آقا 10000 دلار که اصصصسسسصصلا مشکلی نداره. من خودم آوردم و در برگه ای که در هواپیما میدن که باید توش بنویسی چقدر همراته هم نوشتم هیچ مشکلی پیش نیومد و حتی ازم نپرسیدن که واسه چی میخوای این پولو و ...
    در مورد 20000 دلار هم بارها دیدم که آوردن با خودشون. معمولا کسانی که فاند ندارن که راحت میارن چون دلیلشون هم قانع کننده است و اگه شما هم فاند ندارید اگه ازتون پرسیدن I-20 را نشون بدید و بگید مثلا 10000 دلار شهریه ترم اولم است و بقیه هم هزینه زندگی و اینجور مسایل.
    هیچ نیازی هم نه به ترسیدن است و نه دروغ گفتن!

موفق باشید

Junior Member

سلام. پس مطمئنا میشه به اندازه ی شهریه ی ترم اول پول برد اونجا. چون من میخواستم 10000 تا با خودم ببرم و باقی رو مونده بودم چطوری منتقل کنم!

بالاخره ما نفهميديم كه اگه كسي بخواد بالاي 20 تا رو بريزن تو حسابش چه مراحل قانوني اي رو بايد طي كنه كه يه وقت حسابش رو بلوكه نكنند
    گاهي گمان نمي كني و وليكن مي شود / گاهي نمي شود كه نمي شود كه نمي شود
    گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است / گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود
    گاهي گداي گدايي و بخت با تو نيست / گاهي تمام شهر گداي تو مي شود

Member tojar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MISSOURI S&T

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی‌ بخواد حدود ۲۵ هزار دلار ببره US بهترین راه چی‌؟

چرا کسی‌ به این سوال جوابی‌ نمیده؟ ۱۰ هزار دلار رو که خودمون همراه میبریم... واسه اون ۱۵ تا چه راه حلی‌ هست؟

ممنون میشم دوستان جواب بدن
    اگه صرافی یا شرکتی هم سراغ دارید لطف کنید راهنمای کنید

من یه شرکت دیدم که درصد زیادی از پول رو به عنوان کار مزد میگیره.. و واقعا به صرفه نیست

سپاس
    يك صرافي به اسمه صرافي مهر كه دولتي و وابسته به بانك كشاورزي هست تو ميدان هفت تير با كارمزد مناسب اين كار رو انجام ميده.

نقل قول نوشته اصلی توسط thelord نمایش پست ها
    بالاخره ما نفهميديم كه اگه كسي بخواد بالاي 20 تا رو بريزن تو حسابش چه مراحل قانوني اي رو بايد طي كنه كه يه وقت حسابش رو بلوكه نكنند

کلاً اینجوریه که شما اگر مجوز نگیرید هر وقت اراده کنید میتونید برید به صرافی و یک شماره حساب در آمریکا بدید که پول رو برای شما حواله کنه. بعد از مدتی پول به حساب شما در آمریکا میاد. حالا اینجا دو حالت پیش میاد. یکی اینکه ممکنه بری بانک یه دفعه ببینی حسابت بلوکه شده. بعدش از وزارت امنیت ملی باهات تماس می گیریند و پرس و جو می کنن. خلاصه تا باز کردن دوباره حساب و برداشت پول واریز شده حدود یکسال طول خواهد کشید (به گفته یک وکیل)
    حالت دوم اینه که ممکنه بدون مجوز هم باهاتون کاری نداشته باشند! *نقل از مهاجرسرا*

ولی اگه میخواید با خیال راحت پول رو ارسال کنید مجوز OFAC رو میگیرید و برای اون مقداری که مجوز گرفتید دیگه کسی کاری باهاتون نداره! براي OFAC باید برید به سایت وزارت خزانه داری، بعدش به لینک OFAC که اونجا توضیحات و قوانین و لیست سیاه هاو.. هست.

OFAC LICENCE =OFFICE OF FOREIGN ASSETS CONTROL

البته اين OFAC فكر نكنم براي مبالغي كه ما دانشجوها ميبريم اينكلود بشه و بيشتر همون پولشويي و ... فكر كنم باشه نه شامل ما.

نقل قول نوشته اصلی توسط tojar نمایش پست ها

يك صرافي به اسمه صرافي مهر كه دولتي و وابسته به بانك كشاورزي هست تو ميدان هفت تير با كارمزد مناسب اين كار رو انجام ميده.

کلاً اینجوریه که شما اگر مجوز نگیرید هر وقت اراده کنید میتونید برید به صرافی و یک شماره حساب در آمریکا بدید که پول رو برای شما حواله کنه. بعد از مدتی پول به حساب شما در آمریکا میاد. حالا اینجا دو حالت پیش میاد. یکی اینکه ممکنه بری بانک یه دفعه ببینی حسابت بلوکه شده. بعدش از وزارت امنیت ملی باهات تماس می گیریند و پرس و جو می کنن. خلاصه تا باز کردن دوباره حساب و برداشت پول واریز شده حدود یکسال طول خواهد کشید (به گفته یک وکیل)
    حالت دوم اینه که ممکنه بدون مجوز هم باهاتون کاری نداشته باشند! *نقل از مهاجرسرا*

ولی اگه میخواید با خیال راحت پول رو ارسال کنید مجوز OFAC رو میگیرید و برای اون مقداری که مجوز گرفتید دیگه کسی کاری باهاتون نداره! براي OFAC باید برید به سایت وزارت خزانه داری، بعدش به لینک OFAC که اونجا توضیحات و قوانین و لیست سیاه هاو.. هست.

OFAC LICENCE =OFFICE OF FOREIGN ASSETS CONTROL

البته اين OFAC فكر نكنم براي مبالغي كه ما دانشجوها ميبريم اينكلود بشه و بيشتر همون پولشويي و ... فكر كنم باشه نه شامل ما.
    من به OFAC ايميل زدم اونا گفتن كه شماره تلفنت رو بده ما بهت زنگ مي زنيم. دو روز بعد بهم زنگ زدند و گفتند كه لازم نيست مجوزي چيزي از OFAC بگيري. حالا كسايي كه از OFAC مجوز گرفتن واسه اين كار كيا هستند و چي كار كردند خدا مي دونه.
    گاهي گمان نمي كني و وليكن مي شود / گاهي نمي شود كه نمي شود كه نمي شود
    گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است / گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود
    گاهي گداي گدايي و بخت با تو نيست / گاهي تمام شهر گداي تو مي شود

دوستان عزیز چون من دیدم این سوال برای خیلیها پیش اومده و با توجه به تجربه خودم وسابقه کاری که در این ضمینه دارم بهترین روش حواله پول به آمریکا رو میگم
    در بدترین حالت پولی که توی حساب شما میاد رو میرن دنبال منبع وازیر کننده میگردند. حالا اگر این منبع از داخل ایران باشه ممکنه براتون مشکل پیش بیاد.(ممکنه چیزی هم نشه) اما خوب منطق میگه که بهتره کاری کرد که این منبع از خارج از ایران باشه. حالا اکثر صرافیها برای حواله معادل ریالی رو میریزن به حساب یه ایرانی تو دبی (یا ترکیه) و یه ایرانی میره بانک و اون پول رو حواله میزنه. (یعنی پول از طرف حساب یه ایرانی توی دوبی وازیر میشه) که احتمال خطرش کمتره. در نهایت یه روش دیگه هست که یکی که باهاش آشنا شدم انجام داد و خیلی مطمئن بود اینه که گفته اونا یه شرکت فرانسوی توی دوبی دارن و از طریق یه صرافی معتبر اماراتی توی دوبی پولها رو حواله می زنند. در اینصورت اصلا هیچ جا اسمی از یه ایرانی نمیاد. من بارها به آمریکا حواله زدم و دوروزه پول توی حساب طرف بوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    راستی. تا به حال کسی به این فک کرده که توی فرودگاه اما نوشته 5000 تا بیشتر نمی تونید ببرید داستانش چی هستش؟ اگه مثلا من ببرم (توی این 2-3 سری که رفتم که نگشتن منو) چی می شه؟ مالیات باید بدم ؟

اگه پول ها رو بزارم توی جیبم اون برادر هایی که جلوی در هواپیما وایسادن معمولا نمی گیردند!

کسی نظری داره؟
    اين سوال منم هست. توي يه تاپيك ديگه مطرح كردم و يكي جواب داد كه خروج ارز بیشتر از سقف مجاز مستلزم داشتن اظهارنامه یا گواهی انتقال از شبکه بانکی است. پرسيدم كه اين يعني چي و چطوري مي شه تهيه كرد كه جوابي داده نشد. اما من نشنيدم تو فرودگاه امام سر اين موضوع گير داده باشن.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)