صفحه 6 از 27 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 263

موضوع: انتقال پول به آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول به آمریکا و دیگر کشور ها

لطفا يک نفر بگه کدوم قسمت ميشه سؤال های مربوط به گرفتن ارزدولتی رو بيان کرد؟ همه جای انجمن آمريکا رو گشتم اما چيزی پيدا نکردم!

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamshmo نمایش پست ها
    لطفا يک نفر بگه کدوم قسمت ميشه سؤال های مربوط به گرفتن ارزدولتی رو بيان کرد؟ همه جای انجمن آمريکا رو گشتم اما چيزی پيدا نکردم!
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...88%DB%8C%DB%8C
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...5%D8%A7/page23

سلام به همه من و همسرم ویزای دانشجویی گرفتیم f1-f2 میخواستم بدونم برای پول من 10000$ وهمسرم 10000$ مجاز هستیم یا هر کدام $5000 ؟

Junior Member mehdi_eng60 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك

دوست من چندین بار تو این تاپیک گفته شده که شما محدودیتی ندارید برای ورود پول با خودتون. فقط اگر بیشتر از 10000 دلار باشه باید اطلاع بدید هنگام ورود.

نقل قول نوشته اصلی توسط boronca007 نمایش پست ها
    سلام به همه من و همسرم ویزای دانشجویی گرفتیم f1-f2 میخواستم بدونم برای پول من 10000$ وهمسرم 10000$ مجاز هستیم یا هر کدام $5000 ؟
    خیلی بده که آدم برای بدست آوردن چیزی که میخواد مجبوره از چیزایی که داره از دست بده .......

Junior Member

من همه پست ها رو خوندم فهمیدم که اوکی ۱۰۰۰۰ تا مشکلی نداره، ولی خب این ۱۰۰۰۰ تا رو کجا بذاریم که این اقایون برادرای فرودگاه امام گیر ندن. مثلا میشه تو کیف دستی که همرامونه بذاریم؟ نمیگردن اونو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sheida_j نمایش پست ها
    من همه پست ها رو خوندم فهمیدم که اوکی ۱۰۰۰۰ تا مشکلی نداره، ولی خب این ۱۰۰۰۰ تا رو کجا بذاریم که این اقایون برادرای فرودگاه امام گیر ندن. مثلا میشه تو کیف دستی که همرامونه بذاریم؟ نمیگردن اونو؟
    برای اطمینان 5000 تا رو بزارید توی جیب. 5000 تای دیگه رو هم یه گوشه ای، بین یه کتاب توی carry on یا کوله پشتی که توی هواپیما می برید. بعید هست که هر 2 رو پیدا کنن!
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    برای اطمینان 5000 تا رو بزارید توی جیب. 5000 تای دیگه رو هم یه گوشه ای، بین یه کتاب توی carry on یا کوله پشتی که توی هواپیما می برید. بعید هست که هر 2 رو پیدا کنن!
    مرسی از جوابتون، ولی من از همین الان استرس گرفتم
    فکر کنم تو فرودگاه هم از پنجاه کیلومتری قیافم داد بزنه که بیشتر از ۵۰۰۰ تا دارم می برم

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

فکر کنم تو فرودگاه هم از پنجاه کیلومتری قیافم داد بزنه که بیشتر از ۵۰۰۰ تا دارم می برم
    این قانون فقط رو کاغذه... من نه دیدم نه شنیدم که عملا اجراش کنن... همین هفته ی پیش 3 نفر رو با 30000 تا من بدرقه کردم، اصلا نپرسیده بودن چقدر همراتونه...
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ODU- DBA

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    این قانون فقط رو کاغذه... من نه دیدم نه شنیدم که عملا اجراش کنن... همین هفته ی پیش 3 نفر رو با 30000 تا من بدرقه کردم، اصلا نپرسیده بودن چقدر همراتونه...
    منم همین فکر رو میکردم و تو 7-8 باری که تا ماه پیش از کشور خارج شدم کسی ازم در مورد پولی که خارج میکنم چیزی نپرسیده بود ولی ماه پیش که برای مصاحبه ویزا داشتم میرفتم ارمنستان، مامور دم گیت اولی فرودگاه ازم خواست که کیف پولم را باز کنم و پولارو بهش نشون بدم!!! حالا نمیدونم تو کیف پولم دنبال چیز دیگه ای میگشت یا میخواست میزان پولی که با خودم میبرم رو ورانداز کنه ولی بنظرم بد نیست که در این مورد بیشتر بررسی کنید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ODU- DBA

اگه دانشجویی دارید میرید، بنظرم بشه از وزارت علوم نامه ای چیزی گرفت که در مورد خروج پول به مشکل نخورید. من خودم هنوز کلیر نشدم و برای ارز دانشجویی اقدام نکردم، ولی با توجه به اینکه برای هر ماه اقامت 1000 دلار ارز دانشجویی به ما تعلق میگیره و برای سفر به کشورهایی مثل امریکا دانشجوها معمولا خرج یک سالشون رو میبرن، بنابراین بنظرم عقلانیه که دانشجوها اجازه داشته باشن در مقایسه با کسایی که توریستی سفر می کنن ارز بیشتری رو با خودشون خارج کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)