صفحه 7 از 27 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 263

موضوع: انتقال پول به آمریکا

پیش فرض پاسخ : انتقال پول به آمریکا و دیگر کشور ها

اخیراً کسی میدونه چه قدر ارز میزارن ببری؟

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

اينجوريم نيست كه گير ندن يا نپرسن چقدر همراهتونه،ولي خيلي هم گير نيستن خود من ٢٠٠٠٠ هزار تا داشتم ،مامور فرودگاه ازم پرسيد من هم مثل خنگا گفتم ٢٠٠٠٠ هزار تا بعد گفت نمي توني ببري انقدر ، منم گفتم باشه مامانم بيرونه مي دم به اون بقيشو كه اضافيه ،رفتم بيرونو برگشتم گفتم دادم به مامانم گفت ok برو اصلا هم منو نگشت گيجججج

خلاصه كه اين احتمال رو بدين كه فرودگاه ازتون بپرسه چقدر همراهتون هست
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

سلام دوستان
    متاسفانه هیچ تاپیک مناسبی پیدا نکردم که سوالمو مطرح کنم! نمیدونم اینجا مناسبه یا نه؟!! به هر حال کسی از دوستان میدونه که ما به عنوان دانشجو تا چه مقدار پول میتونیم ببریم آمریکا؟ کجا باید اعلام کنیم که بیشتر از 10000 تا همراهمونه؟ و بالاخره برای بیش از 10000 تا باید تکس بپردازیم؟ لطفا راهنمایی کنید!!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متاسفانه هیچ تاپیک مناسبی پیدا نکردم که سوالمو مطرح کنم! نمیدونم اینجا مناسبه یا نه؟!! به هر حال کسی از دوستان میدونه که ما به عنوان دانشجو تا چه مقدار پول میتونیم ببریم آمریکا؟ کجا باید اعلام کنیم که بیشتر از 10000 تا همراهمونه؟ و بالاخره برای بیش از 10000 تا باید تکس بپردازیم؟ لطفا راهنمایی کنید!!
    شما برای بیشتر از ۱۰۰۰۰ تا مالیات نمیدید. فقط باید توی فرم گمرک که توی هواپیما قبل از ورود به آمریکا بهتون میدن اعلام کنید که چقدر دارید. اعلام نکردنش جریمه داره. پست‌های قبلی‌ این تاپیک رو بخوانید، مقررات ورود به آمریکا رو توضیح دادم با لینک.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متاسفانه هیچ تاپیک مناسبی پیدا نکردم که سوالمو مطرح کنم! نمیدونم اینجا مناسبه یا نه؟!! به هر حال کسی از دوستان مینه که ما به عنوان دانشجو تا چه مقدار ژول میتونیم ببریم آمریکا؟ کجا باید اعلام کنیم که بیشتر از 10000 تا همراهمونه؟ و بالاخره برای بیش از 10000 تا باید تکس بپردازیم؟ لطفا راهنمایی کنید!!
    شما از ایران که می خواهید خارج بشین هر کی پرسید چقدر پول داری میگی هیچی!!!!! یا مبلغ خیلی کمی می گی هیچ کس شما رو نمی گرده و دلار های شما رو نمی شمره.
    به داخل مرز هوایی امریکا که رسیدین داخل هواپیما یک سری فرم به شما می دهند که شامل اطلاعات دانشگاه و مبلغی است که همراه شما است.
    تا سنت اخر پول خود را صادقانه می نویسید و اصلا نگران هیچ چیز نباشید. هیچ کس پو شما را از شما نمی گیرد و مالیات هم به ان تعلق نمی گیرد.
    در فرودگاه امریکا ممکن است برای چند سوال ساده و مبلغ پولی که همراه دارید شما را به قسمت دیگری ببرند و چند سوال ساده بپرسند. اصلا نگران نباشید و صادقانه بگویید که مثلا من می خواهم ماشین بخرم یا کمی وسایل خانه بخرم یا این پول را برای همسرم م خواهم. انها هم می گویند خیلی خوب مرسی که راستشو گفتی بفرمایید سفر به سلامت
    به همین سادگی
    فقط به هیچ وقت دروغ نگویید که مثلا 20000 تا دارید بگویید من 10000 تا دارم چون اگر بفهمند ان وقت است که درد سر شما شروع می شود.
    ما حتی نوشته بودم که فلان قدر و 255 دلار که افرسر خنده اش گرفته بود که چقدر دقیق نوشتیم.
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    شما برای بیشتر از ۱۰۰۰۰ تا مالیات نمیدید. فقط باید توی فرم گمرک که توی هواپیما قبل از ورود به آمریکا بهتون میدن اعلام کنید که چقدر دارید. اعلام نکردنش جریمه داره. پست‌های قبلی‌ این تاپیک رو بخوانید، مقررات ورود به آمریکا رو توضیح دادم با لینک.
    ببخشین کلا تا چند دلار مجازیم بدون نامه ببریم...؟ من این پستایی که میگینو پیدا نمی کنم...اینجا تعداد صفحاتش خیلی زیاد شده...

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjanchemical نمایش پست ها
    ببخشین کلا تا چند دلار مجازیم بدون نامه ببریم...؟ من این پستایی که میگینو پیدا نمی کنم...اینجا تعداد صفحاتش خیلی زیاد شده...
    به نامه احتیاجی نیست. شما هر چقدر بخواید میتونید ببرید به شرط اینکه هنگام ورود دقیقا مقدارشو اعلام کنید و دلیل مناسب برای آوردنش.

تو فرودگاه ایران گیر نمیدن ؟ نمیگردن؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_persona نمایش پست ها
    تو فرودگاه ایران گیر نمیدن ؟ نمیگردن؟
    قانونا" بیش از 5000$ نمیتونی ارز خارج کنی ولی کسی رو برای ارز نمیگردن.

سلام
    من می خوام مبلغ حدود 4000 دلار به آمریکا بفرستم.
    کسی هست که بخواد از آمریکا به ایران پول بفرسته با هم جابجا کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)