صفحه 4 از 27 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 263

موضوع: انتقال پول به آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول به آمریکا و دیگر کشور ها

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    اين سوال منم هست. توي يه تاپيك ديگه مطرح كردم و يكي جواب داد كه خروج ارز بیشتر از سقف مجاز مستلزم داشتن اظهارنامه یا گواهی انتقال از شبکه بانکی است. پرسيدم كه اين يعني چي و چطوري مي شه تهيه كرد كه جوابي داده نشد. اما من نشنيدم تو فرودگاه امام سر اين موضوع گير داده باشن.

خوب شما فقط 1000 يا فوقش 5000 تا رو نشون اون برادرا بدين... اگرم پرسيدن 1000 تا رو دمه دست بزارين بقيه پولتونم جاي ديگه بذارين. ولي تو ايران از كسي نپرسيدن تا حالا كه چقدر پول مي بري تا
    جايي كه من اطلاع دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط samira28 نمایش پست ها
    خوب شما فقط 1000 يا فوقش 5000 تا رو نشون اون برادرا بدين... اگرم پرسيدن 1000 تا رو دمه دست بزارين بقيه پولتونم جاي ديگه بذارين. ولي تو ايران از كسي نپرسيدن تا حالا كه چقدر پول مي بري تا
    جايي كه من اطلاع دارم.
    بله کاملا درسته از کسی نمیپرسن چقدر پول میبرین. مهم ترین معیار اونا دستگاه Xray هست. اگه توی دستگاه نشون بده و مقدارش زیاد باشه (حداقل30 هزار دلار) شاید بهتون گیر بدن و بگن که اظهار نامه باید داشته باشین. به نظر من با توجه به امنیت مسئله حواله پول بعد از رسیدن به امریکا بهترین راهه. البته گرفتن اظهار نامه هم روش بدی نیست. حالا اگه سوال راجع به اینا داشتین بگین و کمکی هم خواستین من در خدمتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    اين سوال منم هست. توي يه تاپيك ديگه مطرح كردم و يكي جواب داد كه خروج ارز بیشتر از سقف مجاز مستلزم داشتن اظهارنامه یا گواهی انتقال از شبکه بانکی است. پرسيدم كه اين يعني چي و چطوري مي شه تهيه كرد كه جوابي داده نشد. اما من نشنيدم تو فرودگاه امام سر اين موضوع گير داده باشن.
    اظهار نامه خروچ ارز برای اینه که بانک مرکزی بدونه چقدر ارز وارد مملکت شده و یا خارج شده. هر کسی که پول زیادی میاره موقع ورود توی فرودگاه اظهار میکنه و بعدش موقع خروج با نشون دادن همون اظهار نامه خیلی راحت خارج میکنه. اما از طریق همون اظهار نامه کسای دیگه هم میتونن ارز خارج کنن. یک روش دیگه هم هست. اینکه کساییکه یه حساب ارزی معتبر و با کارکرد بالا دارند در شرایط خاصی با دادن کارمزد 5 6 تومانی به ازای هر دلار میتونن اظهار نامه بگیرن. سوال دیگه ای بود در خدمتم

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

من میخوام یه مقدار پول حواله کنم آمریکا (زیر 10هزار دلار)
    میخواستم ببینم که صرافی ها به چه مدارکی احتیاج دارن؟
    واینکه من شماره های حساب و Swift و Routing رو دارم، همین کفایت میکنه یا اطلاعات دیگه ای هم لازمه؟

Junior Member

دوستان به نظر شما برای حواله کردن پول از طریق صرافی بانکها نرخی که یه صرافی بانکی میده نرخ رسمی حواله است یا نرخ توافقی همان بانکه؟چون اگه نرخ توافقی همان بانک باشه جا برای چک و چونه زدن سر قیمت حواله وجود داره.

سلام دوستان
    اگر ما یک فامیلی در امریکا داشته باشیم اون فامیل می تونه برای ما یک حساب بانکی و master card برای پرداخت ها از طریق اینترنت ایجاد کنه؟
    و ما پول رو از طریق صرافی به دستش برسونیم.
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر ما یک فامیلی در امریکا داشته باشیم اون فامیل می تونه برای ما یک حساب بانکی و master card برای پرداخت ها از طریق اینترنت ایجاد کنه؟
    و ما پول رو از طریق صرافی به دستش برسونیم.
    میتونه یه حساب جدا به اسم خودش باز کنه و شماره کارت و پسورد و cvv2 و ... به شما بده تا راحت ازش اینترنتی برای تمام کارهاتون (از ثبت نام تافل تا خرید بلیط رفت) استفاده کنید و شما جبران هزینه‌ها رو از ایران بهشون برسونید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    میتونه یه حساب جدا <u>به اسم خودش</u> باز کنه و شماره کارت و پسورد و cvv2 و ... به شما بده تا راحت ازش اینترنتی برای تمام کارهاتون (از ثبت نام تافل تا خرید بلیط رفت) استفاده کنید و شما جبران هزینه‌ها رو از ایران بهشون برسونید.
    <br>اگه GIFT CARD آمریکایی باشه چطوره؟ با توجه به اینکه نیاز به حساب جدا بازکردن نداره؟<br>مشکل دیگه من اینه که چجوری پول (مثلا در حد 1000$) را به حساب دوستم در آمریکا برسونم. این تاپیکو خوندم ولی به یک نتیجه قطعی و مناسب نرسیدم؟ صرافی راه چاره است؟ اگه اینطوره جای مناسب سراغ داره کسی؟

Junior Member

سلام دوستان
    راهنمایی بفرمایید:
    بنده به تازگی گرین کارت گرفته ام
    اوایل جون وارد شدم وایل سپتمبر هم خارج شدم(2011)
    مجدد اواخر زانویه هم عازمم
    میخوام ببینم این درسته که کسانی که گرین کارت میگیرند بدون دادن مالیات میتوتندد در 1 سال اول با خود پول بیاورند در آمریکا؟(میخواهم از طریق صرافی عمل کنم )مسیرشم تهران -کانادا-آمریکا
    حدود 50 هزارتا میخوام ببرم؟یا بفرستم بگم بهتره؟
    ممکنه حسابم رو مسدود کنند؟
    خلاصه نکنه اول کاری مشکل ساز بشه واسمون؟

سپاس بیکران

با درود.
    دوستان من هفته آینده دارم با ویزای توریستی میرم آمریکا و چون میخوام نزدیک 1 ماه بمونم ،میخوام 25000 دلار نقد و محض احتیاط با خودم ببرم آمریکا.میخواستم بدونم که اولا من در فرودگاه امام چه وضعیتی دارم؟یعنی ممکنه جلومو بگیرند و نذارن این مقدار رو با خودم خارج کنم؟چون دمه در زده حداکثر 5000 دلار میتونیم خارج کنیم(ولی من شنیده بودم که این مسئله رو جدی نمیگیرند و کنترل نمیشه).
    از طرفی می ترسم پول رو بگذارم تو چمدون و یه وقت اونجا چمدون گم بشه یا باز بشه و نرسه و بیچاره بشم.آیا به نظر شما ممکنه تو بازرسی بدنی قبل از سوار شدن به هواپیما در فرودگاه امام به این حجم پول گیر بدن و بخوان ظبطش کنند؟چه توی جیب کتم و چه داخل کیفی که میبرم داخل کابین هواپیما.
    همچنین میخوام بدونم در فرودگاه آمریکا(لس آنجلس) چه وضعیتی خواهم داشت و آیا بیشتر از 10000 دلار رو میشه با اعلام و اطلاع به گمرک آمریکا وارد آمریکا کرد؟
    با سپاس فراوان.
    بدرود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)