صفحه 8 از 27 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 263

موضوع: انتقال پول به آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - شریف - کارشناسی ارشد

پیش فرض پاسخ : انتقال پول به آمریکا و دیگر کشور ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmahmadi62 نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام مبلغ حدود 4000 دلار به آمریکا بفرستم.
    کسی هست که بخواد از آمریکا به ایران پول بفرسته با هم جابجا کنیم؟
    سلام منم می خوام دقیقآ همین کار رو بکنم. شما موفق شدین؟

سلام،

من میتونم از طریق پدرم در آمریکا این 4000 دلار را به حسابی که میخواهید واریز کنم یا به یک شخص توی لس آنجلس بدم. قبلا برای کسی اینکارو انجام دادم اما آشنا بود. حالا واسه این مورد شرایط اطمینان نمیدونم چطور میتونه باشه...

سلام منو همسرم داریم میریم آمریکا آگوست 2013 می خایم حدود 40000$ ببریم با خودمون( من دانشجو هستم ایالت utah) خواستم ببینم چه جوری تو فرودگاه امام تقسیمش کنم که نفهمن؟ آیا زیر دستگاه می بیننش؟ راهی دارید که زیر دستگاه معلوم نشه؟ و سوال دیگه اینکه تو امریکا برای بیشتر از 10000$ ( با اینکه ما سیتیزن نیستیم) مالیات می گیرن؟قبلا تو همین فروم نوشته که نمیگرفتن می خاستم بدونم قانونشون عوض نشده ؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmehdiforouzan نمایش پست ها
    سلام منو همسرم داریم میریم آمریکا آگوست 2013 می خایم حدود 40000$ ببریم با خودمون( من دانشجو هستم ایالت utah) خواستم ببینم چه جوری تو فرودگاه امام تقسیمش کنم که نفهمن؟ آیا زیر دستگاه می بیننش؟ راهی دارید که زیر دستگاه معلوم نشه؟ و سوال دیگه اینکه تو امریکا برای بیشتر از 10000$ ( با اینکه ما سیتیزن نیستیم) مالیات می گیرن؟قبلا تو همین فروم نوشته که نمیگرفتن می خاستم بدونم قانونشون عوض نشده ؟
    مالیات نمیگیرن!خیالتون تخت!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول به آمریکا

دوستان من نمیدونم تو آمریکا چطوریه ولی کلا" توی اروپا باید معلوم کنید که منشا پول نقد کجا بوده ؟ به علت قوانین مربوط به پول شویی در بانک های اروپا از شما می پرسند که این مبلغ پول نقد از کجا به دستتون رسیده پس صرفا" بردن پول مشکل نیست وقتی می خواهید پول رو تو بانک هم بزارید بهش فکر کنید و بعد به علت تحریم بانک های ایران رسید خرید از بانک های ایرانی شاید خیلی معتبر نباشه
    اگر به صرافی مطمئن دست رسی دارید بهتره که پول تقد با خودتون حمل نکنید و به اگر هم کردید به هیچ وجه چیزی رو پنهان نکنید از گمرک آمریکا

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1942 نمایش پست ها
    دوستان من نمیدونم تو آمریکا چطوریه ولی کلا" توی اروپا باید معلوم کنید که منشا پول نقد کجا بوده ؟ به علت قوانین مربوط به پول شویی در بانک های اروپا از شما می پرسند که این مبلغ پول نقد از کجا به دستتون رسیده پس صرفا" بردن پول مشکل نیست وقتی می خواهید پول رو تو بانک هم بزارید بهش فکر کنید و بعد به علت تحریم بانک های ایران رسید خرید از بانک های ایرانی شاید خیلی معتبر نباشه
    اگر به صرافی مطمئن دست رسی دارید بهتره که پول تقد با خودتون حمل نکنید و به اگر هم کردید به هیچ وجه چیزی رو پنهان نکنید از گمرک آمریکا
    اون چیزی که شما می‌گید برای رقم‌های خیلی‌ درشت هست،. در گمرک آمریکا هم به رقم‌های خیلی‌ درشت حساسیت دارن و مدرک میخوان که منشأ پول کجاست و از این نظر تفاوتی‌ با اروپا نداره. ولی‌ دانشجو‌هایی‌ که رقم‌های متعارف (در حد هزینه‌های زندگی‌ یا شهریه دانشگاه) میارن با مشکل روبرو نمیشن و همینکه توضیح بدن دانشجو هستن و پول برای چی‌ هست کافیه و لزومی نداره از طریق صرافی ارسال بشه. خود من پولی‌ که اورده بودم توی این مایه‌ها نبود و خیلی‌ کمتر بود، ولی‌ برای احتیاط رسید‌های صرافی هم همراهم بود.

به اضافه ارسال پول‌های خیلی‌ بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار از طریق صرافی، حساسیت‌های خودش رو داره و بیشتر شک بر انگیز هست تا اینکه آدم خودش بیاره. این همه دانشجو برای هزینه‌های دانشگاه با خودشون پول میارن بدون مشکل. موقع ورود آدم فرم اظهار نامه گمرکی رو پر میکنه و خلاص. در ضمن اون اظهار نامه گمرکی برای واریز کردن پول به حساب بعد از ورود به آمریکا لازم میشه. یا اگه بانک هم اظهارنامه گمرکی رو نخواد، گزارش می‌کنن به مراجع قانونی و بعد اونها میا‌ن سراغ آدم که قضیه این همه پول چیه. بهتره آدم همه چیش شفاف باشه. ریسک حمل پول نقد توی مایه ۲۰۰۰۰ دلار و اینها گمرک نیست، گم شدن یا دزیده شدن پول در طول مسیر هست. از اون نظر شاید بهتر باشه آدم پول رو با خودش این‌ور و اونور نبره و به صورت حواله بفرستن برای آدم. ولی‌ به هر حال خیلی‌ بچه‌ها هستن که توی مایه ۲۰۰۰۰ دلار و اینها با خودشون پول میارن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

من یه مقدار پول میخوام از آمریکا به ایران منتقل کنم. اگر کسی هست که بخواد پول به آمریکا بفرسته من میتونم ایران دلار بگیرم و آمریکا مبلغ رو تحویل بدم. هیچ مبلغی هم برای کارمزد برنمیدارم. اگر کسی هست پیغام خصوصی بده.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

ارزان ترین روش برای انتقال پول ( در حد جند هزار دلار) بین آمریکا و یه کشور دیگه (غیر ایران، فرضا کانادا یا استرالیا) چی هستش؟ من paypal رو می دونم تو خود آمریکا به درد می خوره اما خارج آمریکا تجربه ای ندارم.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    ارزان ترین روش برای انتقال پول ( در حد جند هزار دلار) بین آمریکا و یه کشور دیگه (غیر ایران، فرضا کانادا یا استرالیا) چی هستش؟ من paypal رو می دونم تو خود آمریکا به درد می خوره اما خارج آمریکا تجربه ای ندارم.
    Paypal در صورتی که انتقال پول شخصی باشه (نه خرید و فروش) کارمزدی نمی گیره و روش مناسبیه. من بین آمریکا و انگلیس با Paypal پول منتقل کردم و معمولا خوب بوده نرخ ها بهتر از انتقال های بانکی در اومده.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    Paypal در صورتی که انتقال پول شخصی باشه (نه خرید و فروش) کارمزدی نمی گیره و روش مناسبیه. من بین آمریکا و انگلیس با Paypal پول منتقل کردم و معمولا خوب بوده نرخ ها بهتر از انتقال های بانکی در اومده.
    شما از آمریا فرستادین به انگلیس یا بالعکس؟ من عکسش مد نظرمه مثلا از انگلیس به آمریکا.
    اینجا نوشته:
    Outside the US:Small fee of 0.5% to 2% (depends on destination) when fully funded with bank account or PayPal balance. 3.4% to 3.9% if paying with a credit or debit card.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)